týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 10.-16.12.2018

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 10.-16.12.2018

Drazí a milí, od pátku jsem od rána do večera na vánočních trzích a mám toho nad hlavu, takže dnešní výklad bude stručnější, než obvykle. Děkuji, že to chápete. Tímto vás taky srdečně zvu, abyste se na můj stánek zastavili a udělali si v předvánočním čase radost nebo nakoupili dárečky pro své blízké. Hledejte mě na Výstavišti v Brně na Vánočních veletrzích – pavilon F, řemeslný jarmark, stáneček hned vedle pódia :) Jsem tam každý den od 9 do 18 hodin a to až do neděle 16.12.. A teď už pojďme na výklad.

 

Karta číslo 1 – Nadbytek

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Čtyřka Pohárů – Nadbytek. Měli jsme ji ve výkladu před dvěma týdny – a to dokonce také pod číslem jedna. Evidentně stále jedeme na energetické vlně, která už nějaký čas vyplavuje všechny staré zatuchlé emoce. Pozor na to a buďte na sebe hodní.

Cítíte se unavení z nadbytku emocí, které na vás poslední dobou dorážejí ze všech stran. Jako by každý něco potřeboval a vám se přes požadavky ostatních nedostává prostoru pro sebe. Potřebujete se volně nadechnout.

Následující týden se vykašlete na předvánoční shon a uspokojování potřeb druhých. Udělejte si více času pro sebe, zvolněte tempo a nechejte přebytečné emoce odplynout. Uvolníte si tak místo pro prožívání radosti z adventního času.

Afirmace: Uvolňuji přetlak. Volně dýchám.

Mohlo by vás zajímat: Jak nám ubližují nahromaděné emoce

nadbytek

Karta číslo 2 – Aeon

Na druhé pozici dnes máme kartu XX. – Aeon. Na problémy, které řešíte, je třeba podívat se z jiného úhlu pohledu. Tento týden se vám k tomu naskytne příležitost. Očekávejte nové myšlenky, nové vhledy a možná překvapivá zjištění, ke kterým dojdete.

Nezapomeňte na nadhled a neberte si věci příliš osobně. Pak vám tento týden může přinést velký posun kupředu právě díky uvědomění si, že už dlouho zbytečně lpíte na domněnkách, jež nejsou pravdivé. Díky novému úhlu pohledu se vám otevřou řešení věcí, které vás už dlouho trápí a na cestě jsou i nové příležitosti. 

Afirmace: Dívám se na vše s nadhledem.

aeon

Karta číslo 3 – Změna

Jako třetí tu dnes máme kartu Dvojka disků – Změna. I tato karta se nese v podobném duchu, jako ty předchozí. Věci se mění. Ve vašem životě se začínají objevovat záblesky příštích změn – otevírá se vám nová cesta. Svlékněte se ze staré kůže a pusťte se po ní.

Pokud se změnám otevřete, budou příznivé. Možná je už dlouho očekáváte – v tom případě jásejte. Jsou tady.

Afirmace: Vítám změny ve svém životě a raduji se z nich.

změna

 

osobní výklad karet na rok

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 10.-16.12.2018

 1. 3
  Tak to vypadá, že tento tejden nestihnu do stánku.

  Příští týden by to vyšlo asi lépe někam vyrazit. Leda, že by se stal tento, nebo příští týden zázrak. Už jsem odřekl nějaké schůzky, kam bych rád zašel. Záblesky něčeho dobrého se objevují, co bude mít i dobrý vliv na rodinný život. Některé záblesky, co tak člověka napadne i ve vizuální projekci myšlenek se uskutečňují a realizují velmi hbitě.
  Pomyslím na servis, a on je za dveřmi. Pomyslím s kým mám mluvit a ten mě osloví. Měl bych zatelefonovat a už to drnčí „samo“ a zvedám.
  Někdo se jde na něco zeptat a já mu jdu naproti a ten člověk kouká, že mě napadlo mluvit o tom, o čem chtěl mluvit. Snad se ta vlna správných nápadů ponese dál, to vám přeju. Nic zvláštního to není, říkali mi lidi, že se jim děje totéž a někdy jsem byl i u toho. Je to někdy docela legrace.
  Říkají i jiní například:
  =“Teď jsem se tě chtěl na něco zeptat.“ “ A ty už mluvíš o tom.“
  = “ Kde se tu bereš, ty tu na mě čekáš?“ ==“ Vždyť vidíš, že přicházíme zároveň.“
  Třeba se vám to povede ve dvou:
  -“ Koupila jsem vázičku, co to neseš ty? “
  –“ No, já ti nesu květiny“.
  –“ Tady máš broušený kamínek“.
  – “ O tom se mi zdálo.“ A mějte na paměti v tomto období, aby písmena – J spolu s A – vám dávalo společné JÁ a nic vás nerozdělilo.

  Nadčasová atmosféra této doby po světě: https://www.youtube.com/watch?v=hEvGKUXW0iI

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *