týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 28.10.-3.11.

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí runové karty.

 

Týdenní výklad karet 28.10.-3.11.

Dnes jsem pro vás opět vytáhla karty z balíčku runových karet. Protože runy mne k sobě poslední měsíce vábí čím dál silněji, budete se s nimi častěji setkávat nejen v týdenních výkladech, ale také v nových článcích o runové magii, které pro vás připravuji. Svoje runové karty si můžete pořídit třeba tady.

Za tři dny nás čeká svátek Samhain, oslava keltského nového roku, čas završování, bilancování, dokončování. Čas nových začátků a odložení toho, co nepotřebujeme. Tento výklad je zvláštní tím, že se zaměřuje na období přesně 3 dny před a 3 dny po Samhainu, tedy na dobu, kdy jsou energie svátku nejsilnější. A celý tento čas odstartoval dnes ráno (ve 4:40) novem ve Štíru. Nový měsíc, jak příznačné pro nový začátek. Následující karty vám prozradí, co nechat za sebou, abyste mohli šťastní a lehcí kráčet dál. Výklad se týká nejen následujícího týdne, ale příštích dvou měsíců – až do zimního slunovratu.

týdenní výklad runy

 

Karta číslo 1 – Gebo (Dar)

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila runa Gebo – Dar. Celý náš život je jedna velká, nekončící výměna energií. Neustále proudí k nám i od nás. Dávání a braní. Koloběh života. 

Poslední rok vám dávání příliš nešlo. Dávali jste až příliš – a pro vás nic nezbylo. Cítíte se někdy bez energie, unavení, vyhořelí. Tolik byste si přáli, aby vás druzí ocenili, ale pořád se dočkáváte jen zklamání. Dvě ramena runy Gebo nás učí, že mezi dáváním a přijímáním musí být rovnováha. Nemůžeme dávat příliš moc, ani příliš málo. Naučte se dávat jen tehdy, máte-li z čeho. A hlavně – dovolte si brát.

Nechejte za sebou pocity viny, pocity méněcennosti. Odložte je jako starou kůži. Už je nepotřebujete. Jenom vás brzdí. Otevřete se energii přijímání a berte, berte, co vám život nabídne. Jste u prostřeného stolu – nebojte si z něj vzít.

Afirmace: Přijímám dary hojnosti.

Zkuste: Odpoutání energetických vazeb

gebo

 

Karta číslo 2 – Uruz (Pratur)

Pod číslem 2 se skrývá runa Uruz – Pratur. Tak dlouho jste byli silní – silní jako velký býk, táhnoucí na plecích těžký náklad. Vaši sílu potřebovali lidé kolem vás. Potřebovali, abyste se o ně postarali, abyste jim poradili, abyste nedali najevo, že vás to bolí. A postupně z vás vaši sílu vysáli. Cítíte únavu a potřebujete si odpočinout.

Někdy je načase ten náklad shodit a říct – už dost. Udělejte to právě v následujících dnech. Shoďte to břemeno a protáhněte si záda. Budete-li chtít, zase si můžete nasadit chomout a vyrazit dál. Ale teď potřebujete, aby ostatní pocítili, že ani vy nejste nezničitelní. Předejte jim trochu ze své zátěže – však oni ji unesou, uvidíte.

Nechejte za sebou problémy druhých, už je nemusíte vláčet dál. Nejsou vaše. A co není vaše, nemusíte nést na zádech. Čím méně věcí druhých ponesete, tím lehčeji se vám poběží následujícími dny, měsíci i roky.

Afirmace: Nemusím být silný.

Přečtěte si: CDPJDDU aneb o páchání dobra

 

Karta číslo 3 – Wunjo (Radost)

Na třetí pozici dnes máme runu Wunjo Radost. Někdy jakoby radost byla vnímána jako něco špatného, neřestného. Stěžovat si je in a kdo se moc raduje, je podezřelý. Naučili jsme se proto často radost potlačovat, mávat nad ní rukou a soustředit se spíš na to těžké, co život přináší. Kdy jste naposledy radostí tančili? Tleskali? Smáli se, až vám slzely oči?

Nemusíte se za svoje štěstí stydět. Skrývat ho z ohleduplnosti k těm, kdo jej zrovna neprožívají. To je jejich příběh. Vy žijte ten váš. A může být plný radosti – a to i když se to právě v tomto okamžiku nezdá. Problémy, které vás sužovaly, se pomalu rozpustí v podzimních mlhách a spadnou z vás jako pavučinky babího léta.

Jakmile se ve vašem srdci rozhoří plamínek naděje, jakmile si dovolíte radovat se z drobností a prožívat šťastné okamžiky naplno, požehná vám šťastná hvězda a vaše dny budou prozářené radostí.

Afirmace: Raduji se.

Zkuste: Náramek pro radost a energii

wunjo

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Runové amulety najdete na mém eshopu.

runy

banner eshop

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 28.10.-3.11.

 1. Myslím, že se mi konečně podařilo se definitivně zříci „života“, a tím se uvolnit pro opravdový život. Všiml jsem si, že lidé totiž doopravdy život nežijí, protože jsou svázáni tím, co za život jen považují. A jen matně tuší, že opravdový život je něco jiného, než je naučené programy vedou. Odpoutání je také to, když už po mnohokráté naznačíš rodině aznámým, že se odpoutáváš a nakonec, jim řekneš, že je to již nevratné. Odpoutání ale neznamená, že je nebudeš mít rád/ráda, ale pevné stanovisko, že chceš dělat něco lépe a nenecháš se jimi ovlivnit, aby tě stáhli do svých programů, které tě drží zpátky. Znamená to, že máš dost sil být leckterými v kontaktu a přitom být odpoután. To je ten vyšší stupeň odpoutání. Být pevný jako skála, nezávisle na tom, kdo je kolem a kdo na mě působí.

  Někteří se totiž odpoutají tak, že utečou ve své slabosti před všemi v domnění, že tam někde pryč zapomenou na to, že sami před sebou neunikli a nebudou si všímat, že v podstatě si odnesli ty programy, které nesnášeli nebo dokonce nenáviděli , s sebou v sobě.
  Je to stav připravenosti být tu pro svoji lásku. A říkat svým životem , jsem tu pro tebe. Pro opravdu nový život, který můžete sdílet se svojí láskou, pokud se aspoň do základní míry také dokáže odpoutat pro svůj naplněný život v celé dvousložkové bytosti – tedy v páru.

  Pardon, že to tak zmiňuji, hodně jsem v posledních dnech makal na tom, aby bylo všechno připravené, kdykoliv přijmout lásku. Která se může a nemusí objevit. Nicméně v živém snu mě nečekaně navštívila a měla velkou radost a to mi stačí. Tak živý sen, že bych možná mohl i odhadnout kolik vážila její ruka na mém rameni. Ale z dojmů by stačilo.

  Pro mě odpoutání se není zas tak těžké, když nejsem na ničem fakticky závislý. Ale ti lidé, okolí, co se člověka snaží ovlivnit, to se musí přesto všechno člověk naučit zvládat a dořešovat. A učit se přiměřeně koncentrovat energii, kde nebude vyplýtvána. A kde padne „zrníčko pampelišky“ na úrodnou půdu. Na něco moc hezkého a kvalitního se lidé připravují spíše řadu let, než měsíců. A když chcete mít rádi člověka, naučte se v něm i v sobě číst, jako v knize a porozumět, i když život nikoho jiného nemůžete prožít. Ale stačí si udělat objektivní náhled, znát základní principy. Příběhy. Učit se umění žít společnou cestu. S kým více, s kým už méně. V čem rezonujete natolik silně, že ostatní chyby už se nějak spraví, nebo podaří odpustit. Kde je jádro lásky člověka k člověku, k lidem. Kde je uzdravení.
  Kde jsou názory, filozofie, náboženství, politika , atd. , pouhou iluzí. A co je opravdu důležité a nad tím vším, co samo ukáže odpovědi na mnoho otázek v nesčetně aplikovaných situacích.

  Pro ostatní zmiňuji jen proto, aby se mohli zamýšlet nad tím, co si představují pod pojmem odpoutání se pro opravdu nový život ( ve svém životě ) a co si představí pod pojmem, být tu pro někoho a přitom žít přiměřeně i pro lidi kolem. Tak, aby bylo vše ve společenské harmonii.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *