týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 10.-16.9.2018

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 10.-16.9.2018

 

 

Karta číslo 1 – Spor

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Spor. Tento týden do sebe ve vašem životě jako dva berani narazí dva protichůdné názory. Možná budou jen ve vaší hlavě, pro se bude bít s proti, ano se bude bít s ne. Je ale také možné, že se spor objeví ve vztazích s druhými lidmi.

Tak jako tak – spory k životu patří. Tvoří náš proces rozhodování a upravují naši cestu. Názorový střet nás posouvá kupředu a umožňuje nám přehodnotit nebo naopak upevnit naše stanoviska. Ať už se váš spor bude týkat čehokoli, berte jej jako příležitost k růstu a pracujte na nalezení vhodného řešení.

Afirmace: Dovedu řešit spory s mírem a pokorou.

Poselství andělů o hádkách a sporech

spor

 

Karta číslo 2 – Universum

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Universum. Tato nejsilnější transformační karta značí, že tento týden se vám podaří udělat ve vašem růstu skok kupředu. Jako by dílky skládačky náhle zapadly na místo a věci, v nichž jste viděli jen zmatek a chaos, vám náhle začnou dávat smysl.

Někdy prozření a pochopení přijde rychle jako facka. Jindy se skládá dohromady dlouhé měsíce. Ať už ve vás pochopení určitých zákonitostí Vesmíru nebo uzrání důležitého rozhodnutí zrálo jakkoli dlouho, tento týden se konečně projeví v realitě. Nebojte se ho přijmout.

Afirmace: Chápu. Rozumím. Procitám

Kámen intuice – probuďte svoje Duchovní Já

universum tarot

 

Karta číslo 3 – Zkáza

Na třetí pozici dnes máme kartu Zkáza. Tato na první pohled negativní, až děsivá karta, v sobě skrývá velkou moudrost. A podobně jako Universum také posun kupředu. Ten ale probíhá podstatně drsnějším způsobem.

Lidově řečeno – něco se „posere“. Ale netřeba házet flintu do žita. Právě to, že některé věci přestanou fungovat, některé vztahy se rozpadnou nebo obvyklá rutina zklame, je velkou příležitostí k růstu. Změna je život. Život je změna. A aby mohlo vznikat nové, musí občas staré zemřít. Ať už zkáza postihne jakoukoli oblast vašeho života, netruchlete nad ztrátou dlouho. Raději se ihned opřete do budování nového.

Afirmace: S láskou pouštím to, co již nepotřebuji a vítám vše nové.

Mohlo by vás zajímat: Jak harmonizovat své čakry?

zkáza tarot

 

osobní výklad karet na rok

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Týdenní výklad karet 10.-16.9.2018

 1. Jo, no. Ach ta jednička, do které nepatrným procentem šlápla trojka. Když máš více možností, ale v každé z nich se něco malinko podělalo okolnostmi. A všechny možnosti jsou skvělé. Ale která je skvělejší. Takže telefonáty, zjišťování. Prohlížení terénu, co kde jak by bylo lepší. Ohledávání, co k čemu patří a co je kde k dispozici a co možná.

  Někdy je jednoduché říct ano, když je to mezi vodou a suchem. Ale mezi skvělou a báječnou. Co je lepší. Někdy , i když to není o ženských, tak si člověk připadá, jako by se musel rozhodovat mezi překrásnou a úžasnou Maruňkou a přebáječnou a ultrahezkou Kaťunkou, zlatíčka, sluníčka ( jména čistě náhodná) a nejraději by utek a nechal to na jindy, aby se to samo nějak vykristalizovalo.
  A na dvojku kartu jsem nemyslel, heleme se a ta pasuje nejvíc. Mám takovej dojem, že někdy tady je potřeba nejen si kartu intuitivně najít, ale že si karta, tím jak zrovna pasuje do tvého příběhu, „najde tebe“.
  Hi, hi : “ Karty víte co, vyberte si mě samy, když už víte, které jste sympatické, ať si vás nemusím z užšího výběru dál vybírat.“ ( Oboustranná iniciatíva.)

  Protože někdy v druhé polovině týdne už bude jasné, kde „padáček přistane na mapě“.
  V celku si myslím, že ty karty je lepší přečíst všechny a v každé najde člověk nějaké ponaučení pro své cesty. No a závěrem bych řekl, že vím velmi dobře, jak komusi pomoci, ale nevím, zda o to stojí, tak tomu nechám volný průběh. Protože jde zrovna o něco, co je pro mě poměrně brnkačka.

  Ach ta holka dovede být aktivně vynalézavá: https://www.youtube.com/watch?v=rXqq20oAUbE

 2. Ách a taky vyplynul nějaký spor, že jsem odhalil binec na úřadech. Levá ruka neví, co dělá pravá. Každý něco vytrhne z kontextu , něco připíše. Klasika, to bychom ani nebyli v naší milované zemi, aby někdy něco bylo v pořádku a všichni věděli, co a jak bylo, nebylo, co ti druzí na to a čím se to má vlastně řídit. Velí tomu všichni a nikdo, zároveň. Nikdo nic neví.
  Kocourkov. U velké kočičí pacičky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *