týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 23.-29.9. 2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 23.-29.9. 2019

Dnes máme podzimní rovnodennost, což znamená, že od dnešního dne zase začíná být den kratší, než noc. Začíná podzim, čas rozjímání, zklidnění, čas, kdy příroda i lidé začínají odpočívat. Poselství karty, kterou jste si vybrali, proto tentokrát není jen na následující týden, ale tato energie vás bude provázet i podzimním obdobím a to až do svátku Samhain na konci října.

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Universum

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Universum. Tato nejsilnější transformační karta značí, že se vám brzy podaří udělat ve vašem růstu skok kupředu. Jako by dílky skládačky náhle zapadly na místo a věci, v nichž jste viděli jen zmatek a chaos, vám náhle začnou dávat smysl.

Někdy prozření a pochopení přijde rychle jako facka. Jindy se skládá dohromady dlouhé měsíce. Ať už ve vás pochopení určitých zákonitostí Vesmíru nebo uzrání důležitého rozhodnutí zrálo jakkoli dlouho, tento týden se konečně projeví v realitě. Nebojte se ho přijmout.

Afirmace: Chápu. Rozumím. Procitám

Vyzkoušejte: Kámen intuice – probuďte svoje Duchovní Já

universum tarot

 

afirmaceLíbí se vám afirmace u výkladů jednotlivých karet?
Pracujete na zkvalitňování vašeho života pomocí afirmací?
Chcete posunout svou práci s afirmacemi zase o kousek dál?
Vyzkoušejte AFIRMAČNÍ MAGNETKY z mé dílny a mějte pozitivní afirmace neustále na očích ❤

 

Karta číslo 2 – Neúspěch

Pod číslem 2 se skrývá karta Sedmička disků – Neúspěch. Tuhle kartu jsme měli ve výkladu nedávno a já cítím, že její poselství je v současnosti velmi aktuální pro mnoho z vás – mě nevyjímaje.

Tato karta vás vyzývá k otázce – proč se nehýbeš z místa? A v zásadě na ni rovnou odpovídá – protože máš strach. Strach ze selhání. Ponořte se do hlubin tohoto strachu, poznejte ho a s láskou ho pošlete pryč. Už ho nepotřebujete. Jakmile si od něj odlehčíte, věci ve vašem životě se začnou hýbat kupředu.

Neúspěch, jako většina negativních karet v tarotu, neznamená prostě a jednoduše, že se vám nebude dařit. Spíše nás vyzývá, abychom si uvědomili, co nám brání v tom, aby se nám dařilo. A upozorňuje, že většinu překážek si tvoříme hlavně ve svojí hlavě. Neberte proto tuto kartu negativně a nesvádějte na ni jakýkoli nezdar příštích dnů. To, že jste si ji vybrali, vás naopak má motivovat, abyste konečně udělali změnu ve svém myšlení, abyste se posunuli za hranice své komfortní zóny a čelili svému strachu.

Afirmace: Odkládám svůj strach ze selhání.

Mohlo by vás zajímat: Talisman hojnosti

týdenní výklad karet neúspěch

 

Karta číslo 3 – Nasycenost

Na třetí pozici dnes máme kartu Deset Pohárů – Nasycenost. Tento týden (a po celý podzimní čas) můžete prožít pocit uspokojení a naplnění. Nechejte se jím prostoupit. Z Vesmíru k vám proudí silná energie, která vám dodává sebevědomí a vitalitu. Věřte, že všechny vaše potřeby jsou uspokojeny a že vše, co vás trápilo, se v dobré obrátí.

Tento týden obzvlášť přeje setkávání s vašimi blízkými a užívání si příjemných chvil s lidmi, které milujete. Někdo, kdo je vám drahý, vás v následujícíh dnech mile překvapí a naplní vaše srdce až po okraj láskou.

Afirmace: Jsem naplněný láskou.

Mohlo by vás zajímat: Miluji = nejsilnější afirmace

K výkladu používám Crowleyho tarot.
Svoje vlastní tarotové karty si můžete pořídit zde.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

banner eshop

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

3 thoughts on “Týdenní výklad karet 23.-29.9. 2019

 1. Zase ta dvojka! A to jsem minulý týden řešila práci, tenhle řeším bydlení…

 2. Lif: hýbeš se z místa i přes potenciální strach – a to je dobře :) jen tak dál :)

 3. Přestože teď pláču už několikátý den, mi, jak se říká, rezonuje mysl v trojce.
  Rozhoduje se o osudech mnoha lidí. Někteří z nich to ještě neví. Jiní si to uvědomují a další se ztrácejí ve svých každodenních žabomyších zmatečnostech mezi sebou. Jde malé skupinky, na ně navazují velké skupiny a dosahuje to k mezinárodní spolupráci a podporu nejen malé oblasti lidí.

  Když lidé pochopí význam spolupráce a zamyslí se nad tím, jak ti druzí makají a že to nedělají pro sebe a mají své kroky podložené mnohým ověřováním , aby pomohli vyšším cílům, zájmům dobra společenství lidí, dobře vše dopadne. Již mají svá znamení i ti, kdo si nebyli jistí, taková znamení, která se dotkla srdce více lidí. Každý viděl na vlastní oči.
  Nechť světlo ozáří správná místa ve správný čas.
  Po schůdkách točitých stoupáme vzhůru. Neseme břemena jedni druhých.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *