týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 28.1.-3.2.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 28.1.-3.2.2019

Ještě dnes se pustíme do výkladu, koukněte, prosím, na můj projekt VÍLÍ DOUPÁTKO na Startovači, přihoďte nějakou tu korunku a vyberte si odměnu dle svého gusta :) Že nevíte o co jde? Vše se dozvíte kliknutím na obrázek níže. Moc děkuji za vaši dosavadní podporu :)

jak se sny stávají realitou

Karta číslo 1 – Netečnost

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Osmička pohárů – Netečnost. Když se podíváme, jak tato karta vypadá, vidíme poloprázdné, popraskané poháry. Voda neteče. A voda symbolizuje emoce. Emoce netečou – stáváme se netečnými. Jak krásně se dá hrát se slovy, viďte? Co to ale znamená?

Tento týden budete mít pocit, jako by se vás nic kolem netýkalo. Očekávejte pokles energie a nechuť do aktivit všeho druhu. Není se čemu divit, počasí je už dlouho mrazivé, jaro v nedohledu a na všem sněhová peřina. Nevyčítejte si to, naopak si vyhraďte dost času pro odpočinek. Netečnost, apatie, je jenom dočasná. Je to signál našeho těla i duše, že potřebují na chvíli vydechnout.

Je to pro vás dobrá příležitost ujasnit si, do čeho chcete právě teď vlévat svoji energii a u čeho nevadí, když to chvíli „nepoteče„. Zavřete kohoutky tam, kde to vyloženě nehoří, a věnujte se především sobě.

Afirmace: Já sám rozhoduji, kam proudí má energie.

Mohlo by vás zajímat: Talisman Mužská síla pro získání energie

Karta číslo 2 – Příměří

Na druhé pozici dnes máme kartu Čtyřka mečů – Příměří. Příměří není totéž, co mír. Na povrchu se zdá, že je vše klidné, ale může to být jen ticho před bouří. Tento týden se vám nejspíš podaří zahladit problémy, které se s vámi táhly nějaký čas, ale o konečné řešení se ještě nejedná. Mějte to na paměti a cokoli tento týden dotáhnete do konce, nevypouštějte ještě úplně z hlavy, může se to znovu vrátit jako bumerang.

Příměří také napovídá, že to, co bylo poslední dobou rozvířené, se na nějaký čas uklidní – ať už jde o vaše emoce, finanční problémy nebo mezilidské vztahy. Toto zklidnění a zmírnění tlaku vnímejte jako prostor pro nalezení skutečného, definitivního vyřešení těchto problémů.

Afirmace: V dočasném klidu nacházím trvalá řešení svých problémů.

Vyzkoušejte: Očistná meditace

Karta číslo 3 – Změna

Jako třetí tu dnes máme kartu Dvojka disků – Změna. Tento týden budete mít dojem, jako byste procitli z dlouhého zimního spánku. Odhalujete nové skutečnosti a ty formují vaše další skutky. Jako se had svléká ze své staré kůže, i vy zjišťujete, že vaše staré názory jako by vám byly těsné.

Ve vašem životě se také začínají objevovat záblesky příštích změn – otevírá se vám nová cesta. Svlékněte se ze staré kůže a pusťte se po ní. Pokud se změnám otevřete, budou příznivé. Možná je už dlouho očekáváte – v tom případě jásejte. Jsou tady.

Je také možné, že tento týden odhalíte nějakou nepříjemnou pravdu, ať už se bude týkat čehokoli – vás samotných, přátel nebo vaší práce. Nenechte se tím ale znechutit a otrávit. I když pravda zprvu bolí, nakonec je léčivá.

Afirmace: Vítám změny ve svém životě a raduji se z nich.

změna

Chcete své osobní poselství karet na celý rok? Do konce ledna váš osobní průvodce rokem 2019 za zvýhodněnou cenu.

osobní výklad karet na rok

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 28.1.-3.2.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *