týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 1.-7.4.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 1.-7.4.2019

 

Karta číslo 1 – Úspěch

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Šestka disků – Úspěch. Tento týden bude příznivý pro vaše finance a vše, co se týká materiálního úspěchu. Nečekejte však výhru v loterii – jde spíše o zhodnocení vaší píle a snahy a její ocenění. Pokud hledáte novou dobře ohodnocenou práci, patrně se tento týden poštěstí. Může se vám také podařit dokončit projekt, na kterém pracujete nebo výhodně investovat.

Tento týden bude také dobrý nápad rozjet nové projekty a začít realizovat nápady. A to nejen co se týče podnikání, ale v jakékoli oblasti. Pokud začnete cvičit, vrhnete se do učení nové dovednosti nebo renovace a úprav domova, dosáhnete rychleji úspěchu.

Často si sami zkazíme dobré vyhlídky tím, že nevěříme v sebe a své schopnosti. Důvěřujte proto sami sobě a nechejte Vesmír, ať vám přinese ocenění, po němž dlouho toužíte.

Afirmace: Jsem úspěšný.

Vyzkoušejte: Amulet hojnosti

 

Karta číslo 2 – Vměšování

Pod číslem 2 se skrývá Osmička mečů – Vměšování. Tento týden budete mít pocit, jako byste se ocitli ve slepé uličce. Hledáte řešení problému, ale stále jej nenacházíte – a když ano, tak ne jedno, ale hned několik zaráz a nevíte, které si vybrat. Dopřejte si čas, vydechněte a nerozhodujte se hned. Někde uvnitř vás už je rozhodnutí hotové, dopřejte si čas sami pro sebe, aby mohlo vyjít na povrch.

Tento týden se také pravděpodobně setkáte s nevyžádanými radami od druhých lidí. Ti to často myslí dobře, ale svou neustálou kritikou vás jen vyčerpávají. Nenechejte si od ostatních, ať už jsou to rodiče, tchýně nebo partner, pořád říkat, co máte dělat. Je to váš život a jen vy za něj nesete zodpovědnost. Dejte jim to najevo a naciťte se na to, co skutečně chcete vy a podle toho jednejte.

Afirmace: Jen já jsem zodpovědný za svůj život.

Mohlo by vás zajímat: Amulet komunikace

 

Karta číslo 3 – Princezna Pohárů

Na třetí pozici dnes máme kartu Princezna Pohárů. Ta přináší něžnou a laskavou vlnu emocí do vašeho života. Tento týden se zaměřte na svoji ženskou stránku – hýčkejte ji a buďte k ní milí. Je idální čas oddávat se milostným hrátkám s partnerem, mazlení, tulení i milování. Pokud partnera nemáte – hýčkejte se sami. Dopřejte si masáž, koupel, kupte si něco hezkého na sebe či dobrého na zub.

Princezna Pohárů miluje bez žárlivosti a majetnictví. Tento týden proto bude přát řešení partnerských sporů k oboustranné spokojenosti, setkávání se s přáteli a rodinným sešlostem. Obklopte se lidmi, které máte rádi a kteří mají rádi vás, a tento týden vám přinese nečekanou radost a pocit sounáležitosti.

Afirmace: Miluji a jsem milován.

Přečtěte si: Tobě se to řekne, mít se rád…

 

osobní výklad karet na rok

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Týdenní výklad karet 1.-7.4.2019

 1. K trojce bych řekl, že by mladé ženy měly mít víc odvahy vyjádřit své city. Nebýt lovkyně, ale umět dát najevo, že je to tvůj typ. Některé totiž volí cestu idiocie, teď to nemyslím jako nadávku, ale dělají něco jiného než chtějí. Prostě holce mladé ženě, se líbí nějaký „kořeň“. A ona mu to nenaznačí a místo toho volí metodu „tikající bomby“. Začnou před svým favoritem na oko balit někoho jiného, doufaje, že favorit zrychlí své rozhodování a pokud by do toho šel,tak že honem půjde soutěžit s rivalem. Teď nemám na mysli, když se člověk společensky prezentuje a vrhá společenské úsměvy. Mám na mysli taktickou hru balení někoho jiného , s tím , že děvče na “ válečné výpravě“ klade otázku, co s tím uděláš.

  Omyl. Když ten chlap za to stojí, tak právě proto, že má rozum. Pozná, že jde o hru a hned si představí, že tyto hry by dělala i ve vztahu a nikdy by vztah nebyl stabilní a klidný. Nevadí , že ona neví co chce, ale vadí, když až příliš dělá, jako když neví co chce a vlastně jde do opaku toho než by chtěla a pak je smutná, jako pejsek, který právě zabloudil.
  Takže , jak ulovit dobrého chlapa? Nebýt lovkyní, ale dát najevo, „co bych si přála“. Protože to takoví borci ocení, a velmi rádi splní přání princezny, když ví, že princezna má v přáních, aspoň v základech jasno. Přání může mít do budoucna více, úplně nových. Ale fér chlapi oceňují, když ta přání mají smysl aspoň v tom, že jí udělají opravdu radost.

  Kdož čteš tyto řádky, všímej si , co ten tvůj favorit na tobě obdivuje a oceňuje. Uvědom si, že jsi zajímavá a přestaň se na sebe kabonit. Požaduješ štěstí, lásku, soucítění. Věř , že toto existuje, uč se to poznat. Třeba si pak všimneš, vždyť on mě má rád. To jako fakt, vopravdu.

  Jako kotě, když packou zkouší hladinu a pořád se bojí prstíkem té vody. A pak nakonec zjistí, až se osmělí, že je to osvěžující.

  Mějte se moc rádi, ať se vám daří ve vztazích , v tvorbě, obchodech a podnikavých plánech.
  Buďte vždy k sobě upřímní , sami k sobě a k lidem, kteří empatii potřebují.
  Metal orchestra – harmony of accords:
  https://www.youtube.com/watch?v=aZsi2xwotlM

 2. Máme teď několik dní stále další a další rodinné i nerodinné oslavy ( nealko ). Nějak se pořád slaví. Všem , kteří slavíte, přeji perfektní velký vzlet. Vidím, že oslav je na internetu teď víc a ještě víc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *