týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet (29.7.-4.8.2019)

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí runové karty.

 

Týdenní výklad karet (29.7.-4.8.2019)

Dnes jsem pro vás opět vytáhla karty z balíčku runových karet. Protože runy mne k sobě poslední měsíce vábí čím dál silněji, budete se s nimi častěji setkávat nejen v týdenních výkladech, ale také v nových článcích o runové magii, které pro vás připravuji. Svoje runové karty si můžete pořídit třeba tady.

Vzácně se ve výkladu sešly snad všechny negativní runy. I když negativní – záleží z jakého konce se to vezme :) Přinášejí velké výzvy a varovně vztyčují prst, ale jejich poselství lze využít i pozitivně.

Ve čtvrtek brzy ráno nás čeká novoluní ve Lvu. Lev je králem zvířat – přínáší nám tedy také do života výzvy vskutku královské. I tento týden bude velmi transformační a náročný. Energie Lva jako by přilévala olej do už teď pořádně hořícího ohně. Ale nebojte se, v pátek se všechno zlomí a zase bude líp. Lví novoluní přinese spoustu vášnivé energie a chuť do nových projektů.

týdenní výklad runy

 

Karta číslo 1 – Naudhiz (Nouze)

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila runa Naudhiz – Nouze. Tato nouze může být skutečným nedostatkem, mnohem častěji je však pouze domnělá. Přes hlasité „já chci“ již neslyšíte o poznání tišší „já mám„. Zamyslete se nad tím, co chcete, po čem prahnete? Opravdu to tak nutně musíte mít? Co kdybyste to zkusili pustit – třeba jen v myšlenkách? Necítíte se mnohem svobodnější?

Staré příšloví praví, že kdo nic nemá, tomu nic nelze vzít. Právě toto poselství v sobě runa Naudhiz nese. Pokud se příliš fixujeme na svoje představy budoucnosti, cítíme pak ohromné zklamání, když se nenaplní. Patronkou této runy je sudička Skuld, ta, která zná budoucnost. Nechejte starosti o dny příští pro její hlavu a vložte svoje obavy o budoucnost do jejích rukou. Pokud pustíte svoje touhy a přání na moment ze zřetele, možná budete překvapeni, co krásného může zítřek přinést.

Afirmace: Nelpím na své vizi budoucnosti a otevírám svou mysl všem alternativám.

Mohlo by vás zajímat: Jak posílit svoji rozhodnost?

naudhiz

 

Karta číslo 2 – Isa (Led)

Pod číslem 2 se skrývá runa Isa – Led. V těchto horkých dnech je představa ledu jistě lákavá. Ovšem runa Isa přináší spíše než chřestící kostky v chutném nápoji led metaforický. Led, který říká – zastav se, člověče, přestaň se hnát tak zběsile dopředu.

Zchlaďte svoji horkou hlavu, horkou od sluníčka i starostí, a nejprve se pořádně zamyslete – kam vlastně jdete? A musíte tam vážně být první?

V týdnu ve znamení této runy buďte obzlášť opatrní a pokuste se co nejvíc odpočívat. Vaše tělo i mysl touží po zastavení se – a pokud mu to nedopřejete, hrozí riziko úrazu nebo onemocnění. Pokuste se také nejprve dvakrát měřit a až pak řezat. Některá rozhodnutí, která jste v poslední době udělali, byla příliš unáhlená a zbrklá, možná by neškodilo se k nim ještě vrátit a promyslet je s chladnou hlavou.

Afirmace: Jsem klidný. Dýchám. Odpočívám.

Jak na to: Harmonizace a zklidnění

isa

 

Karta číslo 3 – Hagalaz (Kroupy)

Na třetí pozici dnes máme runu Hagalaz – Kroupy. I tato runa není brána zrovna za pozitivní, ale naši předkové ji využívali pro její mocné ochranné účinky. Tak jako zvěstuje pohromy (což pro naše předky, závislé na úrodě z polí, jistě krupobití bylo), dovede před nimi i uchránit. Hagalaz probouzí ty nejskrytější síly v nás, hluboko uložené poklady našeho nitra, které jen skutečně silný podnět vytáhne na světlo a dovolí jim se rozvinout.

Tento týden vám možná něco „vyrazí dech“ – ale vy to zvládnete. Jakkoli těžká zkouška před vámi stojí, máte dost sil jí čelit. Když přijde bouře, vězte, že budete stát pevně, dokud se nepřežene. Runa Hagalaz možná přináší bouři s krupobitím, ale dává vám také sílu tuto bouři přestát.

Afirmace: Zvládnu to.

Zkuste: Hagalaz jako amulet překonání překážek

hagalaz

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Runové amulety najdete na mém eshopu.

runy

banner eshop

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *