týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 21.-27.1.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí andělské karty.

 

Týdenní výklad karet 21.-27.1.2019

V pondělí 21.1. nás čeká úplněk ve Lvu, který přináší dynamické, silné energie, které navazují na aktivitu spojenou se začátkem roku. Pusťte se do nových projektů, poznávejte nové lidi, prostě se otevřete všemu novému. Lví požehnání zvyšuje naši tvůrčí energii a přináší nám nové nápady. Užijte si to :) A copak k nám k tomu říkají andělé?

 

výklad andělské karty

 

Karta číslo 1 – Anděl strážný

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Anděl strážný. Poselství této karty by se dalo jednoduše shrnout do věty: „Nejste sami.“ V každém okamžiku vašeho života, i právě teď, když čtete tento článek, nad vámi bdí vaši strážní andělé. Jejich láskyplná přítomnost je něčím, na co se vždy můžete spolehnout. Nesoudí vás, nehodnotí, jejich lásku si nemusíte zasloužit. Ať uděláte cokoli, budou stát při vás a ochraňovat vás.

Právě teď to potřebujete slyšet. Možná máte dojem, že jste sami, že jste přišli o někoho, koho máte rádi nebo nemáte kolem sebe lidi, na něž se můžete spolehnout. Možná máte pocit, že už nemůžete a jste unavení. Andělé vám podávají ruku a vzkazují, že všechno dokážete. Tento týden nad vámi budou bdít intenzivněji, než obvykle a můžete očekávat jejich znamení a rady, které vám mohou předat například prostřednictvím snů.

Afirmace: Mí andělé strážní nade mnou bdí ve dne v noci.

Mohlo by vás zajímat: Znamení andělů – jak je poznám?

anděl strážný

 

Karta číslo 2 – Oslavy

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Oslavy. Radujte se, protože ve vašem životě nastal čas oslav. Něco, na čem jste dlouho pracovali, míří ke zdárnému dokončení. Dlouho jste si vizualizovali změny ve vašem životě a ty vám právě teď klepou na dveře. Už nyní se můžete radovat a tato energie přivábí ještě větší hojnost do vašeho života.

Andělé vzkazují, že končí čas dřiny a nastává čas sklizně a oslav. I když se to tak možná zatím nezdá, vaše práce konečně přináší své ovoce. Ať už na poli vztahů, v pracovním životě nebo kdekoli jinde, udělali jste toho dost a zasloužíte si odměnu. Dovolte si ocenit se za dosavadní úspěchy. Vězte, že se můžete začít radovat, protože to, o co se dlouho snažíte, již přichází do vašeho života.

V minulosti byly největší oslavy právě v období sklizně, lidé se radovali, protože pole jim dala své plody a oni měli obživu na další období. I váš čas sklizně nyní nadchází, ale nezapomeňte, že plody je třeba dobře uskladnit a i nadále se o svoje políčko starat, aby na něm nevyrašil plevel.

Afirmace: Slavím příliv hojnosti do svého života.

Vyzkoušejte: Přitáhněte do svého života, co chcete, díky amuletu hojnosti

oslavy

 

Karta číslo 3 – Duchovní růst

Na třetí pozici dnes máme kartu Rovnováha. Někdy si naložíme příliš mnoho jedné činnosti či se až příliš věnujeme jen jedné oblasti v životě a ostatní zanedbáváme. Andělé vám připomínají, že je důležitá rovnováha. Rozdělte svůj čas rovnoměrněji mezi práci, rodinu a zábavu a nezapomínejte ani na svou spiritualitu nebo zdraví.

Možná jste se do nového roku vrhli až příliš po hlavě a nabrali jste si na hřbet různá nová předsevzetí. Zabrat v práci, udělat všechny zkoušky na jedničku, začít cvičit, zdravě jíst… Jenže všeho moc škodí – a to i když je na počátku dobrý úmysl. Uvědomte si, co vás skutečně naplňuje radostí a co děláte jen proto, že máte pocit, že byste měli.

Váš život, vaše mysl i vaše tělo volá po větší rovnováze. Uberte nerovnoměrné zátěže a uvidíte, že se vám uleví.

Afirmace: Jsem v rovnováze.

Zkuste: Vločkový obsidián kámen rovnováhy světla a tmy

rovnováha

A tady si můžete pořídit svoje andělské karty.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 21.-27.1.2019

  1. V tom projektu o snovém vílím doupátku je nádherná barevná i tvarová kompozice na obrázku s gaučem, obrazy a stromem. Je to nádherný cíl, až se tvoří slzička dojetí. Děťátka by i zatleskala malýma ručičkama, zamrkala rozjásanýma očičkama.

    U karty druhé mě inspiruje to, že vlastně naše světy jsou jako rozkvetlou zahradou, o kterou se staráme s laskavostí hospodáře. A každý záhonek, je ten náš malý svět ve velkém světě.
    Když se daří o záhonek dobře starat, nevyroste na něm plevel a hezky tam klíčí hezké kvítky, jinde zase petrželky, okurky a hrášek, dobromysl. Cokoliv jiného.

    Na některých záhoncích se vyskytuje také plevel a někteří se pletou a pak hlásí, že tam roste jenom plevel. K pěstování tedy patří i znát , jak vypadají užitečné plodiny a jak ten plevel, aby nedocházelo k záměně. Je v tom dost obraznosti pro život. Když se ve svém životě dobře staráme o ty naše slunečnice, pěkně nám rostou a točí se za sluncem, světlo si najdou. Celé pole září krásnou barvou těch paprsků.

    U karty třetí nacházím, že také naše zdraví a zdraví našich blízkých, kolegů a přátel a vlastně všech lidí kolem, je takovou vzácnou květinou, o kterou se máme starat a jiné práce by s tím měly být v rovnováze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *