týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 24.-30.6.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 24.-30.6.2019

Minulý týden jsme tu měli letní slunovrat. Jeho energie byly skutečně silné a sluneční svit spálil vše, co jsme již nepotřebovali na prach a popel. Tento týden dojíždí slunovratové energie a hodně věcí se ještě bude ladit, čistit, zakončovat. Všechny tažené karty hovoří o výzvách a těžkostech. Tento týden bude tedy opět náročný – a to i díky očekávaným vysokým teplotám. Šetřete se – psychicky i fyzicky!

 

Karta číslo 1 – Netečnost

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Osmička pohárů – Netečnost. Když se podíváme, jak tato karta vypadá, vidíme poloprázdné, popraskané poháry. Voda neteče. A voda symbolizuje emoce. Emoce netečou – stáváme se netečnými. Jak krásně se dá hrát se slovy, viďte? Co to ale znamená?

Tento týden budete mít pocit, jako by se vás nic kolem netýkalo. Očekávejte pokles energie a nechuť do aktivit všeho druhu. V tomto horku se ani není čemu divit. Nevyčítejte si to, naopak si vyhraďte dost času pro odpočinek. Netečnost a apatie je jenom dočasná. Je to signál našeho těla i duše, že potřebují na chvíli vydechnout.

Je to pro vás dobrá příležitost ujasnit si, do čeho chcete právě teď vlévat svoji energii a u čeho nevadí, když to chvíli „nepoteče“. Zavřete kohoutky tam, kde to vyloženě nehoří, a věnujte se především sobě. Myslete také na vodu na fyzické úrovni a dodržujte pitný režim.

Afirmace: Já sám rozhoduji, kam proudí má energie.

Mohlo by vás zajímat: Talisman Mužská síla pro získání energie

 

Karta číslo 2 – Marnost

Na druhé pozici dnes máme kartu Sedmička Mečů – Marnost. Ta předznamenává nepříjemné události. Něco se nepovedlo, nevyšlo dle vašich představ. Pravděpodobně cítíte výčitky, zklamání, máte dojem, že je to marné. Těmto pocitům ale nemůžete dlouhodobě podléhat. Něco končí, něco začíná. Tak to v životě chodí.

Karta Marnost tak neznačí, že je vše k ničemu a že to máte „zabalit“. Naopak nás učí, že pocitům marnosti se nesmíme poddávat. Je v pořádku, že se nějakou dobu cítíte zklamaní a nejradši byste se na všechno vykašlali. Ale nakonec je třeba se vždy znovu postavit na nohy a svůj boj nevzdávat. Dopřejte si prostor na hluboký nádech, hluboký výdech a uvidíte, že se objeví nový směr, jímž se můžete vydat.

Afirmace: Nepodléhám negativním myšlenkám.

Přečtěte si: Tobě se to řekne, mít se rád…marnost

Karta číslo 3 – Spor

Na třetí pozici dnes máme kartu Pětka Holí – Spor. Tento týden do sebe ve vašem životě jako dva berani narazí dva protichůdné názory. Možná budou jen ve vaší hlavě, pro se bude bít s proti, ano se bude bít s ne. Je ale také možné, že se spor objeví ve vztazích s druhými lidmi.

Tak jako tak – spory k životu patří. Tvoří náš proces rozhodování a upravují naši cestu. Názorový střet nás posouvá kupředu a umožňuje nám přehodnotit nebo naopak upevnit naše stanoviska. Ať už se váš spor bude týkat čehokoli, berte jej jako příležitost k růstu a pracujte na nalezení vhodného řešení.

Afirmace: Dovedu řešit spory s mírem a pokorou.

Mohlo by vás zajímat: Druhá dohoda: Neberu si nic osobněspor

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

banner eshop

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *