týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet (19.-25.8.2019)

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí andělské karty.

 

Týdenní výklad karet (19.-25.8.2019)

výklad andělské karty

 

Karta číslo 1 – Děti

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Děti. Tento týden vás andělé vyzývají, abyste se inspirovali dětmi – dětmi, které neustále neřeší starosti o budoucnost, ale žijí v přítomném okamžiku. Podívejte se na svoje děti, děti vašich přátel nebo se zaměřte na svoje vlastní vnitřní dítě. Cítíte tu bezstarostnost? Lehkost? Hravost? Nechejte se jí aspoň na chvíli prostoupit a rozmělněte v ní své starosti.

Věřte, že když na chvíli polevíte v urputném snažení (ať už se snažíte o cokoli) a dáte si malou přestávku, nikdo na vás rákosku nevytáhne. Udělejte si radost. Hoďte na chvíli nohy na stůl. „Zahřešte“ si dortíkem. Vykašlete se jednou na vysávání pod gaučem. A kdo ví, třeba právě v té chvilce tady a teď k vám řešení aktuálních starostí přijde samo od sebe :)

Afirmace: Dovoluji si být občas dítětem.

Mohlo by vás zajímat: Jak zase začít zpívat a tančit

děti

 

Karta číslo 2 – Pravé Já

Pod číslem 2 se skrývá karta Pravé Já. Vaši andělé vás vybízejí, aby jste respektovali své skutečné pocity a sdíleli je s ostatními. Vaše pravé já vysvítá pod povrchem a získává odvahu dělat to, co si v hloubi duše přejete. Naslouchejte jeho radám a nechte se jím vést.

Možná se vám jeho rady budou zdát příliš drsné, možná chce poslat šéfa do p**ele, říct tchýni, ať konečně zmlkne, požádat manžela, ať jednou umyje nádobí a vy máte chvilku pro sebe. Je to v pořádku, projevit naplno to, co cítíte. Andělé nad vámi drží ochrannou ruku, aby vše proběhlo hladce.

Afirmace: Projevuji své Pravé já a naslouchám mu.

Zkuste: Harmonizace a zklidnění

pravé já

 

Karta číslo 3 – Inspirace

Na třetí pozici dnes máme kartu Inspirace. Naslouchejte pozorně myšlenkám, které se vám rojí v hlavě. Tento týden je vaše mysl jako radiový přijímač, naladěný přímo na „božské vlny“. Očekávejte přísun nových nápadů, které možná bude chtít vaše racionálnější já zamést pod koberec, jako bláznivé fantazie. Nenechte ho a třeba zjistíte, že to, co se zdálo bláznivé, je vlastně konečně to jediné, co dává smysl.

Andělé vás také nabádají, abyste se v tomto týdnu více než jindy věnovali tvůrčí činnosti – malujte, háčkujte, drátkujte, opečovávejte zahrádku nebo se konečně vydejte na ten kreativní workshop, o kterém tak dlouho přemýšlíte. To, co v následujících dnech vznikne pod vašima rukama, bude mít v sobě jiskru a taky (minimálně) ždibíček božské energie :)

Afirmace: Nechávám se inspirovat.

Zkuste: Tvořivé hraní s mandalami

inspirace

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

banner eshop

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Týdenní výklad karet (19.-25.8.2019)

  1. Prosim radu v srdci mám chaloupku na polosamotě i kdyz bydlim v domku preji si žit venku volně co mi poradite nejdriv pronajem pak prodaji ti co s nimi jednám?? Ale jak kdyz finance zatim ve hvězdách? Dekuji S láskou

  2. Renata: milá Renato, neznám přesně vaši situaci, takže vám nemohu dát konkrétní radu, ale určitě následujte svoji intuici a pokud cítíte, že tohle je vaše cesta, věřte, že Vesmír se o to postará :) Jděte krůček po krůčku směrem, kterým vás to táhne (třeba ze začátku skrze pronájem, ty na odlehlých místech v přírodě nebývají nijak astronomické) a uvidíte. Hodně štěstí přeji :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *