týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 18.-24.6.2018

Vy, kdo sledujete Posla světla na facebooku už jistě znáte pravidelný výklad na každý týden. Pro větší přehlednost jsem se rozhodla ho od nynějška uveřejňovat i tady na webu. Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebokovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí Andělské karty.

 

Týdenní výklad 18.-24.6.2018

 

výklad andělské karty

 

Karta číslo 1 – Pravé já

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Pravé já. Vaši andělé vás vybízejí, aby jste respektovali své skutečné pocity a sdíleli je s ostatními. Vaše pravé já vysvítá pod povrchem a získává odvahu dělat to, co si v hloubi duše přejete. Naslouchejte jeho radám a nechte se jím vést. Možná se vám jeho rady budou zdát příliš drsné, možná chce poslat šéfa do p**ele, říct tchýni, ať konečně zmlkne, požádat manžela, ať jednou umyje nádobí a vy máte chvilku pro sebe. Je to v pořádku, projevit naplno to, co cítíte. Andělé nad vámi drží ochrannou ruku, aby vše proběhlo hladce.

Afirmace: Projevuji své Pravé já a naslouchám mu.

Mohlo by vás zajímat: Karneol – kámen sebedůvěry

pravé já

 

Karta číslo 2 – Soustředění

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Soustředění. Vaše hlava je poslední dobou možná přeplněná myšlenkami. Nevíte, kam dřív skočit, je toho příliš. Andělé vám radí, abyste si uvědomili, že jste to vy, kdo má nad vašimi myšlenkami moc – a ne ony nad vámi. Vězte, že se dokážete soustředit vždy jen na jednu věc, a hodně se vám tím uleví. Seřaďte si úkoly podle priorit a zabývejte se jimi postupně. Nenechejte svoji mysl zahltit desítkami obrazů. Nic vám neuteče. Zkuste být více tady a teď a ve vaší mysli se rozhostí klid, který vám umožní všechno, co je třeba, zvládnout.

Afirmace: Dokážu se soustředit podle vlastní vůle. Jsem pánem svých myšlenek.

Mohlo by vás zajímat: Ansuz – runa myšlení a komunikace

andělské karty soustředění

 

Karta číslo 3 – Nová láska

Na třetí pozici dnes máme kartu Nová láska. Ve vašem životě se tento týden rozhoří plamen nové lásky. Můžete potkat skutečně někoho nového. Ale je také možné, že objevíte nový aspekt lásky ve vašem stávajícím partnerském vztahu. Láska je plamen, pod který je třeba přikládat, jinak vyhasne. Vyjděte si s partnerem na večeři, pomilujte se, dopřejte si příjemné společné chvilky. Pokud jste zrovna sami, možná nazrál čas ozvat se konečně člověku, který se vám už dlouho líbí a nebo vyrazit do společnosti poznávat nové lidi. Tak jako tak tento týden přeje lásce – všímejte si jí, až půjde kolem vás.

Afirmace: Miluji a jsem milován.

Mohlo by vás zajímat: Kámen lásky

nova laska

 

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 

 

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

13 thoughts on “Týdenní výklad karet 18.-24.6.2018

 1. Tak teď mě na padla dvojka ale zároveň všechny tři , ale víc ke trojce. Jednička byla tak 10 procent, dvojka 70 procent a trojka dvacet procent.
  – Spousta náročných úkolů, nových.
  — Spousta perfektně naladěných hezkých dam. Šéfové nevědí kam dřív „skočit“. Jedu ve znamení něhy a soustředění.
  — Slunce posiluje plány, vztahy. Jen by si měli občas všichni odpočinout, aby se nepřehřívali.
  Všude kudy chodím mi v posledních týdnech všichni podsouvají jedno krátké číslo. Jako by se všichni shodli, asi ho mám vepsané v očích. Shody náhod srší vtipem.

  https://www.youtube.com/watch?v=6D1nK7q2i8I

 2. Minulý týden jsem výběr karty vyzkoušela poprvé a k mému překvapení se výklad opravdu naplnil, jsem zvědavá na tento. :) Zajímalo by mě ale, jak takovouhle věc připravuješ. :)

 3. D. : V klidu si sednu, poprosím karty a konstruktivní bytosti, aby mi pomohly a následně vyložím tři karty. Popis tvořím zčásti dle významů karet (u tarotu nosím v hlavě, u vílích a andělských pomáhá přiložená knížečka) a zčásti intuitivně, jak to ke mě přichází „zeshora“ :)

 4. Jo, to se naplňuje úplně. Taky čučím každým dnem a hodinou, ty informace poletují všude kolem , někdy až na fyzické úrovni. Všiml jsem si ve značkových firmách občas někoho potkám, kdo ústně cituje z Lumennčiných stránek, jako by měla čtenost větší než u navštěvovanějších blogů. Já si myslím, že v těch kruzích víc čtou Lumennku, protože jako by byla „certifikovaná“ těma kvíz soutěžema. To se uznává, jako zajímavá zkušenost mezi inteligencí.
  Dneska si mě náhle vyfotili do malého časáku, prý by chtěli případně udělat i článek, abych pověděl něco o marketingu a umění. Tak se uvidí. Asi vylezu into public dřív než jsem chtěl. Už jsem byl dlouho v úschově.

 5. Děkuju za odpověď a když už tu jsem, zeptám se ještě na jednu věc, co mi vrtá hlavou. :) Jak je možné, že nám kameny můžou pomoct, dodat vlastnosti podle charakteristik a tak?

 6. Možná by to chtělo otázku víc rozvést, jakou pomoc máš na mysli, zda nám dodat vlastnosti a jaké charakteristiky ( osobních, nebo kamenů). Možná už máš něco načtené odněkud, nebo z nějaké produkce. Znám totiž jednoho člověka, který má plný barák kamenů a nemůže se v něm skoro hnout,už jsem ho dlouho neviděl a ani po tom netoužím. Ani jeden z kamenů jeho vlastnosti nezlepšil, zkoušel se obklopit úplně všemi kameny jaké dokážeš jmenovat, nebo jaké můžeš vidět na výstavě kamenů.
  Pak jsem znal jednoho nerváka, který si vybral prý ten nejlepší kámen pro jeho osobu. pořád si s ním házel, všichni se vždy lekli, když s ním hodil. Pak kopal do stolu a něco si mumlal.
  Vždy záleží na tom , jaký jsi a do kamene si můžeš „naroubovat“ své zážitky, vzpomínky.

  Posilující myšlenky, které jakoby do toho kamene vryješ. Nějaký druh kamene, světe div se, se ti líbí víc a lépe se s ním cítíš. Je pro tebe víc než jen okrasou, máš z něj dobrý pocit.
  Určitě si myslím, že i ve špercích , když si každá žena může najít ten svůj oblíbený kamínek, spatří v tom kus své originality. Kus něčeho, co dotváří její osobnostní krásu, v čem se cítí dobře. Také k tomu je rozmanitost šperků z přírodního kamene velmi dobrá. Jaký máš z kamene pocit a jak se ti líbí. Pak ti pomůže. A když budeš věřit, že ti pomůže pak ta tvoje víra ti dá sílu. Jinak kameny lze vystavovat vlivům polí, záření, zvukovým rezonancím, nábojům, ultrazvuku, paprskům, kapalinám. Pokaždé budeme mít nějaký výsledek specifický pro ten kámen. V širokém spektru frekvencí a jejich vyšších harmonických kmitočtů s různou obálkou dynamiky a modulace se bude každý kámen chovat jinak. Pod některými vlivy bude odlišné chování kamene i podle jeho 3D geometrického tvaru ( např. hrany).
  Staré egyptské sochy mají v každé ruce jeden špalek.

  Kámen Šungit je velice starý a v Karélii má dokonce svůj výzkumný tým, svoje Karelské lázně, kde se léčí šungitem ošetřenou vodou. Jsou i Šungitové jeskyně, postavené stavby ze šungitu. Fandím využití kamenů k okrasnému a zdravému designu stavby a interiérů, ve špercích a pyramidách.
  Křemík a krystal křemene se uplatňuje v technice. Je toho víc.
  https://karelianheritage.com/about_us

 7. Nechci rejpat, jen v souvislosti s tim co mas napsane u vykladu karet v e-shopu: pokud za ten vyklad musis platit, i kdyz je to treba tech 100 korun, uz to automaticky neni dobrovolni prispevek.

 8. Jmeno:
  Mluvím zcela nezávisle vůči oběma stranám.
  Sám jsem říkal jedné prodavačce, která hodně poplakávala, že ji nikdo za její rady neocení, že do stovky jsou to přece jenom drobné a že si o takový dobrovolný příspěvek může říci. Ona si to tehdy vysvětlila trochu jinak a poplatek dala jako povinný, neptala se proč to říkám, tak jak to říkám, a tím se dostala do sporu s více lidmi. Protože pak automaticky její rady brali, že musí mít určitou zaručenou kvalitu a etickou a odbornou úroveň určité množství a kvalitu.
  Když je za službu, nebo za zboží žádán nějaký poplatek, tak jeho cena by měla být v určitých mezích cenou odpovídající cenám na trhu. Měla by být transparentně odůvodněná v popisu ohledně toho zboží, prověřitelná. Za co člověk platí odpovídající částku.
  Kdysi jsem byl v debatní skupině znalců, když ještě nepřešli do uzavřeného kruhu a oni dohledávali odůvodnění cen podle ověřitelných a doložitelných vlastností, pracností, odůvodněný zájem na trhu. Někteří z nich měli zájem na tom, aby se jejich hodnocení lépe ujednotilo.
  Pravda, že obraz od Leonarda da Vinciho bude dražší, než obraz od ctěného pana Opršálka.
  Tam je přezkoumatelné, že Leonardo kreslil ve vrstvách, měl konstrukční myšlení, výrazně strukturovanou kompozici a přesnou geometrii a mnoho myšlenek dostal do jediného obrazu. Kreslil tak, aby obraz „mluvil“ i do budoucna a stále „měl co říci“.
  Ale ctěnému panu „Opršálkovi“ můžeme říci pro uklidnění, že pokud jeho obrazy budou krásné a bude v nich objevena řada smysluplných myšlenek a nápadů, bude jeho cena stoupat a bude se šířit mezi lidi poměrně rychle.
  Pro odpověď, z pohledu čistě z mého náhledu, si myslím, že když napíše od 100 do nějaké částky dobrovolný příspěvek a dává možnost si výši částky zvolit, pak mohla použít slovo dobrovolný, protože nabízí, že si mohou zvolit od úředně uznávané minimální částky.

  Jistě by to bylo něco jiného, kdyby stanovila pevnou částku a tvrdila, že je dobrovolná a šlo by o službu, kdy je složité předem přesně ocenit její hodnotu. Také nicku „Jmeno“ možná ušlo, že pokud by během výkladu karet byl silně nervní zákazník a nechtěl ani tu stovku dát, tak třeba by ho nechala být, v rámci své dobré reklamy a tu stovku by v takovém případě třeba nenárokovala, s tím, že by se podivila, pročpak vůbec na ten výklad někdo vůbec šel.

  Ono totiž dobrovolný příspěvek neznamená nulový příspěvek. Tedy aspoň nějaké drobné je slušnost dát a ta stovka je hranice minima. Níž jsou už jen vstupenky na obyčejné drobné akce. Lumenn ponechává prostor ke spokojenosti zákazníka, dává možnost ocenit její kvalitu podle vašeho vědomí a svědomí. Za výklad karet cena jistě pod stovku na trhu nejde, leda když si kamarádsky mezi sebou vzájemně lidí vypomáhají, tam se jde někdy až do nuly v penězích a vyrovnává se vzájemnou přátelskou výměnou pomoci.
  Na nevyřčenou otázku odpovím také.
  Pokud má někdo zboží s výrazně vyšší cenou na trhu, pak by měl k ceně napsat, že je například platbou podpořena činnost prodejce, která by měla být skutečně vykazována, aby přispěvatelé de facto věděli, co sponzorují a čím je to užitečné. Věřím, že v rámci regulace cen na trhu bude postupně více uplatněna judikatura, kterou bude zákazník chráněn, aby věděl za co platí částku vybočující s cenového rozpětí cen zavedených trhem.

  Mělo by být zavedena pro zákazníky zejména v alternativních metodách léčení, aby se shromažďovala spokojenost zákazníků, v čem jim co pomohlo a jak na tom byli. Dobrovolně a tak, aby byla naprosto zaručena jejich práva na ochranu soukromí a aby ty informace čistě jen vypovídali o kvalitě poskytovaného produktu a k čemu pomohl a v jaké konkrétní situaci pomohl a v jaké už ne. Urychlilo by to čekání deset let klinických studií, aby dobrovolníci mohli podstoupit i jiné formy pomoci, kde však budou mít možnost vzájemné výměny zkušeností mezi zákazníky-klienty a nebyli odkázáni na tvrzení prodejce, případně na fiktivní nebo jinak neověřené ohlasy zákazníků.
  Někdo si tu důvěru již vybudoval, a tak se mu lépe klientům věří. Ale někdo jiný promluví a hned je tam ta rozporuplnost vidět a lidem to nedá a pak musí ověřovat, co ten prodejce říká. Lumennka ukázala obsahem svých stránek, jejich kvalitou a ujednoceným tokem a stabilitou informací, že vykazuje dostatečné schopnosti na to, aby její služby mohly být oceněny.
  Éto z nezávislého pohledu vsjo.
  Hoď si nožky na stůl a odpočiň si a počkej až přijede Lumenn z výletu, pokud chceš kvalifikovanou odpověď: https://www.youtube.com/watch?v=hjLi2Tr0pHQ

 9. Co to tady prosim tě splétáš? Ja říkám jenom to, že když za něčo /musím/ zaplatit, a je jedno jaká částka to je a nemůžu se /dobrovolně/ rozhodnout jestli za to zaplatím nebo ne, z toho automaticky činí nedobrovolní příspěvek. Já ji nesoudím za to jestli si ten výklad zpoplatní, to je čistě její věc, jenomže se to potom nedá nazývat „dobrovolním příspěvkem“ ale spíš libovolným. Plus tím že ten poplatek musíš zaplatit napřed, tak nemůžeš adekvátně ohodnotit výklad. Mimo jiného tady Lúmenn psala, že tyhle věci by se za pěníze dělat neměli.

  Jak už ale bylo napsáno, nesoudím ji, je to její věc a pokud těch objednávek dostává hodně, musí to nějak regulovat, aby ji nepsal kdokoliv s čímkoliv. A nemám problém za výklad zaplatit, pokud je dobrý.

 10. Nesplétám vůbec nic. Jen vysvětluji pojmy. Ani se nevyjadřuji tak, že by z toho mého kontextu vyplývalo, že se domnívám, že soudíš to, zda si výklad zpoplatní. Ani tebe neinterpretuji. Myslím , že ty mě ano a pokud je text s více větami, tak už si nespojuješ věty dohromady, nebo chápeš úplně nějak jinak, zaměřeně na tu svoji vytrženou pointu, kdy neuvádíš věrohodně celé to znění textu z eshopu a narážíš na jeho vytrženou část. Zas tak libovolný asi ten příspěvek nebude. Právní pojem libovůle je něco jiného.
  Svým způsobem sice máš pravdu, ale je vytržená z kontextu a tím v celku zavádí. Vynecháváš podstatnou věc, že má stanovený rozsah navrhnuté ( doporučené) výše platby, kterou odhaduje.
  A tím se může dobrovolně s ní zákazník domluvit na výši úhrady a konkrétním výkladu. Je to individuální. A znovu podotýkám, že nezohledňuješ fakt, že slovo dobrovolné je stále platné, když bude ochotna částku nenárokovat, pokud by byl zákazník nespokojen, což se dělává v rámci reklamy. Rozuměj celé logice ne jen vytrženému slovíčku. A nějak mi není jasné, proč bychom to měli řešit, a proč zrovna ve chvíli, kdy tu Lumenn není. A proč v diskusi. Zeptej se jí soukromě, pokud jí navrhuješ zlepšovák.

  Příliš se soustřeďuješ na číslo 100 a ta stovka ti uvízla v mysli, jako by tě někdo tlačil ji dát.
  Já ti rozumím, té tvé pointě 100, a možná i vím odkud vítr vane, jak to myslíš, ale opravdu prosím vnímej celek a ne jen část. Jen se ti snažím vysvětlit souvislosti, nic jiného. Klidně tě pozvu na kafe. Vše je OK.

 11. Promiň ale ty můžeš vědět leda tak hovno o tom co já jak chápu tak mi tady prosimtě přestaň podsunovat nějaké tvé dojmy protože si je pleteš s pojmy. Diskutuj si dál ale sám se sebou protože ty si evidentně všude byl, všechno viděl a všechny znáš.

 12. Jmeno:

  Nerozumím, proč píšeš „hovno“. Ani proč si myslíš, že jsem všude byl, ale pravda, že jsem byl na mnoha místech v této zemi a ve více zemích i tisíce kilometrů daleko. Zůstal jsem pokorný.
  Kde bereš, že si pletu pojmy s dojmy. To jsou tvé domněnky. Nic nediktuji. A já neodpovídám jen tobě, ale i těm, kteří sem chodí číst a vím o některých, kteří to číst budou a nelíbí se mi, že se od začátku navážíš, což se nyní jen prokázalo. Smysl a cíl tvých rýpnutí od začátku až dokonce nedefinuješ.
  Mimochodem, když z miňuješ o zdarma. Tak zrovna diskutujem pod výkladem zdarma a tím je i zároveň ochutnávka té služby a každý pak ví, že takovou známou službu může být ochoten zaplatit předem a dohodnout se na dobrovolném příspěvku. Služby, o kterých někteří jiní básní, jak jsou skvělé, ale přitom nedají ochutnat a nevejdou ve známost kvalitou své publikační práce, nebo praxe či vzdělání, pak je lepší když si řeknou o dohodnutou částku ne předem ale až potom. Zde však nevidím důvod. Když elektronické formuláře jsou nastaveny pro zálohový systém. Nic nebrání v nutném případě napsat e-mail, mimo eshop a dohodnout se ve stavu nouze, pak je potřeba vzít v potaz, že je součástí dohody jednat podle nejlepšího svědomí.
  Že tě znám však není vyloučeno. Žádné dojmy zde nepíši, jen fakta, své zkušenosti, podtržené poznatky odborníků a lidí, kteří mají také své zkušenosti , k tomu také víc než patnáct let právní praxe z konkrétních kauz. Ale to by bylo na vyprávění lépe v soukromí, kde konečně definuješ jasně a srozumitelně o co ti jde. Věřím, že všichni diskutující jsou s láskou vítáni. Měj se krásně.

 13. Jmeno: mi to připomnělo volitelné předměty ve škole – můžeš si zvolit jaký chceš předmět, ale prostě si jeden vybrat MUSÍŠ. Je to ještě volitelné? :) Máš pravdu, že dobrovolný příspěvek je o i o tom, vybrat si, zda jej vůbec zaplatím nebo ne. A kdysi jsem takto čistě dobrovolně skutečně fungovala. Bohůmžel, lidé na tohle prostě nejsou připravení. A mám za sebou mnoho nepěkných historek o tom, jak lidi zneužili mojí dobroty, nechali si pomoci a nijak se neodvděčili. Za roky, co se věnuju práci s lidmi, výkladům karet a podobným věcem, jsem se už poučila, že věci, které jsou zadarmo, ztrácejí hodnotu. A každý má právo chtít adekvátní ohodnocení za svoji práci. Lidem v nouzi, kteří opravdu potřebují pomoci, slouží moje Poradna, kde je příspěvek za radu a pomoc skutečně jen dobrovolný a záleží na každém, zda peníze pošle či nikoli. Výklad karet je už jakási nadstavba, služba, u níž strávím dost času a znalost, pro kterou jsem se musela hodně dlouho učit a zdokonalovat. Minimální příspěvek ve výši 100 korun mi přijde jako naprosto minimální částka, kterou si může dovolit dát každý. Když vidím ceny za výklady na internetu nebo třeba 60Kč za minutu ve Volejte věštce, divím se, že se nad těmi pár korunami vůbec někdo pozastavuje.
  A máš pravdu, že by tohle člověk neměl dělat PRO peníze. Tedy snažit se na svých duchovníchc schopnostech zbohatnout. Je ale zcela v pořádku je dělat ZA peníze, protože dobrého slova a pozitivní energie se nanejíš a složenky jimi taky nezaplatíš :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *