týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 1.-7.6.2020

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 1.-7.6.2020

Protože dnes, 1.června, slavíme mezinárodní Den dětí, dnešní poselství bude speciálně pro vaše vnitřní dítě. Tu součást vás, která stále pohlíží na svět dětskýma očima. Tu část, která v sobě nese strachy a traumata z dětství, která dále určují váš život jako dospělého člověka. Tu část, která potřebuje ujistit, ubezpečit, pohladit vždy, když jde do úzkých a která vám na dospělácké starosti dovoluje někdy odpovídat hravostí, spontánností a radostí ze života.

Co potřebuje právě teď slyšet vaše vnitřní dítě? To mu do ouška pošeptají andělé…

výklad andělské kartyPRO VÝKLAD KLIKNĚTE SEM

 

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *