léčení s vílami

Týdenní výklad karet 12.-18.11.2018

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí vílí karty.

 

Týdenní výklad karet 12.-18.11.2018

 

vílí karty

 

Karta číslo 1 – Rodiče a děti

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Rodiče a děti. Tento týden u vás dojde ke zlepšení vztahů mezi vámi a vašimi rodiči, vašimi dětmi nebo oběma. Léčení vztahů mezi vílami probíhá pravdou. Když si na rovinu a upřímně říkáme, co nás trápí, ve vztazích nemůže nic zahnívat. Tato energie nyní rezonuje i ve vaší rodině a může vést k uzdravení některých nemocných vztahů.

Také je možné, že tento týden k vám dorazí zpráva, týkající se blízkého člena vaší rodiny, kterého jste dlouho neviděli nebo s ním nebyli v kontaktu.

Afirmace: Mám dobré vztahy se svými rodiči/dětmi. Dovoluji svému srdci, aby se otevřelo lásce vůči všem členům mé rodiny.

Mohlo by vás zajímat: Runový amulet pro rodinu

rodiče a děti

 

Karta číslo 2 – Vyhodit si z kopýtka

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Vyhodit si z kopýtka. Máme často pocit, zvlášť kdy se více začneme věnovat duchovnu a spiritualitě, že jít se pobavit někam na pivo nebo do klubu, není pro nás. Místo radosti z času, stráveného s přáteli, uvolnění a relaxace, se raději zásobujeme výčitkami. Takhle se bavit, když máme tolik povinností? Dokonce pít alkohol? Tančit až do rána? To se přece nehodí.

Víly to vidí jinak. Dobře vědí, jak důležité je občas se uvolnit a udělat něco trochu bláznivého nebo dokonce „nevhodného“. Na chvíli vypněte svého „vnitřního policajta“ a jděte se bavit – na koncert, na diskotéku, do vinárny nebo klidně na nákupy, záleží jen na vás. Tento týden je pro to ideální prostor.

Také je možné, že právě při tanci a zábavě potkáte někoho, kdo pro váš život bude důležitý. Nebo naopak prohloubíte vztah se svými přáteli, na které jste neměli dost času. Tak či tak – vyhoďte si z kopýtka! Zasloužíte si to!

Afirmace: Dovedu se uvolnit a oslavovat.

Přečtěte si: Den pracovní, den sváteční

 

Karta číslo 3 – Vnitřní dítě

Na třetí pozici dnes máme kartu Vnitřní dítě. Naše pocity nepochopení a nedocenění bývají často způsobeny tím, že nemáme vyřešený vztah se svým vnitřním dítětem. To tento týden volá po vaší pozornosti. Zkuste alespoň jeden den nebrat své povinnosti tak vážně. Shoďte boty a projděte se bosí po trávě. Vyplázněte na sebe jazyk do zrcadla a zašklebte se. Zazpívejte si z plna hrdla. Bušte pěstičkami do polštáře. Udělejte prostě něco spontánního, hravého, odměňte se, hrajte si, vyjádřete své emoce.

Můžete se také zkusit podívat na vaše starosti z pohledu dítěte – nehledáte zbytečně složitosti tam, kde nejsou? Nekladate příliš velký důraz na mínění okolí? Nepotřebujete raději „pofoukat bolístku“, namísto hraní si „na drsňáka“? Přijměte potřeby svého vnitřního dítěte a naplňte je. Přinese vám to úlevu a nové nápady.

Afirmace: Umím dát starostem vale a hrát si.

Mohlo by vás zajímat: O škole a vnitřním dítěti

vnitřní dítě léčení s vílami

 

osobní výklad karet na rok

Chcete svoje vlastní vílí karty? Pořídit si je můžete zde.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 12.-18.11.2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *