týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 15.-21.7.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí runové karty.

 

Týdenní výklad karet 15.-21.7.2019

Dnes jsem pro vás opět vytáhla karty z balíčku runových karet. Protože runy mne k sobě poslední měsíce vábí čím dál silněji, budete se s nimi častěji setkávat nejen v týdenních výkladech, ale také v nových článcích o runové magii, které pro vás připravuji.

týdenní výklad runy

 

Karta číslo 1 – Berkana (Bříza)

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila runa Berkana – Bříza. Tato runa je spjata s ženskou energií a vyzývá vás, abyste v sobě tento týden objevili svou jemnost. Než se při řešení problémů dáte strhnout hněvem, pokuste se nejprve o odpuštění. Než se pokusíte prorazit zeď hlavou, zvolněte a rozhlédněte se po dveřích a klíči. Možná vám k tomu pomůže více se napojit na přírodu, vyrazit na procházku do lesa nebo se jet koupat k rybníku.

Tento týden také bude přát rodinným setkáním všeho druhu, zejména však těm s rodiči nebo dětmi. Možná zjistíte, že nacházíte společnou řeč snáze, než dříve. Tak jako kořeny břízy dokáží najít výživu i na tvrdé skále, srdce, které je otevřené lásce, jí nikdy nemá málo.

Afirmace: Otevírám své srdce.

Mohlo by vás zajímat: Otevřte a harmonizujte své srdce

berkana

 

Karta číslo 2 – Wunjo (Radost)

Pod číslem 2 se skrývá runa Wunjo – Radost. Tento týden na vás svítí šťastná hvězda. Ušli jste poslední týdny hodný kus cesty a je na čase si vychutnat odpočinek a plody vašeho snažení. Zasloužíte si to. Je ideální čas uspořádat malou oslavu nebo jen setkání s přáteli nad sklenkou dobrého vína. Wunjo vyzývá ke sdílení, protože sdílená radost, je dvojnásobná radost.

Nezapomeňte, že jediný člověk, který vám skutečně může šlapat po štěstí, jste vy sami. Dovolte si radovat se, dovolte si ocenit se – třeba si kupte to, o čem už dlouho přemýšlíte nebo na celý večer vypněte pracovní telefon. Wunjo je runou léta, které je všude kolem nás, přijměte jeho slunné voňavé dary a dovolte si být šťastní.

Afirmace: Jsem šťastný. Raduji se.

Přečtěte si: Raduji se!

wunjo

 

Karta číslo 3 – Eihwaz (Tis)

Na třetí pozici dnes máme runu Eihwaz – Tis. Tento keř je od pradávna spojený se smrtí – ovšem nemám teď na mysli smrt fyzickou, ale metaforickou. Něco starého musí „zemřít“, aby se mohlo zrodit nové.

Tento týden tedy očekávejte změny, jež se nemusí na první pohled jevit příjemně. Necháte-li se jimi však bez obav prostoupit, postrčí vás o notný kus dopředu. Položte si otázku – na čem právě teď lpím? Co nechci za žádnou cenu pustit? To, na čem lpíme, nás zotročuje. Dovolte si to, alespoň v myšlenkách, pustit a uvidíte, co se ve vašem životě začne dít.

Tis nás učí, že nic není stálé a podstatou života je změna. Změn bychom se proto neměli bát, ale vítat je, neboť jsou samotnou esencí všeho živého.

Afirmace: Přijímám všechny změny ve svém životě.

Mohlo by vás zajímat: Eihwaz jako amulet

Chcete také svoje runové karty? Pořídit si je můžete tady.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Runové amulety najdete na mém eshopu.

runy

banner eshop

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *