týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 20.-26.5.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 20.-26.5.2019

Tento týden to vypadá na pořádný energetický fičák. Buďte na sebe hodní a dostatečně odpočívejte, neboť následující dny budou nejspíš hodně náročné.

 

Karta číslo 1 – Chtíč/Síla

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Chtíč/Síla. Tato karta symbolizuje naše podvědomí. Tento týden vytáhne na světlo to, co je v něm skryté. Budete se muset postavit svým vnitřním démonům, strachům, jež máte v sobě uloženy už od dětství či nezhojeným ranám, jež dřímají pod povrchem vaší vědomé mysli.

Situace, kterou nyní řešíte, je stejná nebo podobná, jakou jste již jednou prožili. Proto je to tak nepříjemné. Je to ale také šance na definitivní uzdravení. Chopte se jí. Pokud zase zametete vaše pocity pod koberec a budete se tvářit, že je vše v pořádku, bude se tento problém ve vašem životě opakovat tak dlouho, dokud jej neprožijete, nepochopíte – a neodpustíte (a to jak sobě, tak i druhým).

Afirmace: Léčím své podvědomí.

Mohlo by vás zajímat: Kámen cesty do podvědomí

 

 

Karta číslo 2 – Zkáza

Pod číslem 2 se skrývá karta Desítka HolíZkáza. Tato na první pohled negativní, až děsivá karta, v sobě skrývá velkou moudrost a také posun kupředu. Ten ale probíhá trochu drsnějším způsobem.

Lidově řečeno – něco se „posere“. Ale netřeba házet flintu do žita. Právě to, že některé věci přestanou fungovat, některé vztahy se rozpadnou nebo obvyklá rutina zklame, je velkou příležitostí k růstu. Změna je život. Život je změna. A aby mohlo vznikat nové, musí občas staré zemřít. Ať už zkáza postihne jakoukoli oblast vašeho života, netruchlete nad ztrátou dlouho. Raději se ihned opřete do budování nového.

Afirmace: S láskou pouštím to, co již nepotřebuji a vítám vše nové.

Mohlo by vás zajímat: Ochranný amulet

zkáza tarot

Karta číslo 3 – Spor

Na třetí pozici dnes máme kartu Pětka Holí – Spor. Tento týden do sebe ve vašem životě jako dva berani narazí dva protichůdné názory. Možná budou jen ve vaší hlavě, pro se bude bít s proti, ano se bude bít s ne. Je ale také možné, že se spor objeví ve vztazích s druhými lidmi.

Tak jako tak – spory k životu patří. Tvoří náš proces rozhodování a upravují naši cestu. Názorový střet nás posouvá kupředu a umožňuje nám přehodnotit nebo naopak upevnit naše stanoviska. Ať už se váš spor bude týkat čehokoli, berte jej jako příležitost k růstu a pracujte na nalezení vhodného řešení.

Afirmace: Dovedu řešit spory s mírem a pokorou.

Mohlo by vás zajímat: Druhá dohoda: Neberu si nic osobně

spor

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

banner eshop

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 20.-26.5.2019

  1. Něco jsem vyhodil , nějaký systém se pokazil. Tak to sedí. A něco nového se povedlo sehnat a zezačátku bylo drsné, že skryté vady vypadaly na odpis. Ale nakonec se zjistilo, že někdo něco zanedbal a někdo jiný pak napomohl objevit, že jsou tam skryté výhody a vady se odstranily. Napadla mě na začátku týdne dvojka a ta celkem pasovala na události. Pro frmol a protože se lecos ze začátku potentočkovalo, poznamenávám až nyní. Vše se v dobré obrací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *