týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 22.-28.7. 2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 22.-28.7. 2019

Dnes ve výkladu vyšly samé karty rezonující mužskou energií. Dávejte si pozor, aby vás nepřehltila a nenavalili jste na sebe víc úkolů, než jste schopni zvládnout. Je třeba myslet i na odpočinek a laskavost – zejména k sobě samým.

 

Karta číslo 1 – Věda

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta karta Šestka mečů – Věda. Meče jsou vždy ostré – ale zatím co o některé mečové karty se pořežeme, jiné nám slouží na obranu. Jednou z nich je i Věda. Probouzí náš racionální úsudek a pomáhá nám vyřešit obtížné situace bez toho, abychom se utápěli v emocích. Dost možná se taky problém v následujících dnech prostě „rozsekne“ sám od sebe.

Tento týden je ideální čas sednout si a zamyslet se, co dál. Napište si „to do“ list – seznam úkolů a plňte je pěkně jeden za druhým. Drobné krůčky vás dovedou tam, kde chcete být. Udělejte si tabulku pro a proti, sčítejte a odčítejte, malujte si grafy. Ať už vás trápí cokoli, tentokrát je chvíle, kdy je třeba to rozetnout logicky. Uvidíte, že řešení se najde.

Afirmace: Rozhoduji se díky síle své mysli.

Přečtěte si: Stačí jen věřit. Opravdu?

věda

 

Karta číslo 2 – Zkáza

Pod číslem 2 se skrývá karta Desítka HolíZkáza. Znovu tu máme meče a tentokrát sekají do živého. Tato na první pohled negativní, až děsivá karta, v sobě skrývá velkou moudrost a také posun kupředu. Ten ale probíhá trochu drsnějším způsobem.

Lidově řečeno – něco se „posere“. Ale netřeba házet flintu do žita. Právě to, že některé věci přestanou fungovat, některé vztahy se rozpadnou nebo obvyklá rutina zklame, je velkou příležitostí k růstu. Změna je život. Život je změna. A aby mohlo vznikat nové, musí občas staré zemřít. Ať už zkáza postihne jakoukoli oblast vašeho života, netruchlete nad ztrátou dlouho. Raději se ihned opřete do budování nového.

Afirmace: S láskou pouštím to, co již nepotřebuji a vítám vše nové.

Zkuste: Amulet znovuzrození

zkáza tarot

Karta číslo 3 – Císař

Na třetí pozici dnes máme kartu karta velké arkány – Císař. Ten přináší pocit sebevědomí a vlastní síly. Vyzývá vás, abyste beze strachu čelili všemu, co se tento týden objeví. Je třeba si pevně hájit svoji pozici a neustoupit ani o krok.

Také to může znamenat, že vás tento týden čeká střet s mužskou otcovskou autoritou ve vašem životě – ať už přímo otcem nebo třeba šéfem, učitelem, manželem, partnerem. Není třeba se toho bát, naopak je nyní ideální příležitost k tomu pročistit vzduch a vyřešit dlouho se vlekoucí spory.

Afirmace: Stojím pevně ve své síle.

Mohlo by vás zajímat: Druhá dohoda: Neberu si nic osobně

císař

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

banner eshop

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

3 komentáře u „Týdenní výklad karet 22.-28.7. 2019

  1. Ahoj, Lúmenn, všimla jsem si na instagramu, že používáš hennu. Napsala bys někdy něco o tom? Třeba jak dlouho ji používáš, jak to je časově náročné, jakou barvu jsi používala předtím, taky by mě zajímalo, jak to šlo s tím přechodem z „chemické barvy“. Někde jsem totiž četla, že by se to nemělo míchat, ale nezaregistrovala jsem z fotek, že bys někdy nechávala barvu odrůst (abys mohla hennu dát na nebarvené vlasy). A který druh henny bys doporučila?

  2. Luz: mám to v plánu už asi půl roku :D Asi se na to už konečně vrhnu :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *