léčení s vílami

Týdenní výklad karet 27.5.-2.6.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí vílí karty.

 

Týdenní výklad karet 27.5.-2.6.2019

 

vílí karty

Karta číslo 1 – Intuice

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Intuice. Už dlouho cítíte, že něco ve vašem životě není, jak má být. Váš vnitřní hlas vám už dávno napověděl, jak tuto situacvi vyřešit. Ale my, lidé, se ho vždycky snažíme umlčet. Pokuste se pro tentokrát své intuici naslouchat. Co vám říká? Před čím (nebo před kým) vás varuje? A proč jí nedopřáváte sluchu?

Vždy, když se hovoří o intuici, vzpomenu si na film Matrix, kde Morpheus říká nerozhodnutému Neovi: „Ty už ses ale rozhodl. Teď už si jen musíš uvědomit, proč ses tak rozhodl.“ Různá rozhodnutí (jestli odejít z práce, jestli vyrazit na poznávací cestu nebo třeba jestli se pustit do podnikání) v sobě často uděláme na základě naší intuice ihned. Pak nám ale dlouho trvá, než je manifestujeme i v realitě. Kolik šancí promarníme, když nám naše intuice říká „teď“ a my ten nejvhodnější okamžik prováháme? Proto neváhejte. A následujte svou intuici. Teď.

Afirmace: Naslouchám svému vnitřnímu hlasu a nechávám se jím vést.

Přečtěte si: Čekání – největší nepřítel štěstí

intuice

 

Karta číslo 2 – Splněné sny

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývají Splněné sny. Přejete si něco již velmi, velmi dlouho. A vězte, že to nebude již dlouho trvat a vaše přání se splní. Teď, v tomto okamžiku, se vám to možná zdá neuvěřitelné a připadá vám, že nemůžete být od splnění svých snů dále. Ve skutečnosti již vám téměř klepou na dveře. Když se budete příliš soustředit na své pochybnosti, možná jejich klepání přeslechnete.

Víly vám také vzkazují, že ně vždy naše přání přicházejí do života v té podobě, v jaké si je představujeme. Možná už se vaše sny dávno splnily, vy to jen přes mlhu domněnek nevidíte.

Rozhlédněte se tento týden kolem sebe a spočítejte všechny sny, které se vám již splnily – od velkých přání jako dobrá práce či hodný manžel, až po ty drobné, jako hezké počasí na výlet nebo sleva na oblíbenou čokoládu v supermarketu. Když se budete soustředit na to dobré, co vám již život přinesl, splnění i vašich dalších snů na sebe nenechá dlouho čekat.

Afirmace: Moje sny se plní právě teď.

Vyzkoušejte: Rituál na splnění přání

Splnene sny

 

Karta číslo 3 – Kouzlo přírody

Na třetí pozici dnes máme kartu Kouzlo přírody. S rozkvétajícím jarem volá vaše duše po přírodě – ať už vás trápí cokoli, lékem může pro vás být příroda. A to jak lékem doslova – ve formě bylinek nebo zdravého jídla, tak lékem přeneseně – skrze procházku po lese nebo práci na zahrádce.

Trápí-li vás něco na vašem zdravotním stavu, zaměřte se tento týden více na pozorování vašeho těla. Co mu dělá dobře a co naopak zle – a pomozte mu přírodními prostředky. Poohlédněte se po bylinné medicíně nebo si uvařte dobré jídlo plné zeleniny. Pokud vás bolí duše nebo se cítíte ve stresu, udělejte si chvilku na procházku přírodou. I kdyby jen po městském parku nebo ve vaší zahradě. Každý okamžik v probouzející se jarní přírodě bude pro vás v těchto dnech balzámem na duši. Nezapomeňte, že i vy, homo sapiens, jste součástí přírody a i o své tělo byste měli s láskou pečovat tak, jako o rozkvetlou zahradu.

Afirmace: Starám se o každičkou součást přírody – tedy i o sebe.

Prohlédněte si: Tvorba inspirovaná přírodou a bylinkami

kouzlo přírody

Chcete svoje vlastní vílí karty? Pořídit si je můžete zde.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Co nového na e-shopu Angelum Lucis?
↓↓↓ Jukněte se a udělejte si radost :) ↓↓↓

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 27.5.-2.6.2019

  1. Jo Neo už ví. Ten Neo, do kterého se může vžít každý z nás. Je čas žít. Nechat se vskřísit silou srdce a jít za svým srdcem. Řekni mám tě rád, ráda. A jdi, dokážeš to.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *