týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 17.-23.12.2018

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí karty Nanebevzatí mistři.

 

Týdenní výklad karet 17.-23.12.2018

 

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Síla radosti (Maitreya)

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Síla radosti. To, čemu dáváme pozornost, roste. Věnujeme-li tedy v našem životě pozornost a energii vzteku, zklamání či frustraci, budou tyto pocity jen sílit. Budeme-li se ale soustředit na radostné aspekty života, bude to právě radost a štěstí, co bude posilovat.

Tento týden vás karty vyzývají, abyste se věnovali tomu, co vám činí radost. Předvánoční shon vás možná nutí k věcem, které se vám nechce dělat. Tak je nedělejte! Nemusíte mít perfektně naklizeno, napečeno patnáct druhů cukroví ani mít deset dárků pro každého člena rodiny. Dovolte si prožívat radost z maličkostí a „povinnosti“, do kterých vás nutí okolí, přesuňte na druhou kolej.

Když se začnete soustředit na to, co vás v životě činí šťastnými, síla radosti se znásobí a pro vás tento týden bude plný příjemných zážitků a šťastných momentů.

Maitreya, zvaný též Hotai, Putai či smějící se Buddha, byl buddhistický mnich, který chodil krajem a předával buddhistické učení. Tento veselý tlouštík nosil přes rameno pytel s dárky a byl vždy dobře naladěn. Jako nanebevzatý mistr nás učí prožívat radost ze života.

Afirmace: Raduji se.

Mohlo by vás zajímat: Afirmační magnety

maitreya

 

Karta číslo 2 – Očisti a ochraňuj svou energii (El Morya)

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Očisti a ochraňuj svou energii. Poslední dobou jste vydávali více energie, než je pro vás zdravé. Potřebujete zvolnit a znovu nabrat sílu.

V souvislosti s transformačními energiemi posledních týdnů ve vás stále rezonují nezpracované emoce. Tento týden se od nich definitivně očistíte. Udělejte si na to čas a prostor, aby čištění emocí mohlo proběhnout bezpečně a pod vaší kontrolou, jinak vás může náhlý citový výbuch nepříjemně překvapit. Chraňte si také dobře své hranice a nedovolte druhým, aby na vás kladli větší požadavky, než dokážete zvládnout. Mohlo by se to pak negativně odrazit na vašem zdraví i psychické pohodě.

El Morya je bódhisatva, který se prý opakovaně inkarnuje na naši planetu. Naposledy jako rádža Ranbir Singh v 19.století v Kašmíru. Učí nás pevnosti v rozhodování a psychické ochraně.

Afirmace: Je v pořádku říct ne.

 Mohlo by vás zajímat: Jak se psychicky chránit?

 

 

výklad karetNestačí vám týdenní výklad karet? Chcete vědět víc? Chcete, aby karty promluvily přímo k vám osobně?

Pak mám pro vás vaše osobní poselství karet na celý rok.

Karta číslo 3 – Učitel (Mahachohan Ragoczy)

Vybrali jste si číslo 3? Pak k vám promluvila karta Učitel. Čas životních lekcí ještě není u konce. Všichni teď jedeme na energetické vlně konce roku jako na tobogánu. Staré se rozpadá, aby dalo prostor novému a tento proces někdy bývá náročný.

K vám tento týden zavítá učitel této životní moudrosti – a jeho lekce nemusí být jen příjemná. Přesto pro vás bude obohacující, ať již přijde v jakékoli podobě. Může jít jen o poznámku, letmo pronesenou kamarádkou, která rozproudí vaše myšlenky. Možná budou tyto lekce ještě hlubší a mohou se týkat změny prostředí, ukončení pracovního poměru nebo odchodu někoho blízkého z vašeho života. Nebo navštívíte nějaký kurz, kde se vám otevřou nové obzory. Ať již přijde nová lekce odkudkoli, získáte skrze ni životní moudrost, důležitou pro vás duchovní růst. Přijměte ji s láskou.

Maha Chohan je nanebevzatý mistr, který se prý opakovaně inkarnuje na zemi. Je to duchovní učitel, který přináší moudrost a spirituální vhledy.

Afirmace: Přijímám životní lekce tak, jak přicházejí, a učím se z nich.

 

osobní výklad karet na rok

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 17.-23.12.2018

  1. Jeden přes druhého kladou požadavky daleko větší , než sami dokáží zvládnout. Jako, kdyby řekli: Udělej zázrak lusknutím. A i když se povede malé příjemné překvapení, které nikoho nenapadlo, jak to udělat, jako by byli rozmazlení z dob evropských turné Davida Copperfielda.

    A tak jako, kdy necháš zmizet třeba motýla, nebo vykouzlíš králíčka s bubínkem na klíček. A všichni chtějí najednou všechno hned. Všechno, na co se těšili , tak teď hned.
    Tak, to se musí ale opravdu zapojit všichni, aby něco skvělého a velkého vyrostlo skoro z ničeho, právě teď. https://www.youtube.com/watch?v=BVCA-I-0eK8

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *