léčení s vílami

Týdenní výklad karet 11.-17.3.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí vílí karty.

 

Týdenní výklad karet 11.-17.3.2019

 

vílí karty

 

Karta číslo 1 – Bezpečí

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Bezpečí. Poslední dobou nejspíš zažíváte pocity strachu a úzkosti. Vaše myšlenky jsou rozbouřené a pořád přemýšlíte nad různými „co kdyby“ scénáři. Zeptejte se sami sebe – čeho se přesně bojím? A upřímně si odpovězte. Někdy se za strachem z neúspěchu v milostném vztahu nebo z nestíhání termínů v práci skrývá úplně jiný strach – ze samoty, nejistoty, z bolesti… Ten je třeba pochopit a nechat jít.

Je důležité si uvědomit, že strach může být dobrým pomocníkem, když nám jde o život, ale je velmi špatným rádcem v běžném životě. Je to vlastně jen domněnka, myslíme si, že něco nějak bude (a že to bude strašlivé) a dost často se ukáže, že to ve skutečnosti není ani zdaleka tak hrozné, jak v našich představách. Jste pány své mysli, nezapomínejte na to. A tak vždy, když vás přepadnou pocity úzkosti, představte si místo děsivého scénáře ten pozitivní, krásný, takový jaký byste si přáli. Prociťte ten pocit bezpečí ve vaší hlavě a vězte, že o to snáz jej začnete cítit i v realitě.

Afirmace: Jsem v bezpečí.

Mohlo by vás zajímat: Domněnky a starosti – dejte jim vale!

bezpečí

 

Karta číslo 2 – Kouzlo přírody

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Kouzlo přírody. S blížícím se jarem volá vaše duše po přírodě – ať už vás trápí cokoli, lékem může pro vás být příroda. A to jak lékem doslova – ve formě bylinek nebo zdravého jídla, tak lékem přeneseně – skrze procházku po lese nebo práci na zahrádce.

Trápí-li vás něco na vašem zdravotním stavu, zaměřte se tento týden více na pozorování vašeho těla. Co mu dělá dobře a co naopak zle – a pomozte mu přírodními prostředky. Poohlédněte se po bylinné medicíně nebo si uvařte dobré jídlo plné zeleniny. Pokud vás bolí duše nebo se cítíte ve stresu, udělejte si chvilku na procházku přírodou. I kdyby jen po městském parku nebo ve vaší zahradě. Každý okamžik v probouzející se jarní přírodě bude pro vás v těchto dnech balzámem na duši. Nezapomeňte, že i vy, homo sapiens, jste součástí přírody a i o své tělo byste měli s láskou pečovat tak, jako o rozkvetlou zahradu.

Afirmace: Starám se o každičkou součást přírody – tedy i o sebe.

Prohlédněte si: Tvorba inspirovaná přírodou a bylinkami

kouzlo přírody

 

Karta číslo 3 – Zvednout laťku

Na třetí pozici dnes máme kartu Zvednout laťku. Často se v životě spokojíme s tím, co je, i když nám to úplně nestačí. Protože uvěříme tomu, že na nic lepšího nemáme. Intelektuálně. Finančně. Schopnostmi. Krásou. Ve skutečnosti na to ale nemáme pouze v našich myšlenkách.

Dovolte si tento týden zvednout životní laťku. Čeho jste chtěli dosáhnout, ale pohřbili jste to v sobě? Pusťte se do toho! S novým elánem a pozitivní myslí. S vírou v sebe sama. Vy si zasloužíte úspěch. Zasloužíte si splnit si své sny. My všichni si to zasloužíme. Ta se za tím pojďme vydat :)

Afirmace: Zasloužím si a očekávám v životě to nejlepší.

osobní výklad karet na rok

Chcete svoje vlastní vílí karty? Pořídit si je můžete zde.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 11.-17.3.2019

  1. Zvedněme si laťku, myslím že je ten správný čas. Děláme to pro společné cíle, pro sebe a pro každého z nás. Pak ta laťka dává opravdový smysl. Začněme laťkou na jaře pro zdraví a kondici. Jarní očista, jarní sport. Nebo zvažte vstup do taneční skupiny. Pokud jste páreček, do párových. Pokud nepáreček, tak na tréningy jednotlivců s vedením choreografie a rozcvičení. Či jiná kondiční cvičení a pokud se dostáváte z nějaké bolístky, tak třeba rehabilitační cvičení.
    Procházka mezi stromy a botanikou. Dechová cvičení. Hudba, zpěv. Scházení se s kreativními lidmi se schopností života v přítomném okamžiku a sdílení empatie.
    V pracovní kreativitě, nechť každého provází dobrá spolupráce. Protože každé dílo je součástí velké spolupráce v jeden celek. Jsme propojený celek, ačkoliv od lecčeho , co nechceme, jsme odpojeni. Ve výsledném diagramu jsme však propojeni na určité úrovni všichni stále. A proto není úniku a musíme spolupracovat za naši zemi, za nás všechny lidi.

    Někdy se to popojení projevuje mezi lidmi až tak intenzivně, že dělají dlouhodobě ve stejné době podobné, nebo více méně stejné věci, stejné , či podobné myšlenky a nápady, cíle, radosti. A to se bude zesilovat. Až si celé kolektivy budou říkat mezi sebou, jako bychom si četli myšlenky. Ono se to už děje, s lidmi si to tak říkáme, máme to zažité.
    Takže život jsou naše společné laťky, které dospívají na úrovně ve vyspělejší společnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *