týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 27.8.-2.9.2018

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Nezapomeňte, že jsme tu včera měli úplněk v Rybách, který řešil hlavně hlubší karmické otázky, takže poselství tarotu je tentokráte zaměřeno i na tato úplňková témata. A všechny karty, které na tento týden vyšly, jsou v tomto ohledu velmi silné a zajímavé. Pojďme se na to podívat.

 

Týdenní výklad karet 27.8.-2.9.2018

 

 

Karta číslo 1 – Luna

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Luna. Ano, Luna samotná nás po úplňku zdraví. A jako jedna z nejsilnějších karmických karet v tarotu se nás ptá: „Jakou zátěž si s sebou neseš? Jakou část svého nitra ještě neznáš?“ Tento týden vás tedy čekají velké osobní výzvy. Setkáte se pravděpodobně se situací, která ve vás vyvolá vaše nejstarší strachy a obavy. Vaše životní vzroce budou podrobeny zkoušce – jestli je ještě potřebujete nebo bude lepší je nechat odejít.

Teď je ten nejlepší čas ponořit se do svého nitra, vyjít na tu cestu do temného podsvětí vaší duše, a vytáhnout odtamtud na světlo všechny bubáky a démony. Spoustu jich už nepotřebujete a jejich strašení nad vámi může konečně ztratit svou moc. Události tohoto týdne pro vás tak mohou být velmi transformační, dovolíte-li jim to.

Afirmace: Pouštím své staré vzorce a obavy. Už je nepotřebuji.

Vyzkoušejte: Očistná meditace

 

Karta číslo 2 – Královna Holí

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Královna Holí. Ta má přímo na svém plášti astrologický symbol Ryb a její poselství ke včerejšímu úplňku je skutečně naléhavé. Říká vám – věřte si. Tento týden bude maximálně důležité, abyste se postavili za sebe a svoji pravdu. A tím mám na mysli vaši vnitřní, niternou pravdu, to kým jste a co chcete.

Patrně budete čelit situaci, kdy vámi někdo bude manipulovat. Nebo budete chtít ustoupit ze sporu, abyste neurazili druhou stranu. Neřešte ale pořád city druhých, nesnažte se zavděčit a vyhovět ostatním. Je čas říct ne. Ne všemu, co není s vámi v souladu. Je čas obhájit sebe sama. Máte jedinečnou příležitost začít řešit tuhle vaši karmickou, stále se opakující záležitost.

Afirmace: Stojím za svou pravdou. Umím říkat ne.

Mohlo by vás zajímat: Konstruktivní, až to bolí aneb duchovní kocovina

 

Karta číslo 3 – Velekněžka

Na třetí pozici dnes máme kartu Velekněžka. Do třetice pozdravy od včerejšího úplňku – tentokrát v podobě Měsíční bohyně, Velekněžky.

Ta nás upozorňuje na sílu naší intuice. Nezapomněli jste v poslední době na moudrost vašeho intuitivního vnímání? Dost možná vás tento týden postaví před situaci, kdy budete na vážkách. Rozum a racionální uvažování vás povedou jedním směrem, ale intuice bude říkat něco jiného. Budete se muset rozhodnout, čemu důvěřovat.

Velekněžka volá na vaši spirituální stránku a žádá ji, abyste ji více využívali. Abyste se odevzdali její moudrosti, která je napojená na samotný vesmírný zdroj. Vězte, že všechny odpovědi na vaše otázky už jsou uvnitř vás. Stačí je jenom najít.

Afirmace: Věřím své intuici.

Vyzkoušejte: Rituál na splnění přání

 

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Týdenní výklad karet 27.8.-2.9.2018

 1. Ňam. V rybách sice nejsem, nuže. Viděl jsem, že i jiní známí si našli kousek svého v minulých kartičkách. Tak jim držím palec.
  Teď mi padla na mysl trojka 80% a na dvojku mi zbylo 20%, „černá bota“ z jedničky se vytratila úplně ve tmě a na ni nezbylo. Jako když ani smrt nebere, tam, kde „scípla i tasemnice“, řečeno v obrazech.
  2.U té dvojky si všímám sociopatů a manipulátorů, vždy mají nějakou taktiku po ruce, jak uhnout od faktů a je smutné,že ti lidé pracují ve funkcích, kde by měli mít víc zdravého soucitu s lidmi, kde je to vážně na místě. A tam , kde systém nefunguje, natvrdlost působí jako mor.
  3. Všímám si, že poslední dobou jsem intuici málo trénoval. Tak nějak fungovala, chce to víc cviku, pak se vymaluje obrázek všech souvislostí pěkně v živých odstínech. Bude to 5D kino podívaná.

  Hodně to bude i o lidech, jak se zachovají, komu věnuji nejvíc energie, tak se také snažte, ať vím kdo za to stojí. Tu energetickou kouli si musíme vytvářet společně. Slunce není kopačák, ale je náramná hračka pro ty kdo s ním umí zacházet s citem.

  Delfíni si povídají a vnímáme je? Jsou úžasní : https://www.youtube.com/watch?v=lQcMMGgT9-k
  Nechte, aby dobro zvítězilo všude, kam se podíváš.

 2. A protože se mě ptáte. Tak 5D jsem měl na mysli tak, že si intuici vycvičíte tak, že pak se vám představivost vymaluje do prožitku jako v 5D kině, jak jste běžně všichni zvyklí na pojem 5D kino: https://www.youtube.com/watch?v=naooFmzKA5Q
  Good luck. Tréning skutečně pomohl. Můžem si někdy povědět, jak vlastně trénujem intuici. Vždy součástí tréningu je to, že si ji ověřujeme a ujišťujeme se, že vnímáme správně a v souladu s pravdou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *