týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 16.-22.7.2018

Vy, kdo sledujete Posla světla na facebooku už jistě znáte pravidelný týdenní výklad karet. Pro větší přehlednost ho najdete nyní i tady na webu. Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebokovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarot.

 

Týdenní výklad 16.-22.7.2018

 

 

Karta číslo 1 – Nasycenost

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta 10 Pohárů – Nasycenost. Tento týden můžete prožít pocit uspokojení a naplnění. Nechejte se jím prostoupit. Z Vesmíru k vám proudí silná energie, která vám dodává sebevědomí a vitalitu. Věřte, že všechny vaše potřeby jsou uspokojeny a že vše, co vás trápilo, se v dobré obrátí.

Afirmace: Jsem spokojený na všech úrovních.

Mohlo by vás zajímat: Čekání – největší nepřítel štěstí

Karta číslo 2 – Mág

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Mág. Vyzývá vás, abyste komunikovali jasně a zřetelně. Možná už dlouho odkládáte důležitý a vážný rozhovor, do kterého se vám příliš nechce – tento týden je pro něj však ideální načasování. Někdy se zbytečně bojíme říci nahlas, co si myslíme. Svěřit se s tím, co nás trápí. Ale upřímnost a postavení se za sebe a své názory bude nakonec vždy odměněna, i když se to tak na první pohled nemusí jevit. Tento týden k vám také mohou, jako na křídlech Herma, posla bohů, zalétnout neočekáváné dobré zprávy.

Afirmace: Komunikuji jasně a zřetelně. Mířím slovem přesně.

Mohlo by vás zajímat: První dohoda: Mířím slovem přesně

Karta číslo 3 – Královna Disků

Na třetí pozici dnes máme kartu Královna Disků. Jejím poselstvím je péče o tělo a naše zdraví celkově. Nejspíš už dlouho chcete začít žít zdravě – trochu cvičit, vynechat jídla plná cukrů a konzervantů, jíst víc ovoce a zeleniny. Neodkládejte to na zítra a začněte dnes. S požehnáním Královny Pohárů vám to týden půjde snáze, než jindy. Vaše tělo volá po regeneraci a dobrém zacházení. Buďte tento týden zvláště pečliví v naslouchání jeho potřebám. Vězte, že se vám to vrátí.

Afirmace: S láskou pečuji o své tělo.

Mohlo by vás zajímat: Citrín: kámen vitality a energie

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 

 

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Týdenní výklad karet 16.-22.7.2018

  1. Jo tak k tomu důležitému a vážnému rozhovoru to taky mám dojem. Jenomže, jsem si kladl otázku, zda budou všichni správně naladěni.

    Když se někdo snaží něco vyzvědět předčasně, tak si připadám jako sestřelený pilot v lese ve Vietnamu. A stejně se pak nic nedozví. Ale při správném načasování a správném vyladění lidí vznikne něco opravdu skvělého. A já bývám obvykle na správném místě ve správnou chvíli.
    Když někdo něco potřebuje, jako bych to cítil. Jsem najednou tam a až to doděláme. Obvykle mi řeknou, jak jsi to zase věděl, kde ses tu vzal, abys pomohl. Obvykle říkám. Nevěděl. Cítil, že tady mám být a někdy, jako by se mi i zdálo, co bude potřeba. Myslím, že každý to má aspoň trochu, ten cit. Jen se s ním učíme pracovat, abychom věděli, kdy a kde něco uděláme, co bude stát opravdu za to. Zkratku stl, jsem v minulých kartách přidal, že ta dvojka povede krokem k upevnění stability životní kooperace (stl).

    Předtucha-choreografie: https://www.youtube.com/watch?v=bB0iKALYYGo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *