týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 17. – 23. 6. 2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 17.-23.6.2019

Tento týden to vypadá na pořádný energetický fičák. Buďte na sebe hodní a dostatečně odpočívejte, neboť následující dny budou nejspíš hodně náročné.

 

Karta číslo 1 – Mír

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Dvojka mečů – Mír. To, co bylo dlouho znesvářené se tento týden konečně usmíří. Ať už se tento boj odehrával ve vašem nitru nebo ve světě kolem vás, je na čase složit zbraně. Všechno je nakolněno tomu, aby se situace uklidnila a z tohoto klidu k vám připlulo smíčlivé češení.

Někdy stačí jenom se zastavit a přestat se snažit se situací bojovat. Prostě jen nechejte věci plynout a řešení k vám příjde samo.

Afirmace: Mír ve mě, mír kolem mě.

Mohlo by vás zajímat: Kámen cesty do podvědomí

 

 

Karta číslo 2 – Princezna pohárů

Na druhé pozici dnes máme kartu Princezna Pohárů. Ta přináší něžnou a laskavou vlnu emocí do vašeho života. Tento týden se zaměřte na svoji ženskou stránku – hýčkejte ji a buďte k ní milí. Je idální čas oddávat se milostným hrátkám s partnerem, mazlení, tulení i milování. Pokud partnera nemáte – hýčkejte se sami. Dopřejte si masáž, koupel, kupte si něco hezkého na sebe či dobrého na zub.

Princezna Pohárů miluje bez žárlivosti a majetnictví. Tento týden proto bude přát řešení partnerských sporů k oboustranné spokojenosti, setkávání se s přáteli a rodinným sešlostem. Obklopte se lidmi, které máte rádi a kteří mají rádi vás, a tento týden vám přinese nečekanou radost a pocit sounáležitosti.

Afirmace: Miluji a jsem milován.

                Přečtěte si: Tobě se to řekne, mít se rád…

Karta číslo 3 – Zisk

Vybrali jste číslo 3? Pak k vám promluvila karta Devítka disků – Zisk. Tento týden bude příznivý pro vaše finance a vše, co se týká materiálního úspěchu. Nečekejte však výhru v loterii – jde spíše o zhodnocení vaší píle a snahy a její ocenění. Pokud hledáte novou dobře ohodnocenou práci, patrně se tento týden poštěstí. Může se vám také podařit dokončit projekt, na kterém pracujete nebo výhodně investovat.

Tento týden bude také dobrý nápad rozjet nové projekty a začít realizovat nápady. A to nejen co se týče podnikání, ale v jakékoli oblasti. Pokud začnete cvičit, vrhnete se do učení nové dovednosti nebo renovace a úprav domova, dosáhnete rychleji úspěchu.

Často si sami zkazíme dobré vyhlídky tím, že nevěříme v sebe a své schopnosti. Důvěřujte proto sami sobě a nechejte Vesmír, ať vám přinese ocenění, po němž dlouho toužíte.

Afirmace: Jsem úspěšný.

Vyzkoušejte: Amulet hojnosti

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

banner eshop

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *