léčení s vílami

Týdenní výklad karet 29.4.-5.5.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí vílí karty.

 

Týdenní výklad karet 29.4.-5.5.2019

 

vílí karty

Karta číslo 1 – Nová příležitost

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Nová příležitost. Do vašeho života tento týden připlouvá nová příležitost. Může mít nejrůznější pobou – od kreativního nápadu přes pracovní možnosti až po zajímavého člověka k navázání partnerství. Pečlivě se rozhlížejte kolem sebe, neboť tato nově otevřená cesta nemusí být na první pohled zřetelná.

Někdy k nám také nové přichází skrze zboření starého. Neobávejte se tedy ani ve chvíli, kdy něco ztratíte – znamená to jen, že se ve vašem životě uvolnilo místo, na které může přijít něco ještě lepšího.

Afirmace: Vítám nové příležitosti do svého života.

Přečtěte si: Čekání – největší nepřítel štěstí

nová příležitost

 

Karta číslo 2 – Rodiče a děti

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývají Rodiče a děti. Tento týden u vás dojde ke zlepšení vztahů mezi vámi a vašimi rodiči, vašimi dětmi nebo oběma. Léčení vztahů mezi vílami probíhá pravdou. Když si na rovinu a upřímně říkáme, co nás trápí, ve vztazích nemůže nic zahnívat. Tato energie nyní rezonuje i ve vaší rodině a může vést k uzdravení některých nemocných vztahů.

Také je možné, že tento týden k vám dorazí zpráva, týkající se blízkého člena vaší rodiny, kterého jste dlouho neviděli nebo s ním nebyli v kontaktu.

Afirmace: Mám dobré vztahy se svými rodiči/dětmi. Dovoluji svému srdci, aby se otevřelo lásce vůči všem členům mé rodiny.

Vyzkoušejte: Amulet rodiny

rodiče a děti

 

Karta číslo 3 – Ekologie

Na třetí pozici dnes máme kartu Ekologie. Pokud vás poslední dobou volá ekologický způsob života, tento týden je ideální čas začít se změnami ve vašem životě. Pokud jste o tomto tématu dosud nepřemýšleli, vaše duše volá po tom dozvědět se o ekologii co nejvíce. Když používáme ekologické čistící prostředky, kosmetiku bez ropy a chemie nebo jíme zdravé lokální jídlo, nepomáháme tím jen Matce Zemi, ale děláme dobře i našemu tělu.

Tento týden věnujte alespoň okamžik vašemu zdraví a najděte melounkou drobnost, kterou ve svém životě můžete změnit, abyste žili více v souladu s vaším zdravím a Přírodou. Vrátí se vám to mnohonásobně.

Afirmace: Žiji ekologicky a dělám tak dobře svému zdraví.

Mohlo by vás zajímat: Rubrika Ekologie

ekologie

Chcete svoje vlastní vílí karty? Pořídit si je můžete zde.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Co nového na e-shopu Angelum Lucis?
↓↓↓ Jukněte se a udělejte si radost :) ↓↓↓

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 29.4.-5.5.2019

 1. Ke trojce. Víc se kamarádím s pampeliškou, pryskyřicí Sangre de drago. A ještě víc se zase konečně „skamarádím“ se Spirulinou. A nakonec ten elixír energie, očista jater, kterou mnozí znají na více způsobů a v podstatě každý dospělý ji potřebuje. To by byla kapitola, kterou bych nechal na jindy. Je jich totiž několik druhů.
  Z krémů si všímám, že vazelína v krémech se nahrazuje například bambuckým máslem, arganovým olejem a dalšími mazadly, které mají výživové prvky.

  Zelenina mi více chutná , když je vypěstovaná za rohem, nebo doma. Když dlouho cestuje po skladech a mezi tím dozraje nebo i přezraje, případně je „vyživená“ chemií, tak chutná jaksi mrtvě a brzy se zkazí víc, než je už načatá.

  Hlavně tam, kde je hodně lidí pohromadě a je přísun potravin, měly by být dodávky především zdravých potravin. Jsou místa, kde jsou lidé odkázáni na nákup špatných potravin a směšně vypadající zeleniny a ovoce, jako vytažené z odpadků. A to se prodává.
  Někde to rovnou obejdou a prodávají se samé uzeniny a nic lepšího neseženete. Nebo bagety, prokleté automaty s nezdravými potravinami. Někdy tam lidí najdou něco narychlo na zub, proč ne, ale nebudu komentovat, co v nich někdy je.

  Važte si zdravého jídla a hlavně zdravé přírody, kde té energie načerpáte víc. Menší porce jídla připraveného z lásky je zdravější než více jídla bez lásky. A to skrývá velký rozsáhlý podtext, o kterém lze vyprávět. Jak to vlastně vypadá, takové jídlo z lásky, že.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *