týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 19.-25.11.2018

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí karty Nanebevzatí mistři.

Nezapomeňte, že tento týden, v pátek 23.11., nás čeká úplněk v Blížencích, proto se toto karetní poselství vztahuje i k tomuto úplňku.

 

Týdenní výklad karet 19.-25.11.2018

 

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Nech to být (Quan Yin)

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Nech to být. Už příliš dlouho se v mysli stále dokola zabýváte jedním problémem a marně hledáte řešení. Jak se říká lidově – nechejte to koňovi, ten má větší hlavu. Někdy prostě nemá smysl snažit se za každou cenu najít řešení problému, někdy je třeba prostě jen počkat a řešení se časem objeví samo.

Ať už vás momentálně trápí cokoli, nechte to být a uvidíte, že se během tohoto týdne objeví cesta, vedoucí k vyřešení vaší situace. Quan Yin je na vaší straně.

Quan Yin je buddhistickou bohyní soucitu. Její jméno znamená „ta, která slyší všechny modlitby“. Obraťte se na ni kdykoli potřebujete podporu, vřelost a soucit.

Afirmace: Vše se děje, jak má.

Amulet očištění a intuice

quan yin

 

Karta číslo 2 – Dvouplamen (Aengus)

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Dvouplamen. Tento týden bude ve vašem životě rezonovat téma partnerského vztahu. Neshody, které jste se svým partnerem v minulosti měli, pramení hlavně z nesouladu ženského a mužského principu – a tento týden se začnou vyjasňovat. Podaří se vám více než kdy jindy napojit se na samotnou esenci Duality a energie se začnou vyrovnávat. Přijměte léčivý princip Polarity do vašeho vztahu a uvidíte, jak se věci začnou měnit k lepšímu.

Pokud právě nyní vztah nemáte, tato karta vám naznačuje, že byste měli začít pracovat s vaším ženským či mužským principem. Právě to, že není v harmonii, vám neumožňuje navázat partnerský vztah, který by vás učinil skutečně šťastnými. Něco ve vás se ale mění a otevírá – nalaďte se na to.

Aengus je keltský bůh plodnosti, úrody a také lásky. Je patronem milenců v nesnázích a pomáhá překonávat překážky v lásce.

Afirmace: Ženský a mužský princip jsou v mém životě v harmonii.

aengus

 

výklad karetNestačí vám týdenní výklad karet? Chcete vědět víc? Chcete, aby karty promluvily přímo k vám osobně?

Pak mám pro vás vaše osobní poselství karet na celý rok.

Karta číslo 3 – Udělej to (Serapis Bey)

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Udělej to. Tento týden nastal čas, abyste odešli z nezdravé situace nebo konečně vykročili vstříc tom, po čem toužíte. Podmínky jsou ideální a máte plnou podporu Vesmíru i konstruktivních bytostí světla. Žádné další výmluvy – prostě to udělejte!

Je v pořádku říct ne. Je v pořádku určit si svoje hranice. Je v pořádku opustit situaci, v níž se necítíte dobře. A je také v pořádku otevřít druhým své srdce a říct na plno, co si myslíte a co cítíte. Vesmír stojí za vámi a když žijete v pravdě sami se sebou, je i váš život v harmonii.

Serapis Bey je mistr, spojující nebe a zemi. Léčí naše emoce i tělo a učí nás žít v souladu se svým středem.

Afirmace: Rozhoduji o svém životě. Dělám to, co cítím, že je správné.

Mohlo by vás zajímat: Jak začít meditovat?

serapis

 

osobní výklad karet na rok

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 19.-25.11.2018

  1. Některé modlitbičky byly již vyslyšeny..
    Dvojka. Ehm, ehm.. Na nějaké partnerské radovánky není pořád čas. Spíš odháním, vím, že to dělám, protože se chráním a ji chráním, že je ještě potřeba chvilku počkat. A když vím, že je potřeba chvilku počkat, tak to tak je. Ale cítím, že jedné bimbají biologické hodiny a je jí potřeba aspoň pomoct.

    Nemůžu se dát každé a ani to nejde. Potřeboval bych partu správných chlapů, abych je mohl rozdávat, aby si je holky ( mladé ženské) vybraly a měly z čeho fakt vybírat. Jeden čas jsem kolem sebe takovou partičku trochu měl a tak nějak to samo fungovalo, jak říkám. Když šly za mnou čtyři, tak jsem je „rozdal“ postupně těm čtyřem klukům – chlapům na kamarádění. Protože nešlo se věnovat všem a já do vztahu jít nechtěl…Málo času a starosti člověka zaměstnaly dost.

    Tak se hlavně mějte moc rádi. Protože takovej svět chceme postavit, aby byla kupa přátelskejch lidí. A vždycky si ty správné typy zarezonovali mezi sebou. Správné párečky, správné party kolegů. A vůbec, jedna velká rodina.

    A chci poradit těm, kdo jste úplně nakrklí na svoje dětství ( není můj případ), udělejte s tím něco dřív, než půjdete do vztahu. Pak ten váš problém řeší desítky a pokud jste veřejná osoba, i daleko víc lidí. A bez vaší vůle s tím v sobě něco udělat vám nepomůžem, i kdybychom pro vás láskou umřeli a to my jsme možná už málem z toho, o vlas, přežili. To však neznamená, že nejsme, někteří z nás, ochotni pro vás udělat maximum, abyste se v životních vztazích cítili skvěle. Držím vám palce. https://www.youtube.com/watch?v=WHOfwLpXkY8

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *