týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 2.-8.12. 2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 2.-8.12. 2019

týdenní výklad karet

PRO VÝKLAD KLIKNĚTE SEM

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 komentář u „Týdenní výklad karet 2.-8.12. 2019

  1. Před Vánočním časem mě vždycky napadá, že v pohádkách se skrývá moudrost.
    Pomáhaly přečkat zimu a zpestřily pospolitost zimních časů.

    V pohádce Sůl nad zlato je toho opravdu hodně, co nakrmí život, aby se ve spolek dobře dařilo. Vzpomenu si na to, že je před Vánocemi hodně řečí o lásce, ale jen ty skutky mají správnou chuť. Nejen kuchtík ví, že místo soli se nedá napráskat do hrnce všeho možného a nemožného, aby se nahradila to, co v hrnci bude stále chybět, pokud to tam nedáme. A pak volali, že kynou a pořád kynou, protože hrnec tlakovali kynutím a chybělo jen jediné, ta jemná chuť, která by jim pomohla. V přeneseném smyslu, chyběl jim jemný cit k lásce. Kterou by dokázali vychutnat.

    Nejde v pravdě jen o chuť nasycení smyslů, ale o ukázku, že něco chybí, co nejde nahradit a přebít silou jiných chutí, zážitků a už vůbec ne překypěním pod tlakem.

    Dobří lidé ochutí a okoření život sám právě tím, že všechno dělají s opravdovou prožitou láskou, u které každý pozná, že nejde jen o reklamní slogan.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *