týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 14.-20.10. 2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 14.-20.10. 2019

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Vměšování

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Osmička mečů – Vměšování. Tento týden budete mít pocit, jako byste se ocitli ve slepé uličce. Hledáte řešení problému, ale stále jej nenacházíte – a když ano, tak ne jedno, ale hned několik zaráz a nevíte, které si vybrat. Dopřejte si čas, vydechněte a nerozhodujte se hned. Někde uvnitř vás už je rozhodnutí hotové, dopřejte si čas sami pro sebe, aby mohlo vyjít na povrch.

Tento týden se také pravděpodobně setkáte s nevyžádanými radami od druhých lidí. Ti to často myslí dobře, ale svou neustálou kritikou vás jen vyčerpávají. Nenechejte si od ostatních, ať už jsou to rodiče, tchýně nebo partner, pořád říkat, co máte dělat. Je to váš život a jen vy za něj nesete zodpovědnost. Dejte jim to najevo a naciťte se na to, co skutečně chcete vy a podle toho jednejte.

Afirmace: Jen já jsem zodpovědný za svůj život.

Mohlo by vás zajímat: Amulet komunikace

 

afirmaceLíbí se vám afirmace u výkladů jednotlivých karet?
Pracujete na zkvalitňování vašeho života pomocí afirmací?
Chcete posunout svou práci s afirmacemi zase o kousek dál?
Vyzkoušejte AFIRMAČNÍ MAGNETKY z mé dílny a mějte pozitivní afirmace neustále na očích ❤

 

Karta číslo 2 – Ctnost

Pod číslem 2 se skrývá karta Trojka Holí – Ctnost. Tato karta symbolizuje rovnováhu našeho těla, ducha i mysli. Kdekoli ve vás je tato rovnováha narušena, tento týden se přihlásí o slovo a nedá vám jinou možnost, než ji řešit.

Často dáváme zabrat svému tělu víc, než je zdrávo. A to nám pak odpoví nemocí. Pokud jste tělo zatěžovali až do krajnosti, pozor na to, neboť se to může brzy projevit na vašem zdraví. I mysl bývá více unavená, když ji zahrneme stresem a starostmi, povolte jí trochu otěže třeba u dobrého filmu nebo knížky a dovolte si vypnout. I naše duše potřebuje péči v podobě meditací a kontaktu se spiritualitou.

Nedopřejeme-li rovnováhu své bytosti vědomě, projeví se to mimo naši kontrolu. Tento týden máte šanci na rovnováze zapracovat, pak už možná bude pozdě.

Afirmace: Všechny součásti mé bytosti jsou v rovnováze.

Přečtěte si: Vliv psychiky na zdraví

ctnost

 

Karta číslo 3 – Umění

Na třetí pozici dnes máme kartu Umění. Pokládá otázku – co ve tvém nitru je ve sporu? Proč v sobě nemáš klid? Tento týden se budou protiklady ve vašem nitru snažit usmířit a nalézt kompromis. A platí to i o protikladech z vašeho okolí – neboť to jen reprezentuje váš vnitřní stav.

Na první pohled se může zdát, že vás čekají dny plné konfliktů, hádek a vybublaných emocí. Ale jakmile projdete tímhle minovým polem, rozhostí se klid. Občas je potřeba vyhodit do luftu všechno, co nefunguje k vaší spokojenosti – staří alchymisté, na něž odkazuje tato karta, o tom věděli své. Nebojte se, pokud si tento týden budete občas chtít dupnout nebo za sebou prásknout dveřmi. Některé věci už prostě pod pokličkou neudržíte – a je to dobře. Pokud byste totiž všechno jen spolkli a drželi v sobě, ta největší spoušť by se odehrála ve vaší nejniternější alchymistické laboratoři – ve vaší duši.

Afirmace: Všechno jedno jest.

Přečtěte si: Bezpodmínečné dobro aneb o hodných holčičkách

uměni

Pro týdenní výklad karet používám Crowleyho tarot.
Svoje vlastní tarotové karty si můžete pořídit zde.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

banner eshop

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 14.-20.10. 2019

 1. Jednička. Zrovínka jeden soused, který nemá, co do čeho mluvit, tak nevysvětlí, co by chtěl a co má za cíle a záměry. Jen tak si rýpe, že by chtěl posunout,co mu nepatří a co posunout zrovna nejde a nikomu to nezaclání.

  Neví, co vlastně chce a proč to chce. A proč vlastně druhým lidem určuje, co a jak by chtěl u nich manipulovat. Ale ten je ještě dobrej , kdysi dirigoval všechny kolem jiný soused a o něm svorně říkáme Napoleon Bonaparte velitel všech armád. Zde uvádím jen pro poučnou představu principu, jinak nikde o tom nemluvím, takže nikdo neví o čem by mohla být řeč.
  Zkrátka takoví vyhlížeči z okna, či balkonu a dirigují celé sousedství. Sami nevědí, co mají dělat a potřebovali by poradit. Konstruktivní rozhovor by všem pomohl. Kdyby jen ti, kdo se dívají s patra sestoupili nachvíli ze svých „královských lóží“ a promluvili si o tom, co v životě všichni jednotlivě potřebují, aby své potřeby sladili. To je potřeba, aby chtěli všichni zúčastnění , v pohodě , soukromě si pohovořit. Třeba u toho čaje, nebo jen tak pod stromem, nebo na zahrádce, kde je kus čerstvé přírody.

  Možná by se dozvěděli, co nechtěli slyšet. Že jsou lidé, kteří dělají vše pro druhé a pro sebe jen tolik, aby mohli lépe činit pro druhé a mohli dát ještě víc lásky. Řada lidí podle sebe soudí tebe a o tom jaká je skutečná situace nechtějí slyšet, mají svoji představu (bujnou).

  A třeba by se dozvěděli odpovědi na nevyřčené otázky, které nechtěli slyšet:
  otázka: Na co vyrábíš, připravuješ, opravuješ támhle to, či ono ?
  odpověď: To je dárek z lásky, vůbec to nebude moje, a bude brzy hlavně tam , kde bude potřeba a tím už vlastně to teď není úplně moje

  Jenže to bychom dotyčným museli vysvětlit, co je to ta láska? To v pizzerii dávají k sýru , jako oblohu? Nebo je to něco, co neznáme? Některé city nejsou vidět, ale přesto se ukazují ve skutcích a čas ukáže, co bylo z lásky. Člověk musí lásku poznat, i když ji nelze uchopit, nebo vidět. Ta je a dělá hezké vztahy. Zdravý dobrý humor také pomůže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *