týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 1.-6.1.2019

Máme tu první den nového roku a pravidelný výklad karet, na který se již jistě těšíte, bude vzhledem k volnému dni výklad trochu jiný. Nebudeme vybírat ze tří karet, jak jste zvyklí, ale mám tu pro vás všechny jen jednu. Tato karta reprezentuje první týden roku 2019 a ukazuje nám, jaký bude start do tohoto roku pro nás všechny. Od příštího týdne se na vás budu zase těšit s pravidelnými týdenními poselstvími. První krůček do roku 2019 nyní uděláme společně s anděly…

 

Týdenní výklad karet 1.-.6.1.2019

Na tento týden mají pro vás andělé vzkaz v podobě karty Zhmotněná přání.

Zhmotněná přání

 

Rok 2019 přináší energie zhmotněných přání. Vše, co jsme v uplynulém roce zasadili, se pomalounku uchytilo a my začínáme sklízet první plody. I když se vám zdá, že se vaše přání stále vznášejí někde v nedohlednu, opak je pravdou. Přestaňte na ně jen na chvilinku tak úporně myslet – právě to, že se n ně příliš upínáte, je od vás odhání. Užívejte si se začátkem roku chvíle tady a teď, užívejte si pocit radosti z toho, co máte. To, po čem toužíte pak snáze zapustí kořeny ve vašem spokojeném životě.

Naše přání se stávají realitou. S touto myšlenkou vstupujeme do nového roku. Pokud vydržíme na vlně této energie, bude pro nás rok 2019 plný zázraků.

S láskou Lúmenn

osobní výklad karet na rok

 

 

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 1.-6.1.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *