týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 29.10.-4.11.2018

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí karty Nanebevzatí mistři.

 

Týdenní výklad karet 29.1.-4.11.2018

 

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Udělej to (Serapis Bey)

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Udělej to. Tento týden nastal čas, abyste odešli z nezdravé situace nebo konečně vykročili vstříc tom, po čem toužíte. Podmínky jsou ideální a máte plnou podporu Vesmíru i konstruktivních bytostí světla. Žádné další výmluvy – prostě to udělejte!

Je v pořádku říct ne. Je v pořádku určit si svoje hranice. Je v pořádku opustit situaci, v níž se necítíte dobře.

Vzhledem k energiím Samhainu má tato karta ještě hlubší poselství pro váš život. Příležitost odevzdat nechtěné a nezdravé návyky, situace či myšlenky Vesmíru nebude dlouho tak příznivá, jako nyní. Využijte toho například při Samhainovém rituálu.

Serapis Bey je mistr, spojující nebe a zemi. Léčí naše emoce i tělo a učí nás žít v souladu se svým středem.

Afirmace: Rozhoduji o svém životě. Dělám to, co cítím, že je správné.

Vyzkoušejte: Samhainový rituál odevzdání a očištění

serapis

 

Karta číslo 2 – Otevři své srdce lásce (Ježíš)

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Otevři své srdce lásce. I tato karta souvisí se Samhainovými energiemi. Už dlouho v sobě nesete nenávist k události nebo člověku z vaší minulosti. Trápí vás výčitky, cítíte se jako oběť, nedokážete odpustit – ať už sobě nebo druhým.

Otevřete se lásce a nechejte to jít. Vše, co k nám v životě přichází, je v pořádku takové, jaké to je. Je třeba to přijmout, poučit se a nechat to jít. Negativními myšlenkami celý svůj problém jen zhoršujeme, držíme se ho zuby nehty a nedovolujeme si žít v klidu dál. Zahoďte zbytečnou nálož vaší minulosti skrze odpuštění. Nastal čas.

Ježíš je mistrem lásky a odpuštění. Učí nás bezpodmínečné lásce k sobě i druhým.

Afirmace: Otevírám své srdce lásce.

 

výklad karetNestačí vám týdenní výklad karet? Chcete vědět víc? Chcete, aby karty promluvily přímo k vám osobně?

Pak mám pro vás vaše osobní poselství karet na celý rok.

Karta číslo 3 – Medituj (Buddha)

Na třetí pozici dnes máme kartu Medituj. Nemusíte hned běžet na nejbližší meditační kurz – stačí, že se jen na okamžik uchýlíte do svého středu a najdete v něm prostor odpočinout si a utřídit si myšlenky. Právě v klidné chvilce najdete odpovědi na otázky, které vás právě teď trápí.

Je omyl si myslet, že k tomu, abyste byli spokojení a klidní, musí být váš život nejprve bez problémů. Je to přesně naopak – najděte vnitřní klid a problémů bude ubývat a snáze je dokážete řešit. Buďte každý den alespoň několik minut tady a teď a pozorujte, jak léčivá síla přítomného okamžiku je.

Buddha je mistrem, který dosáhl osvícení právě skrze meditaci a vnitřní klid. Pomáhá nám s duchovním růstem a hledáním pravdy ve svém nitru.

Afirmace: Já jsem.

Mohlo by vás zajímat: Jak začít meditovat?

osobní výklad karet na rok

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 29.10.-4.11.2018

 1. Jednička.
  Občas pár hloupých, kteří poroučí a nechtějí slyšet kontext. Když je člověk ochotný a udělá pro ně ještě víc a precizně, nedovedou ocenit, nedovedou definovat svá přání. Očekávají maximum, ale tvrdí, že jen tamtu obkladačku u stropu, tu tam chceme mít , nic jiného. Vtip je v tom, že stěny nejsou , strop není a to vše se musí postavit, aby ta obkladačka nebyla jen ve fantazii toho (ve vzduchu) , kdo poroučí ( jen model situace – příklad).

  Vytržení z kontextu , tlak a neochota znát souvislosti a postupy. Výsměch a podrážení nohou, od těch, kdo mají spolupracovat, jejich neznalosti, ale také předstírané neznalosti, a nechtění vědět a zapojit se. Neschopnost vyjadřovat se souvisle, konkrétně a jednoznačně, u těch, kdo do projektů vstupují. Neochota lidí udělat si pořádek a systém, když vám předávají svůj binec k luštění, či ostatním, jako hlavolamu.
  Příliš mlžení a emocí, málo konstruktivní spolupráce.

  Takové jsou závady ve spolupracujících týmech. Neschopnost vedení rokovat o dílčích krocích. Je tím postižena řada firem a zajisté jakýchkoliv společností. Tlak a zatemněný výhled , zastřený nadhled. Absence nadšení lidí do spolupráce. Absence pochopení toho , proč tu jsme a proč vytváříme společenské hodnoty. A chceme je vytvářet všichni? A ve spolupráci? Vždyť je potřebná.

  Nestrkat hlavu do písku, ale ani příliš nedupat, bez přátelské debaty. Jsme tu jeden pro druhého a pro společné cíle. Každý svým dílem svých schopností, abychom se tím pobavili a měli příjemné prostředí a bylo kolem nás vidět, čeho jsme dosáhli a našla se ke všemu atmosféra, přízeň k odpočinku.

  Je na čase některým říci, kdy si člověk sáhl na dno a ostatní by se mohli zapojit a porozumět oč tu běží. Jde o nás a hodiny se posunuly a my klečíme v prachu. Ne. Jděme světlu naproti. Kdo se zapojí na svém písečku může pak také na společné velké pískoviště….https://www.youtube.com/watch?v=_06qg0Zis9c

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *