týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 26.8.-1.9. 2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 26.8.-1.9. 2019

 

Karta číslo 1 – Blázen

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Blázen. Přestaňte svůj mozek neustále týrat různými scénáři „co by kdyby“. Prostě běžte – a udělejte to. I když se léto chýlí ke konci, jeho divoká nespoutaná energie nás stále prostupuje. Trochu bláznivá energie hravé spontánnosti. Tento týden je čas se konečně odhodlat a po hlavě skočit do dobrodružství. Kupte si last minute letenky na dovolenou. Ozvěte se tomu krasavci z párty a jděte na večeři. Pošlete životopis do vysněné práce.

Nezaručuji vám, že to vyjde. Možná ano a možná taky ne. Ale dokud to nezkusíte, nezjistíte to.

Afirmace: Jsem bez obav.

Přečtěte si: Stačí jen věřit. Opravdu?

blázen

 

Karta číslo 2 – Spor

Pod číslem 2 se skrývá karta Pětka Holí – Spor. Tento týden do sebe ve vašem životě jako dva berani narazí dva protichůdné názory. Možná budou jen ve vaší hlavě, pro se bude bít s proti, ano se bude bít s ne. Je ale také možné, že se spor objeví ve vztazích s druhými lidmi.

Tak jako tak – spory k životu patří. Tvoří náš proces rozhodování a upravují naši cestu. Názorový střet nás posouvá kupředu a umožňuje nám přehodnotit nebo naopak upevnit naše stanoviska. Ať už se váš spor bude týkat čehokoli, berte jej jako příležitost k růstu a pracujte na nalezení vhodného řešení.

Afirmace: Dovedu řešit spory s mírem a pokorou.

Mohlo by vás zajímat: Druhá dohoda: Neberu si nic osobně

spor

 

Karta číslo 3 – Velekněžka

Na třetí pozici dnes máme kartu Velekněžka. Ta nás upozorňuje na sílu naší intuice. Nezapomněli jste v poslední době na moudrost vašeho intuitivního vnímání? Dost možná vás tento týden postaví před situaci, kdy budete na vážkách. Rozum a racionální uvažování vás povedou jedním směrem, ale intuice bude říkat něco jiného. Budete se muset rozhodnout, čemu důvěřovat.

Velekněžka volá na vaši spirituální stránku a žádá ji, abyste ji více využívali. Abyste se odevzdali její moudrosti, která je napojená na samotný vesmírný zdroj. Vězte, že všechny odpovědi na vaše otázky už jsou uvnitř vás. Stačí je jenom najít.

Afirmace: Věřím své intuici.

Vyzkoušejte: Rituál na splnění přání

K výkladu používám Crowleyho tarot. Svoje vlastní tarotové karty si můžete pořídit zde.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

banner eshop

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *