týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 23.-29.7.2018

Vy, kdo sledujete Posla světla na facebooku už jistě znáte pravidelný výklad na každý týden. Nyní ho naleznete i tady na blogu.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebokovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí Andělské karty.

 

Týdenní výklad karet 23.-29.7.2018

 

výklad andělské karty

 

Karta číslo 1 – Pravda a integrita

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Pravda a integrita. Je načase přestat si něco nalhávat a podívat se na váš život pohledem nezastřeným domněnkami. Andělé vás vybízejí, abyste si tento týden položili následující otázky.

 • Vychází všechno, co dělám, z mého nitra nebo se nechávám ovlivňovat druhými?
 • Žiji v souladu se svými pocity nebo jdu proti nim?
 • Jdu k cíli, který jsem si vytyčil nebo se od něj vzdaluji?

Položit si tyto otázky a upřímně si na ně odpovědět může být někdy bolestivé. Ale jen pokud žijeme v souladu se sebou, se svým nitrem, jen pak můžeme být skutečně šťastní.

Afirmace: Žiji v pravdě.

Skutečně úspěšným se můžete stát jen v tom, co milujete

pravda a integrita

 

Karta číslo 2 – Naslouchání

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Naslouchání. Vaši andělé, vaše Vyšší Já i Příroda kolem vás, to všechno k vám neustále promlouvá. Když se ztišíte, uslyšíte jejich hlas. Tento týden je čas na naslouchání inspiraci z „vyšších míst“. Možná vám už nějakou dobu v hlavě rezonuje myšlenka, že máte někomu zavolat. Někam se jet podívat. Zkusit něco nového. Poslechněte svoji intuici a udělejte to – hned teď. Ano, myslím skutečně hned, jakmile dočtete tyto řádky. Zvědněte telefon, nastartujte auto, kupte letenky, pošlete životopis, pozvěte ho/ji na rande… Věřte vaší intuici, andělům, vašemu Vyššímu Já, že vás vede správným směrem.

Afirmace: Naslouchám svému „božskému vedení“.

Posilte svoji intuici pomocí kamenů

naslouchání

 

Karta číslo 3 – Oslavy

Na třetí pozici dnes máme kartu Oslavy. Andělé vzkazují, že končí čas dřiny a nastává čas sklizně a oslav. I když se to tak možná zatím nezdá, vaše práce konečně přináší své ovoce. Ať už na poli vztahů, v pracovním životě nebo kdekoli jinde, udělali jste toho dost a zasloužíte si odměnu. Dovolte si ocenit se za dosavadní úspěchy. Vězte, že se můžete začít radovat, protože to, o co se dlouho snažíte, již přichází do vašeho života.

Afirmace: Sklízím plody své práce a raduji se z toho.

Runa hojnosti a dostatku: Fehu

oslavy

A tady si můžete pořídit svoje vlastní andělské karty.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 

 

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 23.-29.7.2018

 1. Jó kámo, minulé karty byly obzvlášť zajímavé. Ještě teď dřímám v ruce a odkládám na stolek přívěšek na klíčenku, kde se skutečně objevil symbol kotvení stability a správného směru. Nějaká sympatická prodavačka nabízela k vylosování štěstíčka zrovna mi padlo tohle štěstí za dvacku. Právě to, které jsem pocítil před minulými kartami této série na Angelumlucis.
  Příště si dám Pepsi k losování zas.
  V těchto kartách mi vychází z jedničky , ne že si něco nalhávám, ale že pociťuji, jak se mě snaží někteří stáhnout od cíle. A u jiných si ještě nejsme jistý zda jsou připraveni správně komunikovat a zapojit se do dobrých věcí.
  Z dvojky těchto karet, mám v plánu navštívit dva lidi, co se vzájemně nemusí. Jen se vyvrbí, v jakém to bude pořadí, během čtyřech týdnů. Kdo si mě odchytne dřív, má šanci být dřív v obraze.
  Dle trojky. O co se snažím spoustu let, se realizuje. Hlavní výcvik byl skončen, včetně nedávného pochodu desítek kilometrů spojeného s dalšími sporty, a tréning akce ve spánkovém deficitu na dně sil. Takže se může začít všechno odvíjet správně. Výsledná spokojenost se bude týkat více lidí. Proto si to nenechávám tak úplně pro sebe.
  Taky si z těch karet něco vemte, nejsou to jen karty. Najděte v tom kus své motivace a něco rozvíjejte, na co vám to ukáže ve vašem životě. Nezapomeňte se upřímně usmívat. Jak to umí Lumenn, i když je někdy prací unavená. https://www.youtube.com/watch?v=cPAbx5kgCJo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *