Trocha duchařiny aneb opravdu je svět plný duší zesnulých?

Pořád jsem rozvažovala, uvažovala, přemítala a přemýšlela – dát sem tyto články nebo nedat?
Striktně se snažím dodržovat příjemnou atmosféru těchto stránek, nic smutného, špatného ani destruktivního, samé krásné věci. Jenomže nutno uznat, že na světě nejsou jenom samé krásné věci, ale že i k těm nejjasněji zářícím jedincům tu a tam pronikne stín temnoty a negativních energií. A my bychom možná měli vědět, co to je zač a co s tím dělat.
Mimoto tyhle články nejsou vyloženě zaměřené na destruktivní bytosti. Vlastně ty se tam dostaly spíš omylem – původně jsem tuhle sérii článků napsala proto, že většina lidí má mylné přestavy o duchách (špatné skloňování je zcela záměrné, aby nešlo na záměnu se slovem duše). Myslí si, že každý duch je automaticky duše mrtvého člověka, co zůstala na tomto světě. Ale to by to tady tedy pěkně vypadalo! Podle toho, kolik zjevení se potuluje po starých domech, hřbitovech a kolik takových duchů vídám jen já sama by za chvíli všechny duše došly a „tam nahoře“ už by nezbyl nikdo, kdo by se zapojoval do reinkarnačního koloběhu:) Jistě, jsou nebožáci, jejichž duše zůstala tady na zemi, ale ti tvoří jen část z duchařských zjevení – někdo říká že desetinu, někdo že čtvrtinu. Inu každopádně to zdaleka nejsou všichni. Kdo je tedy ten zbytek? Jaké bytosti se nám potulují po téhle planetě, bytosti, které nejsou vidět a jen tu a tam postraší citlivého jedince, zruší kamery nebo nadělají binec v pokoji?
Právě o nich budou pojednávat následujícící články:
Následujícím bytostem říkáme duchové. Ve skutečnosti ale můžeme
duchařská zjevení rozdělit na tyto bytosti a jevy:
(názvy jevů a bytostí slouží jako odkazy na články o nich)
PS: všechny články jsou o nové poznatky rozšířené a lehce upravené články, které se nachází na mém osobním blogu lumenn.blog.cz v rubrice Záhady a tajemno. Myslím, že ale na těchto stránkách je čtenáři zužitkují více. Pokud jste četli články na mých osobních stránkách už dříve a některé údaje nekorespondují, platí vždycky verze tady na Poslu, která je novější a informace v ní jsou přesnější. Děkuji za pochopení;)

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

11 komentářů u „Trocha duchařiny aneb opravdu je svět plný duší zesnulých?

  1. Zdravím. Astrální tělo (tedy duše) je pomíjející a je nástrojem nesmrtelného mentálního těla (tedy lidského ducha). Astrální tělo se vrací do astrální roviny v momentě kdy lidský duch opouští fyzický svět. Tak jest a tak zůstane.

  2. [1]: já používám ty pojmy naopak – tedy duch je pomíjející astrální tělo a duše je věčná a vracející se do jednoty;) Ale to je jen slovíčkaření.

  3. Mám otázku? Můj kamarád dosáhl vysoké úrovně v ovládání živlů. Zvládá oheň, vzduch a to velmi zručně, jako by se s tím už narodil. Naučil se také ovládat energii a vkládat jí do předmětů. Jednou když jsme spolu bojovali ze srandy s katanama, řekl mi jak do své vloží energii, položil ruku na katanu a držel jí tam tak 2 minuty, potom mi řekl ať jdeme dál bojovat, jednou mi sekl do mé katany a rozpůlil ji. Tím chci poukázat, že je opravdu dobrý, ale nevím jestli tak dobrý na to co chce udělat. Chce vyvolat mrtvého vraha svého bratra a pomocí energie ho zabít. On chce vlastně zabít ducha. Je to možné. A zjeví se zlý duch i když ho chce médium zabít? Děkuji za odpověď.

  4. v mém životě se ted dějí divné věci asi mě pronásleduje duch a je možné že sem čarodějka

  5. Mně chtěl zabýt asi tak 12 ti letý zmetek sebevrah.Pěkně to sice astrálně schytal ale dost mi 14 dní škodil.

  6. Neustále mě pronásledují duchové a pěkně mi kazí život. Taky lykantropové, ale to sem nepatří – mimochodem, mohl by o nich být nějaký článek. Neznáš nějakou ochranu?

  7. Ahoj bydlime v bytě a máme kočku přes den se nic neděje ale jak sme vzhuru delši dobu do noci tak od 11 v noci naše kočka pořád lita po bytě a čičí do stropu asi tam vidí duchy ted se jen díva a jinak nic ale asi před rokem třeba šla najednou se zastavila a vykulila oči naježila a sičela na strop nevíto co to všechno může být děkuji :)

  8. S duchy sama vlastní zkušenost nemám, ale kdo ví?… Myslím si, že existuje něco po smrti, ale na vlastní kůži jsem to nezažila. Nicméně líbí se mi to, jakým způsobem píšeš své články a design. Kdyby byl zájem, nahlédni na moje stránky. Pěkné prázdniny :-)

  9. kdo vidí duchy, není pod ochranou, a Hlavně,to pláti pro šamamismus , jen člověka chrání, nebudu popisovat. do podsvetí muže jen víší autoriti, jinak za provdáte svou duši, sprátelským  pozdravem  fantomas

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *