týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 22.-28.10.2018

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 22.-28.10.2018

 

Karta číslo 1 – Zkáza

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Zkáza. Tato na první pohled negativní, až děsivá karta, v sobě skrývá velkou moudrost a také posun kupředu. Ten ale probíhá trochu drsnějším způsobem.

Lidově řečeno – něco se „posere“. Ale netřeba házet flintu do žita. Právě to, že některé věci přestanou fungovat, některé vztahy se rozpadnou nebo obvyklá rutina zklame, je velkou příležitostí k růstu. Změna je život. Život je změna. A aby mohlo vznikat nové, musí občas staré zemřít. Ať už zkáza postihne jakoukoli oblast vašeho života, netruchlete nad ztrátou dlouho. Raději se ihned opřete do budování nového.

Afirmace: S láskou pouštím to, co již nepotřebuji a vítám vše nové.

Jak si přitáhnout do života to, co chceme?

zkáza tarot

 

Karta číslo 2 – Kolo štěstí

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Kolo štěstí. Tento týden přivítejte přísun radosti, hojnosti a štěstí. Ve vašem životě se může naskytnout dlouho očekávaná příležitost – nenechte si ji proklouznout mezi prsty. Je také možné, že se tento týden dočkáte dlouho očekávané dobré zprávy.

Nezapomeňte, že úspěch není jen o náhodě, ale o tom, jestli jsme schopní příležitost vidět a včas se jí chopit. Často se nám nedaří jen proto, že vnitřně nejsme nastaveni na úspěch. Štěstí je přitom ale jen věc našeho vnitřního rozhodnutí. Rozhodněte se teď hned být šťastní a Vesmír vám toto vaše rozhodnutí zarezonuje zpět.

Afirmace: Přijímám hojnost do svého života.

Amulet hojnosti a štěstí

kolo štěstí

 

Karta číslo 3 – Princezna Holí

Na třetí pozici dnes máme kartu Princezna Holí. Tento týden budete postaveni před rozhodnutí, kterého se už nějaký čas bojíte nebo budete konečně nuceni řešit situaci, do níž se vám nechce – a dokážete tomu úspěšně čelit.

Strach z neznámého nás často svírá úplně zbytečně a skutečnost je obvykle mnohem méně děsivá, než nám našeptávají naše domněnky. Princezna Holí vás vybízí, abyste se svého strachu zbavili a vydali se vstříc životu. Jen díky překonávání překážek a výzev se totiž posouváme vpřed.

Afirmace: Přijímám svůj strach a proměňuji jej v lásku.

Přečtěte si: Jak nám strach ničí zdraví?

princezna holi

 

osobní výklad karet na rok

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 22.-28.10.2018

 1. Začnu vtipnou scénkou:
  Ozve se z nebe hlas, něco se pose*e. A hned se pos*alo.
  A teď vážně. Jdu tak pustit tuhle stránku a myš zdechla. Chudáček malinká. Jmenovala se Genius. A tak jsem hned koupil pořádné morče. Je to mazel už od pohledu Canyon. Je to prostě kanón.
  Napadla mě trojka, ale životem mi proběhla všechna ta témata právě dnes. Některé věci nefungovali, někteří lidé i technické systémy se potento. Ale zase k dobru se vydařilo víc do budoucna a lecos se vyřešilo a vyřeší jinudy ke stejným cílům. Takže, když se zpracují a zpracovaly obavy, tak se všechno vypraví správně. Někdy se ty cesty nastrkují nějak samy.
  A třebas, až tak, jako když ti milá řekne, chci barák jako hrad. Vypleštíš oči, co se zbláznila. Takhle nahonem. A pak najednou víš kde a jak. Anebo dokonce, že tam zrovna sedíš na křesle, jen ti to tak zevšednělo, že to nevíš. A deš po ulici a všude se ti nabízí, jako někde v nějakém matrixu: “ Pomohu vám s bydlením“.
  Nebo ti ujede spoj, protože chceš něco dodělat a říkáš si, to je v háji a pak jdeš chvíli procházkou a jseš v cíli a říkáš si, to jsem fakt nemohl ujít? Když ono je to vlastně blíž, než na mapě vypadá.

  Na koně nebojsa a vyskoč si na svého bílého okřídleného koně, kde se koně slétají, a nenech se strašit: https://www.youtube.com/watch?v=0RYKwLuvkiE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *