týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 11.-17.11.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí andělské karty.

 

Týdenní výklad karet 11.-17.11.2019

výklad andělské karty

Na výklad pokračujte kliknutím ->SEM<-

 

 

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 11.-17.11.2019

  1. Tento týden je zasvěcen Bhavani (také známý jako Tulaja , Turaja , Tvarita , AMBA a Jagadamba ) je avatar z hinduistické bohyně Parvati . Je to forma Durgy, která je uctívána v Maháráštře a také Gurjary ze Severního Gudžarátu , Severní Karnátaka, Západního Rádžasthánu a Pandžábu .Bhavani se překládá na „dárce života“, což znamená sílu přírody nebo zdroj tvůrčí energie. Je považována za matku, která poskytuje svým oddanným ochranu (imunitu) a také hraje roli spravedlnosti tím, že zabila Asurase . Lord Shiva jako Bhava , bohyně Parvati jako Bhavani, jeden z aspektů kvalit srdeční čakry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *