týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet (2.-8.9.2019)

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí andělské karty.

 

Týdenní výklad karet (2.-8.9.2019)

výklad andělské karty

 

Karta číslo 1 – Studium

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Studium. A řekla bych, že nebude mít co do činění s dnešním začátkem školního roku. I když možná… kdo ví. Andělé někdy dovedou být vtipálci:)

(Mimochodem karta Studium vyšla ve výkladu v první školní den i loni. To asi nebude náhoda. Všem školákům a studentům, i jejich rodičům, přeji hodně štěstí:))

Každopádně vás touto kartou vybízejí, abyste se tento týden naučili něco nového. Dost možná tyto nové vědomosti či dovednosti už dlouho odkládáte. Ať už se jedná o nový recept na bábovku nebo vysokoškolská skripta. A vlastně nemusí vůbec jít o klasické školní biflování, ale takzvanou školu života. Ať už se bude jednat o mezilidské vztahy, lekci z filozofie nebo to, že si konečně přečtete tu odbornou knihu, na kterou se vám práší na nočním stolku, něco nového a důležitého se naučíte.

Sledujte proto tento týden pozorně vše, co se kolem vás bude dít. Jsou pro vás nachystány lekce, které vás posunou dál. Nepropásněte je a vyjděte jim vstříc.

Afirmace: Učím se, objevuji, rostu.

Mohlo by vás zajímat: 12 příznaků duchovního probuzení

andělské karty studium

 

afirmaceLíbí se vám afirmace u výkladů jednotlivých karet?
Pracujete na zkvalitňování vašeho života pomocí afirmací?
Chcete posunout svou práci s afirmacemi zase o kousek dál?
Vyzkoušejte AFIRMAČNÍ MAGNETKY z mé dílny a mějte pozitivní afirmace neustále na očích ❤

Karta číslo 2 – Zhmotněná přání

Pod číslem 2 se skrývá karta Zhmotněná přání. Vše, co jsme v uplynulých týdnech zasadili, se pomalounku uchytilo a my začínáme sklízet první plody. I když se vám možná zdá, že se vaše přání stále vznášejí někde v nedohlednu, opak je pravdou. Přestaňte na ně jen na chvilinku tak úporně myslet – právě to, že se na ně příliš upínáte, je od vás odhání.

Prázdniny sice skončily, ale přesto si nadále užívejte chvíle tady a teď, což obvykle zvládáme jen o dovolené. Užívejte si pocit radosti z toho, co máte. To, po čem toužíte, pak snáze zapustí kořeny ve vašem spokojeném životě.

Afirmace: Moje přání se stávají realitou.

Zkuste: Rituál na splnění přání

 

Karta číslo 3 – Pravda a integrita

Na třetí pozici dnes máme kartu Pravda a integrita. Je načase přestat si něco nalhávat a podívat se na váš život pohledem nezastřeným domněnkami. Andělé vás vybízejí, abyste si tento týden položili následující otázky:

  • Vychází všechno, co dělám, z mého nitra nebo se nechávám ovlivňovat druhými?
  • Žiji v souladu se svými pocity nebo jdu proti nim?
  • Jdu k cíli, který jsem si vytyčil nebo se od něj vzdaluji?

Položit si tyto otázky a upřímně si na ně odpovědět může být někdy bolestivé. Ale jen pokud žijeme v souladu se sebou, se svým nitrem, jen pak můžeme být skutečně šťastní.

Afirmace: Žiji v pravdě.

Zkuste: Kámen Pravdy

pravda a integrita

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

banner eshop

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Týdenní výklad karet (2.-8.9.2019)

  1. Děkuji za tyto výklady :)

    Stačí se zamyslet a rozebrat si to a týden je dosti vhodná doba na probádání daného tématu, či alespoň nasměřování k němu.

    Děkuji a hodně zdaru :3

  2. Giovanni: jsem ráda, že se výklady líbí :) Děkuji za milá slova :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *