týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 18.-24.11.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí runové karty.

 

Týdenní výklad karet 18.-24.11.2019

Dnes jsem pro vás opět vytáhla karty z balíčku runových karet. Protože runy mne k sobě poslední měsíce vábí čím dál silněji, budete se s nimi častěji setkávat nejen v týdenních výkladech, ale také v nových článcích o runové magii, které pro vás připravuji. Svoje runové karty si můžete pořídit třeba tady.

týdenní výklad runy

VÝKLAD NAJDETE TADY

 

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 18.-24.11.2019

  1. dnes je nov, kdy postavení měsíce se pro nás kloní ke jingové hranici, čili je to doba pro celek nepříznivá pro naši rovnováhu, stejně jako úplňěk, a proto v tento čas jsme nejméně chráněni proti vnějším silám, které jdou proti rovnováze a které jsou za normálními hranicemi, ve kterých bychom se měli držet. proto je dobré jít brzy spát a tím utlumit naši jingovou emocionální mentální stranu i jako mentální činnost celkově. protože přespřílišná mentální činnost člověka vyčerpává. svoji regeneraci svěřme tomu přirozenému, kterého má každý v sobě a né, kdo vám co kde nakuká. pak i nejenom tento týden proběhne tak jak má.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *