týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 2.-8.7.2018

Vy, kdo sledujete Posla světla na facebooku už jistě znáte pravidelný výklad na každý týden. Pro větší přehlednost jsem se rozhodla ho uveřejňovat i tady na webu. Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebokovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí Andělské karty.

 

Týdenní výklad karet 18.-24.6.2018

 

výklad andělské karty

 

Karta číslo 1 – Znamení

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Znamení. Andělé vám vzkazují, že jsou vám nablízku a máte jejich podporu a pomoc. Když se rozhlédnete kolem sebe, uvidíte znamení jejich přítomnosti. Může to být cokoli, co ve vás probudí hřejivý klid a pocit bezpečí. Také vás vybízejí, ať si tento týden více všímáte znamení „shůry“ a necháte se jimi vést. Nechejte svoji intuici, aby vás na tato znamení upozornila a následujte je. Díky tomu můžete zažít něco, co pro vás bude velmi důležité.

Afirmace: Následuji vyšší vedení a všímám si jeho znamení.

Jak poznám znamení andělů?

znameni

 

Karta číslo 2 – Klid

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Klid. Valí se poslední dobou na vaši hlavu jeden problém za druhým? Nemáte ani chvíli klidu? Andělé vás žádají, ať zvolníte a dopřejete si odpočinek. Je omyl si myslet, že k tomu, abyste byli spokojení a klidní, musí být váš život nejprve bez problémů. Je to přesně naopak – najděte vnitřní klid a problémů bude ubývat a snáze je dokážete řešit. Alespoň jeden večer tento týden vypněte telefon, vyžeňte děti s manželem nebo prarodiči na procházku, zapomeňte na všechna trápení a užijte si chvíli sami pro sebe. Léčivá síla klidného okamžiku vám pomůže načerpat síly na další fungování.

Afirmace: Jsem klidný.

Buďte v klidu se Čtyřmi dohodami

klid

 

Karta číslo 3 – Rovnováha

Na třetí pozici dnes máme kartu Rovnováha. Někdy si naložíme příliš mnoho jedné činnosti či se až příliš věnujeme jen jedné oblasti v životě a ostatní zanedbáváme. Andělé vám připomínají, že je důležitá rovnováha. Rozdělte svůj čas rovnoměrněji mezi práci, rodinu a zábavu a nezapomínejte ani na svou spiritualitu nebo zdraví. Váš život, vaše mysl i vaše tělo volá po větší rovnováze. Všeho moc škodí – a to i když je na počátku dobrý úmysl. Uberte nerovnoměrné zátěže a uvidíte, že se vám uleví.

Afirmace: Jsem v rovnováze.

Jak správně meditovat?

rovnováha

A tady si můžete pořídit svoje andělské karty.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 

 

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 komentář u „Týdenní výklad karet 2.-8.7.2018

  1. Jo myslel jsem na jedničku… Znamení je teď, jako všeho kolem. Všechno do sebe ladí a zapadá. Je čas dokončit realizace všeho. Sestoupit z virtuálního nebe na zem ( na zemi se samozřejmě odehrávalo všechno ostatní ) a co se odehrávalo nejvíc virtuálně se bude nyní odehrávat víc mezi lidmi přímo.

    Co nejvíce toho ztvárnit a realizovat. Věci se začnou daleko víc dít. A víc dít, než psát.
    S láskou ….ke všem..
    Vulkán už čeká, je potřeba dát zemi do pohody, do štěstí: https://www.youtube.com/watch?v=7m4e7PeZ6dA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *