týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 16-22.9.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí runové karty.

 

Týdenní výklad karet 16-22.9.2019

Dnes jsem pro vás opět vytáhla karty z balíčku runových karet. Protože runy mne k sobě poslední měsíce vábí čím dál silněji, budete se s nimi častěji setkávat nejen v týdenních výkladech, ale také v nových článcích o runové magii, které pro vás připravuji. Svoje runové karty si můžete pořídit třeba tady.

Ještě doznívají energie úplňku v Rybách – minulost a emoce s ní spojené se někde tetelí pod povrchem, jinde pomalu odplouvají – skrze slzy, odpuštění nebo tanec. Každopádně na sebe buďte ještě pár ní jemní a dovolte si být autentičtí. To, co cítíte, je zcela v pořádku. Prociťte to – a nechte to jít.

týdenní výklad runy

 

Karta číslo 1 – Uruz (Pratur)

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila runa Uruz – Pratur. Tak dlouho jste byli silní – silní jako velký býk, táhnoucí na plecích těžký náklad. Vaši sílu potřebovali lidé kolem vás. Potřebovali, abyste se o ně postarali, abyste jim poradili, abyste nedali najevo, že vás to bolí. A postupně z vás vaši sílu vysáli. Cítíte únavu, potřebujete si odpočinout.

Dovolte si to. Dovolte si být pro jednou slabí. Ani veliký Pratur neunese na svých bedrech celý svět. I on ví, kdy je potřeba si lehnout do stínu a načerpat síly. Kdy je třeba požádat zbytek stáda, aby mu byl oporou. Udělejte to také tak. Největší síla spočívá právě v tom umět si přiznat svou slabost.

Afirmace: Dovoluji si být slabý.

Přečtěte si: Bezpodmínečné dobro jako past

 

Karta číslo 2 – Eihwaz (Tis)

Pod číslem 2 se skrývá runa Eihwaz Tis. Tato runa se mi ve výkladech objevuje velmi často. Cítím, že její energie nás provází celým rokem 2019 – energie změny, transformace, bouří a proměn, kdy staré umírá, aby se nové mohlo zrodit. I proto o sobě tak často dává vědět v týdenních výkladech, neboť někteří z vás ji potřebují navnímat a získat její ujištění a ochranu.

Možná máte pocit, že nemáte chvíli klidu. Pořád se něco děje, něco mění, špatné zprávy střídají ještě horší. Když se zdá, že se vše usadilo, najednou se objeví další problém, který je třeba vyřešit. Chápu, že je to náročné. Chápu, že už toho máte někdy plné zuby. Ale všechno, co se vám děje, je důležité pro váš růst a pro vaši spokojenou budoucnost. Runa Eihwaz nad vámi rozprostírá svou ochrannou moc a dává tušit, že transformačí cesta se pomalu chýlí ke konci a všechny dílky skládačky již brzy zapadnou na své místo. Vydržte.

Afirmace: Vítám nový začátek.

Pomůže vám: Amulet pro štěstí

 

Karta číslo 3 – Sowulo (Slunce)

Na třetí pozici dnes máme runu Sowulo – Slunce. Možná se vám poslední týdny zdálo, že tápete ve tmě. Měli jste strach, ztráceli naději. Konečně však na obloze vysvitl paprsek naděje, který zlátne a zvedá se nad obzor. Tento týden se konečně vše vyjasní a nabyde jasné obrysy.

Síla slunce a jeho hřejivé teplo a světlo bude mít vliv na všechno, do čeho se tento týden pustíte. Štěstěna stojí při vás. Otevřete se novým nápadům, s odvahou a lehkostí se konečně pusťte do toho, co jste tak dlouho odkládali. Možná také přijdou ty dobré zprávy, na které tak dlouho čekáte. Prostě den přišel, noc míjí.

Afirmace: Slunce mě provází.

Vyzkoušjte: Sluneční amulet

sowulo

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Runové amulety najdete na mém eshopu.

runy

banner eshop

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *