týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 1.-7.10.2018

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí andělské karty.

 

Týdenní výklad karet 1.-7.10.2018

 

výklad andělské karty

 

Karta číslo 1 – Okouzlení

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Okouzlení. Andělé se vám snaží připomenout, jak jste se na svět dívali jako děti. S úžasem, okouzlením, překvapením. Až s věkem nám svět zšediví a stane se opakující se rutinou bez prostoru pro krásu. Ale nemusí to tak být.

Tento týden se nechejte něčím okouzlit. Ať už to bude ranní rosa v trávě nebo čokoládový dort, poddejte se pocitu úžasu a okouzlení. Vzbuďte v sobě znovu smysl pro zázraky. Díky tomu do vašeho života přijde něco nového, co vám vykouzlí úsměv na rtech. Možná to už očekáváte – ale nenechejte se tím očekáváním ovlivnit. Vesmír nám někdy přináší krásu a zázraky jinými cestami, než předpokládáme.

Afirmace: Vnímám svět s úžasem dítěte.

Vyzkoušejte: Zpřítomnění aneb minimeditace na každý den

okouzlení

 

Karta číslo 2 – Pravé Já

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Pravé Já. Vaši andělé vás vybízejí, aby jste respektovali své skutečné pocity a sdíleli je s ostatními. Vaše pravé já vysvítá pod povrchem a získává odvahu dělat to, co si v hloubi duše přejete. Naslouchejte jeho radám a nechte se jím vést.

Možná se vám jeho rady budou zdát příliš drsné, možná chce poslat šéfa do p**ele, říct tchýni, ať konečně zmlkne, požádat manžela, ať jednou umyje nádobí a vy máte chvilku pro sebe. Je to v pořádku, projevit naplno to, co cítíte. Andělé nad vámi drží ochrannou ruku, aby vše proběhlo hladce.

Afirmace: Projevuji své Pravé já a naslouchám mu.

pravé já

 

výklad karetNestačí vám týdenní výklad karet? Chcete vědět víc? Chcete, aby karty promluvily přímo k vám osobně?

Pak mám pro vás vaše osobní poselství karet na celý rok.

Karta číslo 3 – Klid

Na třetí pozici dnes máme kartu Klid. Valí se poslední dobou na vaši hlavu jeden problém za druhým? Nemáte ani chvíli klidu? Andělé vás žádají, ať zvolníte a dopřejete si odpočinek.

Je omyl si myslet, že k tomu, abyste byli spokojení a klidní, musí být váš život nejprve bez problémů. Je to přesně naopak – najděte vnitřní klid a problémů bude ubývat a snáze je dokážete řešit. Alespoň jeden večer tento týden vypněte telefon, vyžeňte děti s manželem nebo prarodiči na procházku, zapomeňte na všechna trápení a užijte si chvíli sami pro sebe. Léčivá síla klidného okamžiku vám pomůže načerpat síly na další fungování.

Afirmace: Jsem klidný.

Mohlo by vás zajímat: Sodalit – kámen proti stresu

klid

 

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. A nebo si rovnou můžete objednat výklad karet přímo na míru. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

osobní výklad karet na rok

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 1.-7.10.2018

  1. Občas ti, kdo o vás rozhodují vůbec neví a mají sami se sebou co dělat. Takže No. 2. A někdy takový velký blackout lidi sblíží. Když sen zdánlivě zmizí, může to znamenat, že se uskutečnil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *