týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 26.11.-2.12.2018

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 26.11.-2.12.2018

 

Karta číslo 1 – Nadbytek

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Čtyřka Pohárů – Nadbytek. Cítíte se unavení z nadbytku emocí, které na vás poslední dobou dorážejí ze všech stran. Jako by každý něco potřeboval a vám se přes požadavky ostatních nedostává prostoru pro sebe. Potřebujete se volně nadechnout.

Následující týden se vykašlete na předvánoční shon a uspokojování potřeb druhých. Udělejte si více času pro sebe, zvolněte tempo a nechejte přebytečné emoce odplynout. Uvolníte si tak místo pro prožívání radosti z adventního času.

Afirmace: Uvolňuji přetlak. Volně dýchám.

Mohlo by vás zajímat: Jak nám ubližují nahromaděné emoce

nadbytek

Karta číslo 2 – Nasycenost

Na druhé pozici dnes máme kartu Deset Pohárů – Nasycenost. Tento týden můžete prožít pocit uspokojení a naplnění. Nechejte se jím prostoupit. Z Vesmíru k vám proudí silná energie, která vám dodává sebevědomí a vitalitu. Věřte, že všechny vaše potřeby jsou uspokojeny a že vše, co vás trápilo, se v dobré obrátí.

Tento týden obzvlášť přeje setkávání s vašimi blízkými a užívání si příjemných chvil s lidmi, které milujete. Někdo, kdo je vám drahý, vás v následujícíh dnech mile překvapí a naplní vaše srdce až po okraj láskou.

Afirmace: Jsem naplněný láskou.

Mohlo by vás zajímat: Miluji = nejsilnější afirmace

Karta číslo 3 – Hvězda

Jako třetí tu dnes máme kartu Hvězda. Vaše sny se materializují v realitě. Šťastná hvězda svítí na všechno vaše počínání. Přání a touhy, které dlouho byly jen vaší mysli, se tento týden konečně začnou realizovat. Nepropásněte tento moment a buďte připraveni rozvinout toto Vesmírné požehnání.

Někdy tak dlouho přemýšlíme o tom, jako by splnění našich snů mohlo být, že nepostřehneme, jak nakonec bude vypadat ve skutečnosti. Vesmír zná seznam vašich přání, ale podoba, v jaké vám je přinese, možná bude trochu jiná, než jste čekali. Nezamkněte se ve vzdušných zámcích a přijímejte věci tak, jak přijdou. Příjemně vás překvapí.

Afirmace: Mé sny se plní právě teď.

Přečtěte si: Čekání – největší nepřítel štěstí

hvězda

 

osobní výklad karet na rok

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 26.11.-2.12.2018

 1. Napadla mě hned trojka. Naštěstí si zas tak přání neplánuji. Plánování je vždy jen odhad možností , na které se připravit. Něco jiného je tušení, a práce s pochybnostmi, o těch tušeních. A z těch tušení si vytvářím přání, a tím si sobě žádná nenamlouvám. Protože to dělám tak, jak to cítím a jak to vidím do budoucna.

  Jenže vždycky jsou nějaká úskalí pochybností, ať o tom dobrém, tak o tom špatném. Dobrému se nám chce věřit a tomu špatnému se nechce věřit. A tak je potřeba s citem trénovat , co nejlépe se vyznat v „signálech“ okolí , vizích, snech. Neustále se učit v nich číst, jako ve starých knihách, které je potřeba vždy aktualizovat na nové prostředí. Tak jak se vyvíjí naše schopnosti a dovednosti, okolí a společnost, tak my si aktualizujeme své vjemy a čtení v nich. Učit se rozumět sami svému rozlišování a učit se rozumět chápání těch, kteří nemají některé zkušenosti, znalosti, nebo mají zase jiné zkušenosti a znalosti. Máme si co předávat, co vyměňovat.

  Realizují se naše sny, úplně je cítím v každé buňce, až tak silně, že se pak dějí i v reálném světě. Je čarokrásné pozorovat, jak původní , někdy nedávné a jindy hodně staré sny se objevují, jako oživlé scénáře filmu, ve kterém najedou stojíme ve 3D , a není to kino. Je to skutečný život. Ve kterém se účastníme naživo toho „natáčení“ záběrů, které dřív byly jen ve snu. Nemusí být úplně stejné osvětlení, úplně stejné kostýmy a postavy mohou být některé k nerozeznání podobné a pocitově a dějem stejné.

  Jiné , ty „komparsní“ bývají někdy stejné v tom, jak jsme je vnímali ve snech a polobdělých snech, nemusíme zachytit, jak přesně vypadaly. To hlavní, co bývá nejvíc stejné, jsou ty pocity, emoce, dojmy, charaktery a to jak na nás ty živé duše působí. Vybrané krátké záběry budoucnosti, dějů, které se mohou dít nejen v našem životě, ale zároveň v celé společnosti.

  Vždy jde o to, jak se z našich snů poučíme, jak se naučíme pracovat a číst své sny, své polobdělé sny a záblesky intuice. Jak se naučíme číst v lidech kolem nás. Nejdříve se naučíme jejich životní příběhy. Naučíme se s nimi prožívat jejich radosti a bolesti. Cítit jejich dech, dotek podání ruky. Myslet jejich jazykem. A tolikrát budeme člověkem v jednom jediném životě, kolik lidských životů pochopíme. Pak z nás bude vidět to známé světlo, jako ze slunce, když dáví život všemu , co kvete a roste kolem. A když příroda spí, stejně nás svým světlem hýčká, a dává najevo, že jsem tu stále.

  Kdo nepochopí lidské příběhy a vnímání, potřeby, vidí nejvíc jen ten svůj jediný pohled a má tendenci křičet, že tak je to správně, ne jinak. Má pak i tendenci opomíjet mné okolnosti a souvislosti, které v životě toho člověka byly. Co prožil, čím si prošel/la.
  Jakým jazykem promlouvá srdíčko té raněné bytůstky, co ta dušička potřebuje k radosti.

  Indián ví, že kdo má v sobě schopnosti , má v sobě to slunce lásky a tvořivosti, i kdyby o všechno přišel, znovu vše postaví. Ten , kdo však nemá v sobě slunce lásky, tvořivosti a pokory před vším stvořením přírody a vesmíru, ten o všechno přišel i kdyby všechno měl, pak všechno zase ztratí, protože , i když navenek mnoho měl, byl prázdný v srdci a musel všechno znovu pozbýt.
  Ten kdo měl vždycky v srdci slunce lásky a tvůrčí pokory, ač svého já se nevzdal. Nemusí nikdy zoufat, protože je živý navždycky stopou lásky své, ve všem živém, co člověka na světě obklopuje. Vše čím přinášel člověk radost , přinese užitek.
  Udělejte si pohodlí, mějte svátek každý volnější den, kdy jste pospolu a objevujte jeden na druhém stále něco nového a hezkého: https://www.youtube.com/watch?v=R944kCbB9eI

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *