týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 14.-20.9.2020

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí runové karty.

 

Týdenní výklad karet 14.-20.9.2020

Dnes jsem pro vás opět vytáhla karty z balíčku runových karet. Seznámit s runami se můžete v článcích o runové magii na mém blogu. Svoje vlastní runové karty si můžete pořídit třeba tady.

Tento týden, konkrétně ve čtvrtek 16.září ve 13:00 nás čeká novoluní v Panně. To s sebou přináší zamyšlení se nad vlastními schopnostmi a úspěchy. Může vás to táhnout k myšlenkám sebepodceňování a nadměrné kritiky. Nenechte se do toho víru vtáhnout a zaměřte se spíše na to dobré, co se vám v životě povedlo dosáhnout.

Novoluní v Panně může zatřást našimi zvyky a přesvědčeními, ale pokud jím proplujeme naladěni na energii vděčnosti, nakonec nás v našem ukotvení spíše posílí a pomůže nám následující dny jít takovým směrem, který nás bude naplňovat štěstím a spokojeností. A co na to říkají karty?

týdenní výklad runyPRO VÝKLAD KLIKNĚTE SEM

 

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 komentář u „Týdenní výklad karet 14.-20.9.2020

 1. Kdo čteš tuhle níž, ať dostaneš se výš.
  Co ve snech vidíme, to potkává nás blíž. Čím si ceníš sebe, tím si cením tebe.
  Tak hezké o sobě vyprávíš, ty cíle se mi líbí.
  Nastal den, kdy je blíž nebe.

  Ať , kam jde tvá mysl, vedou tvoje kroky.
  Teď nebe je blíž tebe. Vyprávíš.

  Jak vidím tebe, každý nádech síly dává, poradíš.
  Co víc ti chybí, když dechem v tanci budem živí.

  Už nejsou žádné roky, jen my jsme v nich, co děláme, tím jsme víc.
  Včerejšek už nenos na zádech, hup do nových bílých bot a v nové parádě, teď víš.
  A můžeš začít s novým dnem, jako dech, v čerstvých hájích z plných plic.
  Hleď vzhůru, kde plno hvězd je nad tisíc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *