týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 24.-30.9.2018

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 24.-30.9.2018

V neděli, 23.9., nastala podzimní rovnodennost. Od tohoto dne se dny zkracují a my se tedy přesouváme do temnější poloviny roku. Karty ve výkladu proto odkazují nejen na následující týden, ale na celé podzimní období až do zimního slunovratu. Nezapomeňte také na zítřejší úplněk v Beranu.

 

 

Karta číslo 1 – Princezna Disků

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Princezna Disků. Tento týden (a celý podzim) se bude nést ve znamení sklizně. Co jste během roku nebo posledních měsíců zaseli, to nyní sklidíte. Zasévali-li jste negativní myšlenky, budete se s nimi nyní muset utkat. Pokud jste ale zasévali snahu, píli, růst, dostanete konečně zasloužené nádherné plody své práce.

Princezna Disků navíc odkazuje ke znamení Berana, pod jehož vládou nás zítra čeká úplněk. Beraní síla a zarputilost vás podporuje, abyste překonali všechny překážky a tak i když třeba nemáte zaseto to nejlepší osení, budete mít dost sil vše zvládnout. Následující týden pro vás také bude velmi tvůrčí a pod vašima rukama budou vzkvétat nové věci.

Afirmace: Sklízím nádherné plody úspěchu a raduji se ze své tvořivosti.

Jak dosáhnout úspěchu?

princezna disku

 

Karta číslo 2 – Rytíř Pohárů

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Rytíř Pohárů. Ten vás volá k rodině a domovu. Věnujte se tento týden a celý podzimní čas vztahům s vašimi nejbližšími. Láska Rytíře Pohárů je čistá a nepodmíněná, dovede odpouštět a soucítit. Nastává tedy ideální čas vyřešit všechny rodinné spory, neshody a hádky.

Během tohoto týdne můžete očekávat výzvy týkající se přijímání a dávání lásky. Mějte otevřené srdce a nechejte všechny city proudit – jak dovnitř, tak ven. Dělejte to, co cítíte, ve vztahu k sobě i k druhým – a přestaňte si vyčítat, že nejste dokonalí. Otevřenost a upřímnost je lék na všechno, co vás ve vztahu k vaší rodině trápí.

Afirmace: Miluji bezpodmínečně a dovedu odpouštět sobě i druhým.

Vyzkoušejte: Amulet pro rodinnou harmonii

rytíř pohárů

 

Karta číslo 3 – Eso Holí

Na třetí pozici dnes máme kartu Eso Holí. Ve vašem nitru hoří oheň – a tento týden i během celého podzimu bude zářit jasněji a jasněji. Ten oheň říká – vím, kdo jsem. Vím, co chci. A udělám pro to maximum. Budete mít více energie, než kdy dřív a pokud zůstanete věrní sami sobě, upřímní a opravdoví, podaří se vám vše, na co sáhnete.

Eso holí do vašeho života přináší sebedůvěru, kterou jsem možná dlouho postrádali. Začněte více věřit své intuici a následujte svůj vnitřní hlas. Dřímá ve vás ohromná síla a právě teď se probouzí.

Afirmace: Jsem silný, sebědomý a dokážu vše, po čem toužím.

Mohlo by vás zajímat: Ohnivá mandala síly

eso holí

 

osobní výklad karet na rok

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Týdenní výklad karet 24.-30.9.2018

 1. Jsem jako karta 3 a ono fakt. No moje máma teď má taky silnou intuici, nebo přesněji by se řeklo odhad. V posledních dnech přesně říká, co bude a ono to fakt je přesně na chlup. Se jí z legrace ptám, kde to čte. A potkal jsem jednoho známého, který mívá intuici a taky jen tak pokecal a všecko, co řekl pasovalo na chlup.

  Asi jsme všichni nějak naladěni na to uhodnout, co a jak a přitom to nevypadá, že bychom to opravdu mohli tušit. Když pravděpodobnost naznačuje dvacet procent možnosti té verze a zrovna se uskuteční ta verze budoucnosti, na kterou nic neukazuje, jen ta myšlenka okamžiku, kdy nás napadne, že to tak nakonec bude.
  Zkuste si cvičit , jestli něco uhodnete a lépe pak přečtete ve své mysli, co by mohlo být, jak vaše mysl zachycuje, spojuje a zpracovává informace a podněty do výsledku, který se více nebo méně blíží tomu, jak se to v reálu vyvrbí. A sledujte, v jakém naladění a jakým způsobem, se vám vykreslí další krok přesněji a kdy méně přesně.
  Vše pak vnitřně i vně konzultujte s racionálním myšlením. Tak vznikají také vynálezy a dobré nápady. Nejdříve navodit vědomí a podvědomí – soustředění. Nabrání informací po vyprázdnění mysli, jejich zpracování, dekódování – výklad ( podle toho, jak se svojí myslí pracujete) a pak racionální ověření skutečnosti, ne úplně konečným „závěrem“ je inspirace, která bude jednou z možných variant dalšího kroku v životě. Nebo také vynález , nápad a volba realizace.
  Každý si může osvojit svůj způsob, jak mu to něco dává, a půjde.

  Ať se tedy ve vás rozhoří plamen lásky a nadšené spolupráce. Protože to má smysl.
  Oslavme správný krok v životě. Věřme , že noha dostoupne na pevnou zemi a půjdeme ruku v ruce po té cestě, která vede k otevřenému promítacímu plátnu společné vize. Ať tím pomyslným plátnem projdeme skrz, protože je to skutečný život a cesta, která vede stále dál. Na ní jsou velmi příjemná překvapení.
  Dreamland- země nejen fantazie a snů, ale sny a hlavně právě ty společné, které se nyní spojují a stávají se skutečností, právě TEĎ.

  Synschronizace cest, tak jako vizuálních efektů: https://www.youtube.com/watch?v=CNjggrxUQ78

 2. Opět vše podstatné fungovalo, už jsem ani nedoufal. Jak ona to dělá….(Úsměv.) Přestože zpochybňovači naznačovali, to nemůže jít.
  Jako když jedeš, víš, že je tam cesta a naschválníčci natáhnou přes cestu plátno s obrazem slepé ulice, přestože značky ukazují, že tudy je to správně. Plátno odfoukne vítr a klasicky projedeš.
  Takový opak českého snu: https://www.youtube.com/watch?v=JTcQU-X0PhA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *