týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 21.-27.10.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí andělské karty.

 

Týdenní výklad karet 21.-27.10.2019

výklad andělské karty

 

Karta číslo 1 – Sny

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Sny. Blíží se Samhain, keltský svátek konce roku. Čas bilancování, zakončování, uvědomování, co s sebou chci nést dál a co chci nechat za sebou. Energie těchto dnů se tento týden promítne i ve vašich snech. Věnujte jim proto zvýšenou pozornost. Než ráno vstanete, zůstaňte pár minut ležet a vybavujte si detaily z vašich snů. Hledejte motivy, které se opakují a zeptejte se svého nitra, co se vám asi vaše podvědomí snaží těmito snovými obrazy říct.

Sny jsou totiž branou do našeho podvědomí, které právě v čase Samhainu nejvíce volá o pozornost. Skrývají se v něm naše touhy i tajemství. Pomalounku je skrze své sny vytáhněte na světlo a podle toho, co zosobňují je buď láskyplně přiviňte k srdci nebo je neménně láskyplně nechejte odejít.

Afirmace: Nacházím moudrost ve svých snech.

Mohlo by vás zajímat: Chraňte své sny

sny

 

afirmaceLíbí se vám afirmace u výkladů jednotlivých karet?
Pracujete na zkvalitňování vašeho života pomocí afirmací?
Chcete posunout svou práci s afirmacemi zase o kousek dál?
Vyzkoušejte AFIRMAČNÍ MAGNETKY z mé dílny a mějte pozitivní afirmace neustále na očích ❤

Karta číslo 2 – Přátelství

Pod číslem 2 se skrývá karta Přátelství. V čase blížícího se svátku Samhain nastává doba, kdy staré necháváme za sebou. Kdy to, co nám již neslouží ku prospěchu, necháváme zetlít tak, jako podzimní listí. Někdy se to týká i přátelských vztahů. A je to v pořádku. Nejsem pořád stejní, vyvíjíme se, měníme se. A někdy se stává, že se cesty dvou lidí rozejdou.

Tento týden možná budete čelit rozhodnutí, zda setrvávat v přátelství s někým, kdo již s vámi nerezonuje. Vězte, že nejste povinni nechávat nikoho ve svém životě, pokud si to nepřeje. Nemusíte se z toho nikomu zodpovídat, nikomu nic zdůvodňovat. Pokud to tak cítíte – je to v pořádku. Pusťte to. Nemusíte se bát samoty, andělé vám vzkazují, že již nyní do vašeho života míří noví přátelé, s nimiž budete na jedné vlně – nebo v něm již jsou, jen je možná zatím nevidíte.

Afirmace: Moje přání se stávají realitou.

Zkuste: Spřízněnou duši nemáme jen jednu

přátelé

 

Karta číslo 3 – Partner duše

Na třetí pozici dnes máme kartu Partner duše. Tento týden budete řešit otázky spjaté hlavně s partnerským vztahem. Možná si položíte bolestivé otázky, jako: „Hodíme se k sobě?“ Jsem v tomto vztahu šťastný?“ „Co nevyřčeného a bolavého se v našem vztahu skrývá?“

Hledejte na ně ve svém nitru pravdivé odpovědi. Bude to snazší, než kdy jindy – i díky energiím blížícího se svátku Samhain. Máte možnost zpracovat věci, které váš vztah dlouhodobě zatěžují a tím ho posunout dál. Využijte toho.

Pokud partnera nemáte, rozhlížejte se bedlivě kolem. Tento týden může vaši cestu zkřížit někdo, kdo pro vás bude velmi důležitý v citovém životě. Nepropásněte ho. Může se totiž objevit na místě, kde byste ho nejméně čekali.

Afirmace: Miluji a jsem milován.

Mohlo by vás zajímat: Talisman na přivolání lásky

partner duše

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

banner eshop

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 21.-27.10.2019

  1. Rozjela se nějaká nová móda. Nebo je to už předvánoční vyladění lidí.
    Jdu do obchodu , dostávám dárky. Jdu po ulici a nastupuju do autobusu , dostanu dárek. Vyjdu z domu a hned mě někdo zdraví. Že by nějaké společenské změny?
    Taky pořád připravuju dárky. Tak jsme na tom všichni tak nějak v tom podobně.
    Možná bude atmosféra čím dál lepší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *