týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 13.-19.5.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí runové karty.

 

Týdenní výklad karet 13.-19.5.2019

Dnes poprvé jsem pro vás vytáhla karty z balíčku runových karet. Protože runy mne k sobě poslední měsíce vábí čím dál silněji, budete se s nimi setkávat nejen v týdenních výkladech, ale také v nových článcích o runové magii, které pro vás připravuji.

týdenní výklad runy

 

Karta číslo 1 – Eihwaz (Tis)

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila runa Eihwaz – Tis. Tento keř je od pradávna spojený se smrtí – ovšem nemám teď na mysli smrt fyzickou, ale metaforickou. Něco starého musí „zemřít“, aby se mohlo zrodit nové.

Tento týden tedy očekávejte změny, jež se nemusí na první pohled jevit příjemně. Necháte-li se jimi však bez obav prostoupit, postrčí vás o notný kus dopředu. Položte si otázku – na čem právě teď lpím? Co nechci za žádnou cenu pustit? To, na čem lpíme, nás zotročuje. Dovolte si to, alespoň v myšlenkách, pustit a uvidíte, co se ve vašem životě začne dít.

Tis nás učí, že nic není stálé a podstatou života je změna. Změn bychom se proto neměli bát, ale vítat je, neboť jsou samotnou esencí všeho živého.

Afirmace: Přijímám všechny změny ve svém životě.

Mohlo by vás zajímat: Eihwaz jako amulet

 

Karta číslo 2 – Pertho (Osud)

Pod číslem 2 se skrývá runa Pertho – Osud. Tento týden budou sudičky na vaší straně. Můžete očekávat šťastné náhody a překvapivé koincidence, které mohou zamíchat kartami osudu ve váš prospěch. Je však důležité si uvědomit, že setkání, lidé či příležitosti, které se objevují na vaší cestě, samy o sobě nestačí. Jak s nimi naložíte a zda je vůbec dokážete využít, je už jen na vás.

Tento týden také můžete dostat dobrou zprávu, týkající se vašeho „osudového poslání“. To, čeho se snažíte dosáhnout, nabude reálnějších obrysů. Pravděpodobně také dostanete znamení, zda kráčíte po správné cestě nebo jste se vydali slepou uličkou.

Afirmace: Využívám všech darů, jež mi život nabízí

Přečtěte si: Stačí jen věřit. Opravdu?

pertho

 

Karta číslo 3 – Thurisaz (Trn)

Na třetí pozici dnes máme runu Thurisaz – Trn. Tato runa značí překážky a protivenství, jež vás tento týden čekají. Každý problém má ale řešení a každá překážka může být napínavou výzvou.

Thurisaz sice předpovídá překážky, zároveň ale vybízí k boji. Nikdo nedostane naloženo víc, než unese a tak věřte, že cokoli, co ve vašem životě tento týden zaskřípe, se vám raz dva podaří opravit. Máte dost sil všechno zvládnout – nebojte se a postavte se každé výzvě s bradou vztyčenou. Vyjdete z nich posíleni a zoceleni.

Afirmace: Přijímám výzvy a vycházím z nich vítězně.

Mohlo by vás zajímat: Podpořte svou vnitřní sílu

thurisaz

Chcete také svoje runové karty? Pořídit si je můžete tady.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Nechejte se INSPIROVAT LÁSKOU na
ANGELUMLUCIS.CZ a udělejte si radost :) ↓

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 13.-19.5.2019

  1. No toš včera odpoledne sem si už předem tipnul, že dvojka bude pro mě zajímavá na sedumdesát procent . A ono jo. Jednička na dvacet osum procent a trojka na dvě procenta. Tipy jsem zapsal předem. No vida. A stejně si myslím, že teď to tak vychází hodně lidem. Je na to vhodná doba.
    Zahodit něco starého, koupit něco nového pro život. Nebo když nekupovat, tak aspoň zavést do života , co je potřeba. Připravit prostor. Vyšlápnout do pěkného osudového sletu. Když se tak všechno kolem pěkně usmívá a tajemně mrká očičkem. A u těch jakoby znamení na cestách, tam jsem nikdy nepatřil mezi ty, kdo berou za znamení kdejakou blbost. Zavětřím podnět k zamyšlení, až když je to velká sada opravdu zjevných a rozumně smysluplných praktických znaků. Pokud se to týká věcí, tak na těch věcech a pokud lidí, tak přímo od těch lidí. Doprovodné efekty to jen dokreslují. A když je to o něčem životně důležitém tak ta tak zvaná znamení beru více do úvahy , až to do sebe zapadá spoustu let. Takže žádné pohádky o kuličce ležící na stole, co by ta mohla znamenat. To byl už vážně jen vtip.

    Všimněte si , co se kolem vás dělo za poslední roky, nebo už od vašeho zrození. Třeba si ten svůj život nakonec poskládáte a zjistíte, že už to tady vám svítí zelený semafor. Voda už je dovařená, už to nebublá a můžete si zalít ranní čaj.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *