léčení s vílami

Týdenní výklad karet 25.-31.3.2019

POZOR! Toto je výklad karet na poslední březnový týden. Výklad na první dubnový týden najdete tady: http://blog.angelumlucis.cz/tydenni-vyklad-karet-1-7-4-2019/

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí vílí karty.

 

Týdenní výklad karet 25.-31.3.2019

 

vílí karty

POZOR! Toto je výklad karet na poslední březnový týden. Výklad na první dubnový týden najdete tady: http://blog.angelumlucis.cz/tydenni-vyklad-karet-1-7-4-2019/

 

Karta číslo 1 – Zázračné uzdravení

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Zázračné uzdravení. Jedno přísloví říká – ničeho není třeba se bát, kromě strachu samotného. Je to proto, že právě náš strach často blokuje ty dobré a prospěšné věci, jež nám mohou přijít do života. Nejinak je tomu i u vás. Situaci, jež vás trápí, příliš pevně držíte. Máte strach, že pokud na ni jen na chvilinku přestanete myslet a přestanete ji ze všech sil řešit, špatně to dopadne.

Víly vám vzkazují, že už teď, v tomhle okamžiku, je vaše situace vyřešená. Jak je to možné? Už nyní se spustil sled příčin a následků, jež povedou ke zdárnému vyřešení problému. Už jste udělali maximum a právě kráčíte po cestě, na jejímž konci je uzdravení současné situace. Víly vám prostřednictvím této karty vzkazují, že už to můžete pustit. Už se nemusíte bát. Jen běžte dál a uvidíte, že vše dobře dopadne.

Afirmace: Všechno je v pořádku.

Pořiďte si: Kámen hojnosti a štěstí

Zazracne uzdraveni

 

Karta číslo 2 – Splněné sny

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývají Splněné sny. Přejete si něco již velmi, velmi dlouho. A vězte, že to nebude již dlouho trvat a vaše přání se splní. Teď, v tomto okamžiku, se vám to možná zdá neuvěřitelné a připadá vám, že nemůžete být od splnění svých snů dále. Ve skutečnosti již vám téměř klepou na dveře. Když se budete příliš soustředit na své pochybnosti, možná jejich klepání přeslechnete.

Víly vám také vzkazují, že ně vždy naše přání přicházejí do života v té podobě, v jaké si je představujeme. Možná už se vaše sny dávno splnily, vy to jen přes mlhu domněnek nevidíte.

Rozhlédněte se tento týden kolem sebe a spočítejte všechny sny, které se vám již splnily – od velkých přání jako dobrá práce či hodný manžel, až po ty drobné, jako hezké počasí na výlet nebo sleva na oblíbenou čokoládu v supermarketu. Když se budete soustředit na to dobré, co vám již život přinesl, splnění i vašich dalších snů na sebe nenechá dlouho čekat.

Afirmace: Moje sny se plní právě teď.

Vyzkoušejte: Rituál na splnění přání

Splnene sny

 

Karta číslo 3 – Tělesný pohyb

Na třetí pozici dnes máme kartu Tělesný pohyb. Často sena něj v současné době zapomíná. Diety, zázračné přípravky na hubnutí, ale i zdravá strava, to vše už si do lidských životů cestu našlo, na pohyb ale stále zapomínáme. Vaše tělo vás žádá o pozonost – potřebuje více pohybu. Zeptejte se ho, jaký pohyb by mu udělal dobře – hrajte si, experimentujte, zkoušejte.

Možná potřebuje jen klidnou procházku, možná by vám prospělo začít tančit. Ve vašem těle se každopádně skrývá odpověď. A vzhledem k tomu, že začalo jaro, není lepší čas, kdy začít s pohybem, než právě nyní. Vaše tělo se vám za to odmění zdravím a vitalitou, které vám pomohou dosáhnout úspěchu v těch oblastech životě, v nichž po tom toužíte. Všechno jedno jest, všechno se ovlivňuje navzájem :) Tak hurá do pohybu.

Afirmace: S láskou naslouchám svému tělu.

Zkuste: 31 denní jógová výzva

Telesny pohyb

osobní výklad karet na rok

Chcete svoje vlastní vílí karty? Pořídit si je můžete zde.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 25.-31.3.2019

 1. Napadla mě jednička. A mám dojem, že jsme opravdu v lecčem ve finále. Souběh několika kolejí jede do finále. Nejde o žádné válečné tažení. Ale o něco hezkého.

  A čím dál víc toho je vidět dopředu a na dálku. Jako když se vlny sčítají. Řeky se slévají. Je to tam. Oui c’est bien. Svět je jako jeden. Sny se už dávno splnily a už není kam běžet. Stačí držet svěží dech a čilé tempo.

  Ruka v ruce. Úsměv na rtech. Vítr učesal, co přichystáno je.

  Kam dohlédneš, k štěstí jen pár kroků máš. Sklenici vody si doléváš.
  Znovu, v nádech, zdraví získáváš. Protože s citem svým si dobré vůle dopřáváš.
  Sen tvůj dávný nyní skutečným se stal. A k novým zítřkům síly rozdával.
  Lásku , něhu, všem dobrým lidem, paprsek slunce příslib dal. A když jsi v něm a jdeš v něm dál, zas nový den ti nové krásy přichystal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *