týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 18.-24.3.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 18.-24.3.2019

Ve čtvrtek 21.března ve 2:42, nás čeká úplněk ve Váhách. Pouhé čtyři hodiny před úplňkem, 20.března ve 22:59, nastane jarní rovnodennost. Noc ze středy na čtvrtek tak bude pravděpodobně velmi silná. Tématem úplňku ve Vahách jsou zejména vztahy, jejich dynamika a rovnováha. Právě ke vztahům a tématům s nimi spojenými také tento týden hovoří karty.

 

Karta číslo 1 – Nadvláda

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Dvojka Holí – Nadvláda. Už delší dobu cítíte tlak – může být buď zvnějšku, od druhých lidí, nebo zevnitř, vašeho nitra. Uvnitř vás dlouhodobě existuje konfliktní situace a tento týden dojde k její katarzi. Pokud si položíte otázku: „Kdo nebo co má nade mnou nadvládu?“ Dostanete na ni tento týden také odpověď.

Někdy vládu nad svým životem přenecháváme druhým – a podřizujeme se jejich přání. Někdy tak moc chceme zapadnout, až si dovolíme ztratit své vlastní já. A někdy natolik uvěříme nějaké domněnce, že ji necháme vládnout našemu životu. Tento týden budete mít možnost oprostit se od této nadvlády, ve vztazích i ve své duši.

Může to být nepříjemný konflikt s nadřízeným či hádka s partnerem, může to ale také být očistný pláč po zjištění, že jste roky žili podle hloupé domněnky o vás samých. Vítejte všechny tyto situace, neboť se tím uzdravujete a nastavujete si zdravé hranice.

Afirmace: Já sám vládnu svému životu.

Mohlo by vás zajímat: Bezpodmínečné dobro aneb o hodných holčičkách

nadvláda

 

Karta číslo 2 – Žal

Pod číslem 2 se skrývá Trojka mečů – Žal. Tato karta sama nese symbol Vah a její poselství je tak obzvláště silné. Tento týden bude vynášet na povrch dávno zasuté emoce, týkající se vaší vztahové minulosti, a skrze současné zážitky vás do nich vracet.

Pokud si ponecháte staré způsoby myšlení, budou vás nové situace hluboce zraňovat. Můžete ale skrze ně dojít k poznání, že to, co bylo, je již dávno pryč a už to nad vámi nemá moc.

Pokud máte vztah, patrně tento týden narazíte na staré vzorce v nové situaci, které vyvolají nepříjemné pocity. Pokud vztah nemáte, otevřou se ve vaší duši dveře, za nimiž se skrývá bolestná odpověď, proč jste sami. V obou případech buďte pravdiví sami k sobě, dovolte smutku, aby vám přinesl očistu a skrze pochopení přejděte k odpuštění. Nezapomínejte také, že to, co vás tíží, je v minulosti a nemusíte si to s sebou nést i nadále.

Afirmace: S láskou propouštím dávnou bolest.

Mohlo by vás zajímat: Čištění energetických vazeb

 

Karta číslo 3 – Úspěch

Na třetí pozici dnes máme kartu Šestku disků – Úspěch. Tato karta slibuje na tento týden dobré zprávy ohledně vašich vztahů, které jsou nějakým způsobem spojeny s penězi či majetkem. Může jít o zvýšení mzdy, dotáhnutí obchodní transakce nebo splacení starého dluhu. Také se vám konečně může podařit domluvit se s partnerem na vedení rodinných financí či prostě dáte najevo v rodině, že si zasloužíte stran majetkových záležitostí jejich důvěru.

Obavy ohledně peněz a majetku z minulosti vám sice ještě občas kalí radost ze současných úspěchů, ale jsou na nejlepší cestě k uzdravení. Nezapomínejte, že i peníze jsou forma energie a jejich výměna mezi lidmi by měla být vždy férová a plynulá. Neočekávejte, že člověk, který neplatí své dluhy peněžní, bude ochoten splácet své „dluhy“ v přátelství, až budete potřebovat jeho pomoc. Váš vlastní úspěch a štěstí tak občas musí stát na používání slůvka „ne“.

Afirmace: Jsem úspěšný.

Vyzkoušejte: Amulet hojnosti

 

osobní výklad karet na rok

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 18.-24.3.2019

  1. Je potřeba dostavět budoucnost.
    Aby bylo dost toho, co slavit – z čeho se radovat, už za měsíc.
    Někteří z vás, kdo sem chodíte číst , už brzy pocítí naplnění radostí, láskou a porozuměním.
    Chce to pořádný nádech, až chřípí zamává větru. Energie nabývá už nyní, k tvorbě budoucnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *