týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 25.6.-1.7.2018

Vy, kdo sledujete Posla světla na facebooku už jistě znáte pravidelný výklad na každý týden. Pro větší přehlednost jsem se rozhodla ho od nynějška uveřejňovat i tady na webu. Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebokovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarot.

 

Týdenní výklad 25.6.-1.7.2018

 

 

Karta číslo 1 – Kolo štěstí

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Kolo štěstí. Tento týden přivítejte přísun radosti, hojnosti a štěstí. Ve vašem životě se může naskytnout dlouho očekávaná příležitost – nenechte si ji proklouznout mezi prsty. Úspěch není jen o náhodě, ale o tom, jestli jsme schopní příležitost vidět a včas se jí chopit. Často se nám nedaří jen proto, že vnitřně nejsme nastaveni na úspěch. Štěstí je přitom ale jen věc našeho vnitřního rozhodnutí. Rozhodněte se teď hned být šťastní a Vesmír vám toto vaše rozhodnutí zarezonuje zpět.

Afirmace: Přijímám hojnost do svého života.

Mohlo by vás zajímat: Fehu – runa bohatství

kolo štěstí

 

Karta číslo 2 – Slunce

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Slunce. Vaše tvořivost potřebuje být projevena. Uvnitř vás bublá tvůrčí energie a je načase ji nechat vytrysknout ven. Nejkrásnější věci tvoří lidé společně – tento týden se tedy věnujte spolupráci v týmu. Nechejte v hlavě vyklíčit nápad, co chcete vytvořit, a zapojte do toho ty správné lidi. Rodinu, přátele, kolegy. Pod vaším inspirativním vedením mohou vzniknout nádherné věci. Nebojte se být spontánní, tvůrčí a hraví a nakazit tím lidi kolem sebe.

Afirmace: Dokážu nadchnout druhé a společně s nimi tvořit.

Mohlo by vás zajímat: Čtvrtá dohoda – Dělám vše, jak nejlépe dovedu

 

Karta číslo 3 – Rytíř Disků

Na třetí pozici dnes máme kartu Rytíř Disků. Ten nám říká, že přišel čas sklizně. Ať už jste se poslední dobou plahočili k jakémukoli cíli, ten je nyní na dosah. Vaše snažení konečně přinese své ovoce. Nebojte se ocenit sami sebe a dovolit si přijmout vše, co si zasloužíte. Tak jako rytíř po dlouhé cestě můžete sesednout, natáhnout se do stínu košatého stromu a vychutnávat plody vašeho snažení. Zasloužíte si to.

Afirmace: Zasloužím si sklízet plody své práce.

Mohlo by vás zajímat: Mandala Země

 

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 

 

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 25.6.-1.7.2018

  1. Teď jsem myslel na trojku. Jedničku z karet jsem začal, dvojku prožívám a trojka mi právě začala. Připadám si, jako bych porazil draka. Toho musí KAŽDÝ člověk nejdřív porazit v sobě a pak dokáže porazit i toho vně.
    Váží si toho, že Lumenn není nějaká TV esoterní babička, která plácá do větru, zatímco telefonní tarif běží. Vidím v tom prezentaci opravdové snahy, skloubení všímavosti, analytického myšlení, intuice a načerpané zkušenosti ze života. Je to konkrétní pojmenovatelná služba lidem a dá se z ní inspirovat a má smysl ji ocenit. Doufám , že ji ocením i já ve správnou chvíli, správným způsobem.
    Chválím, kam se ubírá čas: https://www.youtube.com/watch?v=7uS7vb9gyZw

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *