týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 11.-17.6.2018

Vy, kdo sledujete Posla světla na facebooku už jistě znáte pravidelný výklad na každý týden. Pro větší přehlednost jsem se rozhodla ho od nynějška uveřejňovat i tady na webu. Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebokovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarot.

 

Týdenní výklad 11.-17.6.2018

 

 

Karta číslo 1 – IV. Císař

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta velké arkány – Císař. Ten přináší pocit sebevědomí a vlastní síly. Vyzývá vás, abyste beze strachu čelili všemu, co se tento týden objeví. Je třeba si pevně hájit svoji pozici a neustoupit ani o krok. Také to může znamenat, že vás tento týden čeká střet s mužskou otcovskou autoritou ve vašem životě – ať už přímo otcem nebo šéfem, učitelem, manželem, partnerem. Není třeba se toho bát, naopak je nyní ideální příležitost k tomu pročistit vzduch a vyřešit dlouho se vlekoucí spory.

císař

 

Karta číslo 2 – 8 Disků – Prozíravost

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá osmička disků – Prozíravost. Ta vás varuje před unáhlenými rozhodnutími – místo abyste se do něčeho vrhli po hlavě, nechte rozhodnutí uzrát, zamyslete se nad všemi pro a proti. Karta je ve znamení Panny a její další poselství nabádá ke spořivosti a varuje, ať vám peníze neprotečou mezi prsty. Zároveň je ale také kartou sklizně – vaše úsilí se tento týden konečně vyplatí, nenechte se však unést a neusněte na vavřínech. Však se říká, že lehce nabyl, lehce pozbyl. Nesmíme zapomínat myslet i na horší časy.

 

Karta číslo 3 – Královna Mečů

Na třetí pozici dnes máme Královnu Mečů. Její moudrá rada spočívá v odhození masek. Možná jste nějakou dobu nebyli sami sebou, chtěli jste se zavděčit druhým, plnit jejich přání, vzdát se své osobnosti kvůli penězům, společenskému úspěchu nebo náklonnosti druhých. Tento týden je načase alespoň některé masky odložit a ukázat světu své pravé já. Nedokážete-li tak ještě učinit navenek, nevadí – ukažte své pravé já alespoň sami sobě. Je cesta, po které kráčíte, skutečně ta pravá? Směřujete opravdu ke svému cíli nebo bloudíte postranními cestičkami? Tento týden je nejlepší čas se nad tím do hloubky zamyslet.

 

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 

 

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 11.-17.6.2018

  1. Za půl vteřiny jsem vybral jedničku a úplně to pasuje. Mám totiž šéfovi nahlásit nějaké hodiny, ale stejně je to u většiny firem v systému. Dneska je total control u značkových společností mnoha způsoby, že ani jehla se nemine.
    A s tátou jsme se už bavili o garážovém prostoru. A s poradci jsem se bavil o řešení nějakých jiných dalších prospěšných misích. A něco dodělávám, čemu se mi povedlo přijít na kloub. Tak všechno pasuje k té kartě do detailu. Člověk asi musí hned prví kartu, která ho napadne, aby to bylo z podvědomí. A k číslům už jsou přiřazena témata podle toho, jak ta čísla vnímá mysl s ohledem na druh tématu, jak téma působí pocitově, atd.
    Jeden z mých domovů před léty: https://www.youtube.com/watch?v=x3uJj0zVzm0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *