týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 11.-17.2.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí andělské karty.

 

Týdenní výklad karet 11. – 17.2.2019

výklad andělské karty

 

Karta číslo 1 – Hravost

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Hravost. Jste nejspíš poslední dobou zavalení povinnostmi a cítíte únavu a stres. Andělé vás upozorňují, že dlouhodobá zátěž vede k vyhoření či chronickým onemocněním. Zastavte se na chvíli a hrejte si. Že hraní je pro děti? Ale kdeže. I vědci prokázali, že hraní vyplavuje do našeho mozku hormony štěstí a hrou se snadno učíme nové dovednosti.

Odpočiňte si tento týden aspoň na chvíli u hraní – s vašimi dětmi, sami u počítačové hry nebo s přáteli u deskovky. Hravost vám přinese do života nové nápady a energii. A vaše problémy se hned budou zdát o něco snesitelnější.

Afirmace: Dovedu si hrát.

Mohlo by vás zajímat: Sodalit – kámen zbavení se stresu

 

Karta číslo 2 – Záměr

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Záměr. Andělé vás žádají, abyste provedli inventuru svých očekávání. Co čekáte, že se dnes, zítra nebo v budoucnosti stane? Tato očekávání jsou semínky vašich záměrů. Záměr znamená, že jste si stanovili cíl a máte v úmyslu jej dosáhnout. Existuje na to krásné pořekadlo:

„Zasej myšlenku a sklidíš čin.
Zasej čin a sklidíš zvyk.
Zasej zvyk a sklidíš charakter.
Zasaď charakter a sklidíš vlastní osud.“

Všechno, co jsme v životě dokázali a co teprve dokážeme, začalo jako myšlenka v naší hlavě. Tento týden si uvědomte, které myšlenky chcete skutečně realizovat a které je čas nechat jít. Díky uvolněnému místu a zbavení se nenaplněných očekávání do vašeho života bude moci přijít více hojnosti a úspěchu.

Afirmace: Vím, co chci, a jdu za tím.

 

výklad karetNestačí vám týdenní výklad karet? Chcete vědět víc? Chcete, aby karty promluvily přímo k vám osobně?

Pak mám pro vás vaše osobní poselství karet na celý rok.

Karta číslo 3 – Partner duše

Na třetí pozici dnes máme kartu karta Partner duše. Tento týden budete řešit otázky spjaté hlavně s partnerským vztahem. Možná si položíte bolestivé otázky, jako: „Hodíme se k sobě?“ Jsem v tomto vztahu šťastný?“ „Co nevyřčeného a bolavého se v našem vztahu skrývá?“

Hledejte na ně ve svém nitru pravdivé odpovědi. Bude to snazší, než kdy jindy. Máte možnost zpracovat věci, které váš vztah dlouhodobě zatěžují a tím ho posunout dál. Využijte toho.

Pokud partnera nemáte, rozhlížejte se bedlivě kolem. Tento týden může vaši cestu zkřížit někdo, kdo pro vás bude velmi důležitý v citovém životě. Nepropásněte ho. Může se totiž objevit na místě, kde byste ho nejméně čekali.

Vězte ale, že ať už řešíte jakkoli hluboká emoční traumata nebo marně hledáte spřízněnou duši, je i tato bolestná zkušenost důležitá pro vaši duši. Navíc nikdy nemůžete být opravdu sami, neboť nad vámi bdí vaši andělé.

Afirmace: Miluji a jsem milován.

Mohlo by vás zajímat: Spřízněnou duši nemáme jen jednu

partner duše

 

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. A nebo si rovnou můžete objednat výklad karet přímo na míru. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 11.-17.2.2019

  1. Možná se vám také sešlo více úkolů, tak si stanovíte priority a jejich realizovatelná provedení. pustíte se do těch nejpraktičtějších. A přeji vám, aby se vám k tomu dobře sháněly informace a lidé, kteří k tomu mají ty své do skládačky, nemizeli v davu.
    Přeji vám dobrou nápaditost, aby všechno do sebe pěkně zapadalo a fungovalo.

    Někteří lidé mají blbou náladu, za kterou vy vůbec nemůžete. Zjistíte tento týden, že vám vesmír posílá větší množství lidí s dobrou náladou. Také se mi to stalo. A někteří překvapivě s tisíce kilometrů vzdálených zemí v opravdu dobře naladěných, inteligentních a schopných.

    Samozřejmě, že někteří mluví jinými jazyky, s těmi mluvím jejich jazykem, pokud mají některý z těch, které už jsem si osvojil aspoň z části. Docela mě baví si cvičit empatii v poznávání světa lidí z velké dálky i těch z blízka. Mluvit jejich řečí, ať je česká řeč v nářečí, nebo v jiných jazycích jejich země. Mám v oblibě lidi, kteří jsou přátelští, ať jsou odkudkoliv.

    A to své spřízněné srdíčko? To si nosíte přece všude ve své mysli a v tom svém srdíčku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *