týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 18.-24.2.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 18.-24.2.2019

Zítra, tedy 18. února, nás čeká úplněk v Panně. Znamení Panny je ztělesněním jistoty a stability, plná Luna však přináší rozjitřené emoce a změť pocitů. Tento konflikt bude rezonovat celým následujícím týdnem a to, co se dosud zdálo mít pevní základy, se může začít drolit. Některé jistoty se vychýlí z rovnováhy a někdy nebudete mít své emoce zcela pod kontrolou. Mějte však na paměti, že jde jen o přechodnou bouři, která zkouší vaši pevnost. Nenechte se jí smést a uvidíte, že přinese pouze nutnou a důležitou očistu.

 

Karta číslo 1 – Rozkoš

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Šestka pohárů – Rozkoš. Nejistota spojená s úplňkem v Panně, která na vás tento týden dolehne, se bude týkat prožívání radosti. Možná máte pocit, že si radost nezasloužíte – že byste měli víc pracovat, víc pomáhat druhým nebo dokonce i víc trpět, protože jiní se nemají tak dobře jako vy. Tak to ale není.

Prožívat radost je zcela v pořádku a nemusíte se za to nikomu zpovídat. To, že jiní mají těžký život nebo na sebe naložili ranec povinností, pod nímž se jim prohýbá hřbet, není vaše starost a už vůbec ne vaše vina. Vy nesete zodpovědnost jenom za svůj život, ne za životy druhých. Dopřejte si tento týden tolik odpočinku, dobrého jídla a radosti ze života, kolik si vaše duše žádá – a nikomu z toho neskládejte účty. Uvidíte, jak se vám uleví.

Afirmace: Mám právo se radovat ze života.

Pořiďte si: Talisman hojnosti

rozkoš

 

Karta číslo 2 – Prozíravost

Na druhé pozici dnes máme kartu Osmička disků – Prozíravost. Nejistota, kterou úplněk v Panně vytáhne na povrch u vás, se bude týkat peněz a rozvahy. Někdy je moudré nechávat rozhodnutí uzrát, jindy je třeba jednat rychle a hned. Někdy máte ale strach udělat rychlé rozhodnutí a příležitosti vám už párkrát utekly mezi prsty. Tento úplněk vám k tomu přinese cennou lekci – buďte na ni připraveni.

Může také vytáhnout na světlo otázku financí. Neutrácejte peníze bezhlavě, ale ani se příliš neupínejte na svoje obavy z nedostatku. Nechejte situaci plynout a výsledek vás možná příznivě překvapí.

Afirmace: Znám svoji cenu.

Mohlo by vás zajímat: Energie nedostatku – jak ovlivňuje náš život?

 

Karta číslo 3 – Velekněz

Jako třetí tu dnes máme kartu Velekněz. Ten vždy přináší velké životní lekce a zkoušky. Tento týden se pravděpodobně budete muset podívat do očí některému ze svých strachů. Něco, o čem jste přesvědčeni, že je neměnné a stálé, se vychýlí ze své osy. Přijměte to a nesnažte se proti tomu za každou cenu bojovat.

Energie Panny má někdy tendenci mít vše pod kontrolou, vše vyřešit, zařídit. Tento týden je však lepší nechat věci plynout a věřit, že vše dopadne, jak má. Nemusíte všechno pevně držet v rukou, povolte životu opratě a jen se dívejte, kam vás zaveze.

Afirmace: Nechávám věcem volný průběh a přijímám poučení.

velekněz

osobní výklad karet na rok

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Týdenní výklad karet 18.-24.2.2019

  1. Ten úplněk má hodně velkou sílu.
    Zdál se mi absolutně živý sen, jako už dlouho ne. Přivolala si mě k sobě jedna. Cítil jsem, že vím, kdo to je,ale stejně si nejsem jistý. Říkala, že nikdo jí ještě neukázal takový soucit a že je nemocná. Cítil jsem opravdu velice silnou lásku , která proudila oběma směry a dávala jako by světlo.

    A při tom byly fyzické slzy, ty nebyly ve snu. Do toho snu jsem se mohl několikrát v tu noc vracet a zase vyplouvat, jako při plavání a potápění.
    Bylo jedno jestli spím, nebo bdím. Ten sen byl živý, že i při uvědomění si chvilkové bdělosti se sen přerušil jen trochu, jako by se jen oddálil, když se dívá člověk na hladinu, než se znovu ponoří. Ponoří do světla toho snu.

    A tak nech chvíli plynout, co samo přichází, v obrazech a v životě, možná tě to příjemně překvapí. Den poté, každá mladá dáma , která si přisedla, nebo za mnou přišla, nebo něco se mnou vyřizovala, byla velmi příjemná a dokonce měly všechny tu podobnou barvu očí. Chlapi byli taky jaksi v pohodové náladě. Možná měsíc a slunce dokáže v lidech budit hezký den. Že jsou lidi fajn. A někdy hezký den může začít citově krásným snem.

  2. Na tento týden si dám dvojku kartu. To si neobjednávám stravenku, ale jen tak mě napadla předem kartička. Díky, drobáček z vílího doupěte se vrátil zpět. Letěl jinam, kam si ho vítr přitáhl. Tak snad za čas zase nějaký projektík.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *