léčení s vílami

Týdenní výklad karet 17.-23.9.2018

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí vílí karty.

 

Týdenní výklad karet 17.-23.9.2018

 

vílí karty

 

Karta číslo 1 – Vyšší vědomí

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Vyšší vědomí. Tento týden nazrál čas na komunikaci s vaším Vyšším Já, vyšším vědomím, které má pro vás důležitá poselství. Možná vám chce říci, že jste se odklonili od své pravé cesty nebo vám naopak chce poradit s problémem, který vás tíží. Každopádně je čas naslouchat – pravděpodobně se s vámi spojí skrze sny nebo vize. Může k vám také promluvit pomocí nečekané shody náhod nebo pomocí znamení.

Vyhlížejte tyto jemné náznaky, ztište rozumovou část mysli a dopřejte sluchu hlasu vašeho Vyššího já.

Afirmace: Snadno slyším své Vyšší vědomí a důvěřuji mu.

Jak rozšířit své vědomí a slyšet hlas Vyššího Já?

vyšší vědomí léčení s vílami

 

Karta číslo 2 – Stát si na svém

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Stát si na svém. Před časem jste se pravděpodobně pro něco rozhodli, vybrali si cestu, ale zdá se, že nikam nevede. Druzí váš již začínají od ní zrazovat – v dobré víře vás chtějí odradit od neúspěchu. Ale vy v hloubi duše cítíte, že jste se rozhodli správně. Víly vám to potvrzují – stůjte si na svém, věřte své intuici a výsledky se brzy dostaví.

Nebojte se říct svým blízkým, jak se cítíte. Nebojte to říct sobě. A nebojte si stát na svém, i když to celý svět vidí naopak. Kdo žije ve skutečné pravdě sám se sebou, tomu Vesmír nadělí své dary. První střípky těchto darů se ve vašem životě objeví již tento týden.

Afirmace: Důvěřuji svým pocitům a stojím si za svým, když se jimi řídím.

Jak přitáhnout do života to, co chci?

stát si na svém léčení s vílami

 

Karta číslo 3 – Vnitřní dítě

Na třetí pozici dnes máme kartu Vnitřní dítě. Naše pocity nepochopení a nedocenění bývají často způsobeny tím, že nemáme vyřešený vztah se svým vnitřním dítětem. To tento týden volá po vaší pozornosti. Zkuste alespoň jeden den nebrat své povinnosti tak vážně. Shoďte boty a projděte se bosí po trávě. Vyplázněte na sebe jazyk do zrcadla a zašklebte se. Zazpívejte si z plna hrdla. Bušte pěstičkami do polštáře. Udělejte prostě něco spontánního, hravého, odměňte se, hrajte si, vyjádřete své emoce.

Můžete se také zkusit podívat na vaše starosti z pohledu dítěte – nehledáte zbytečně složitosti tam, kde nejsou? Nekladate příliš velký důraz na mínění okolí? Nepotřebujete „pofoukat bolístku“, namísto hraní si „na drsňáka“? Přijměte potřeby svého vnitřního dítěte a naplňte je. Přinese vám to úlevu a nové nápady.

Afirmace: Umím dát starostem vale a hrát si.

Mohlo by vás zajímat: O škole a vnitřním dítěti

vnitřní dítě léčení s vílami

 

osobní výklad karet na rok

Chcete svoje vlastní vílí karty? Pořídit si je můžete zde.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 17.-23.9.2018

 1. Nuže mi spadla do klína trojka a trošilinku dvojka.
  Pořád řešit něčí nátlaky a tlaky, to by člověku lítaly vlasy na hlavě, jako ve vichřici. Pořád řešit, co jiní po mě chtějí a oni udělali blbě a mám to po nich řešit? Nebo to, že si válčí přezemě?
  Asi bude lepší si zahrát na vysmátého Jerryho, když Tom nafukuje bachor a dělá ramena.
  Molčicund a Kočuník v komediálním thrilleru:
  https://www.youtube.com/watch?v=cV6ucplpmbY
  Jednoduše se usměj a napiš si jednoduchou básničku pro radost, třeba pod večerní lampu u rodinného stolu, s pár kamošama.

  Ke dvojce posílám velkou pusu, ať obletí svět jako raketa se solárním dobíjením a pohonem, krmeným speciálními bateriemi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *